Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

Андреа не беше ли върла християнка? Защо цитира мюсюлмански скриптове

WWW.INSTAGRAM.COM

327 likes, 6 comments - Andrea (@andreabulgaria) on Instagram: "My musk,My amber,My presence,My sweetheart.My bright moon.My mahram, my confidant. My presence...

 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета ако бяха като Балкантон всички щяха да ги гледат заради техните им вечни класики, разбивали държавата с десетилетия. А те дори в рубриката Златен хит обикновено залагат на евъргрийни на Ваня или Роксана от 2019. И стигаме до иронията самият Балкантон да ги спасява с песни на Ритон от 1981.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Оцко 2015 е за учебниците по история. Никога и никой няма да мине неговата ера!

 

Наистина броя на хитовете които направи тогава наведнъж не могат да бъдат достигнати от никой композитор. Като цяло песните му си бяха най-зарибяващите още когато беше в Ара.

Не знам дали целия скандал с Гергана беше причината и той да си загуби усета.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Mousie каза:

Абсолютно. Според вас Оцко (2013/4-2016) или Ганев (2017-)? 

Оцко, няма две мнения по въпроса. Ганев е повече към тежките, меланхолични или сериозни песни с чалга отсвири.

Повечето песни на Оцко имаха модерни бийтове, чалгата в тях бяха вокалите.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Оцко, няма две мнения по въпроса. Ганев е повече към тежките, меланхолични или сериозни песни с чалга отсвири.

Повечето песни на Оцко имаха модерни бийтове, чалгата в тях бяха вокалите.

 

Аз точно 2012-13 започнах яко да слушам чалга и за мен Оцко беше топ. Нямаше негова песен, която да не ме кефи. Дори за треторазядните правеше тупалки. Тази на Димана ми е любима. Но той много си повярва и сгреши с Хит Микс. Имаше още хляб за него в Пайнер

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fengergana каза:

Благодарение на него хитове видяха и Соня,Юнона,Димана,Татяна. Яница избухна с Нито минута и после вече с Всичко чуждо пожелаваш,която не знам на кой е.

Негова е, както и Вземай задължително и Върнах ти го. После спряха да работят с него, но около и след 2018 има един-два флопа с него.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит микс стартита ударно с първите две песни на Лорена, която така и не можа да им повтори успеха, колкото и песни да изкара в следващите години.

 

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Негова е, както и Вземай задължително и Върнах ти го. После спряха да работят с него, но около и след 2018 има един-два флопа с него.

След Върнах ти го, от него й е само Отмъстителката от 2018, която беше лек флоп, ама мен ме кефи, последните й две от Ганев са леко по-слаби от нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Хит микс стартита ударно с първите две песни на Лорена, която така и не можа да им повтори успеха, колкото и песни да изкара в следващите години.

 

Първите й две песни от него са велики, човек. Зверски дебют беше тя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

 

Грешно си разбрал? С мъж е другата му песен, най-вероятно Азис. В албума каза че ще има ремикс на дует с Галена(кавала трап). 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Оцко направи КАРИЕРИ

 

Ганев направи и сръбски кариери. Няма какво да се лъжем. Сливенския безличник е по-добър от македонския джендър.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...