Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 8 часа , Andrew Cunanan. каза:

За да им отвори някой бозата на тези безизвестници и да бъде слушана/гледана, първо трябва да са наясно със съществуването им, така че тезата ви е абсолютно невалидна. Тея двечките имат много п*шки да изпотрошат, докато стигнат Пресис.

Изобщо не твърдя, че са я стигнали, но конкретно песента им е по-добра от нейната. Не виждам защо трябва да си затваряме очите за фактите. А за да отворят клипа е достатъчно да получат известие от канала на Алфа или да видят сторита, споделяния в нета, също така песента се показва сред други такива. Факта че са от Алфа вече им носи някакъв интерес. Да не говорим, че ходят по общи участия, взаимно си пеят песните, промотират се на сторитата си. Има къде да научат хората за тях. Особено младите ги следят с интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Andrew Cunanan. каза:

Лмао, оня ден "Балканско за разкош" имаше над 3200 коментара, сега са 2600+.☠️

Пресич е изтрила хейт коментарите може би. 😁

Искам да пусне нещо като "Пиян" или 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Пресич е изтрила хейт коментарите може би. 😁

Искам да пусне нещо като "Пиян" или 

Едвали Преслава ще тръгне да трие цели 600+ коментара един по един, според мен има бъг с канала ѝ и някакъв сериозен проблем с алогоритъма, който сериозно ѝ цака гледанията и на стари и на нови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Willy каза:

SG отново ще се изяде от злоба. Иска му се Лапай и Мирела, дето и майките не ги знаят че са станали певци да имат по-успешна песен от Преслава и  реален милион с 15к лайка и 400 коментара. Гледам че отново намесва заядливо и Галена с Не си ме давай, все едно няма реално и без съмнения задържане, едни от най-бързите милиони в тази платформа или пък Името ти все едно не е ошe в топ 10. На Кама песента с крадците никой не отрича че е хит, а в момента там се издига заради успеха на парчето им с гърка.
...Но тези неща как работят много добре ги знае и самият той, просто явно обича да злобее и да избива комплекси.

Да, точно заради чалга ще бълвам злоба и комплекси.:1000(29):Всъщност наистина има нещо, за което ме е яд и може би затова избивам горчивината тук напоследък - че твърде много години и аз съм позволявал някои очеизвадно подправени неща в този жанр да ме подлъгват. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, но има вариант да са и бъгнали гледанията от прекален интерес? Нищо не съответсва както трябва. Мангава тут е с 3.2 коментара, а Балканско с 2.6, Сладкото зло пък с 1.9. Не вярвам да върви с такива гледания, едва 6-ти ден и вече сме на 69К. Може би лайковете и гледанията са зациклили, не се случва за първи път, просто сега е по продължително, но не знам, може и да не е така…

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DanielPiliov каза:

Не мисля, но има вариант да са и бъгнали гледанията от прекален интерес? Нищо не съответсва както трябва. Мангава тут е с 3.2 коментара, а Балканско с 2.6, Сладкото зло пък с 1.9. Не вярвам да върви с такива гледания, едва 6-ти ден и вече сме на 69К. Може би лайковете и гледанията са зациклили, не се случва за първи път, просто сега е по продължително, но не знам, може и да не е така…

Преслава пусна giveaway с коментари и затова се вдигнаха толкова много. Ако скролнеш ще видиш че някои хора са коментирали по 4-5 пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата певица на Ra Music - реално първата в лейбъла с музикално образование и можеща да пее. 
Визуално ми прилича много на Елена Паришева.

IMG-4662.jpg

https://www.instagram.com/p/CsEgT3OtlR2/?igshid=MmJiY2I4NDBkZg==

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Преслава пусна giveaway с коментари и затова се вдигнаха толкова много. Ако скролнеш ще видиш че някой хора са коментирали по 4-5 пъти

Ясно, мерси. 

преди 13 минути, DanielPiliov каза:

Не мисля, но има вариант да са и бъгнали гледанията от прекален интерес? Нищо не съответсва както трябва. Мангава тут е с 3.2 коментара, а Балканско с 2.6, Сладкото зло пък с 1.9. Не вярвам да върви с такива гледания, едва 6-ти ден и вече сме на 69К. Може би лайковете и гледанията са зациклили, не се случва за първи път, просто сега е по продължително, но не знам, може и да не е така…

А и все пак това е Преслава, колкото и слаба песен да пусне няма как на 6 ден да падне от 260К на 69К, има нещо гнило. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Новата певица на Ra Music - реално първата в лейбъла с музикално образование и можеща да пее. 
Визуално ми прилича много на Елена Паришева.

IMG-4662.jpg

https://www.instagram.com/p/CsEgT3OtlR2/?igshid=MmJiY2I4NDBkZg==

Тя и Ани Хуянг има музикално образование.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Тя и Ани Хуянг има музикално образование.

По принцип наистина няма значение, Кристиана гущера и Джиа също имат, но въпросното момиче може да пее - поп музика - да видим дали ще ѝ се получи поп фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Лмао, оня ден "Балканско за разкош" имаше над 3200 коментара, сега са 2600+.☠️

Коментари за роклята? Нали пусна игра.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DanielPiliov каза:

Не мисля, но има вариант да са и бъгнали гледанията от прекален интерес? Нищо не съответсва както трябва. Мангава тут е с 3.2 коментара, а Балканско с 2.6, Сладкото зло пък с 1.9. Не вярвам да върви с такива гледания, едва 6-ти ден и вече сме на 69К. Може би лайковете и гледанията са зациклили, не се случва за първи път, просто сега е по продължително, но не знам, може и да не е така…

Имаше някакъв Бъг при "Аз съм дявола" на Анелия преди години една седмица не мръдна от 500К и после тръгна нагоре, също и при "Виновна" на Емануелица. Ако смени обложката на клипа може да има положителен резултат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DanielPiliov каза:

Ясно, мерси. 

А и все пак това е Преслава, колкото и слаба песен да пусне няма как на 6 ден да падне от 260К на 69К, има нещо гнило. 

Този спад е очакван и съвсем не само Преслава страда от него. Отдавна повтарям, че гледанията в YouTube за българска музика вече не са същите както преди поради ред причини. Главно поддръжниците на шепа изпълнители биха тръгнали да твърдят, че е нормално само техните милиони да се правят дори по-бързо от преди.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Emanuela.Carey каза:

Новата певица на Ra Music - реално първата в лейбъла с музикално образование и можеща да пее. 
Визуално ми прилича много на Елена Паришева.

IMG-4662.jpg

https://www.instagram.com/p/CsEgT3OtlR2/?igshid=MmJiY2I4NDBkZg==

Хич не ме интересува дали пее, важното е да прави яки гьобеци и да показва цицонки, останалото може да го задържи за себе си.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DarkChild каза:

Тя и Ани Хуянг има музикално образование.

Мисля, че трябва да пазим приюта за кучета на Валерия от Ергенът от Ани. Или пък да я пуснем на Валерия да я подреди. И без това скоро нищо не сме чували за Хуанчето, нека малко се зашуми около нея. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Едвали Преслава ще тръгне да трие цели 600+ коментара един по един, според мен има бъг с канала ѝ и някакъв сериозен проблем с алогоритъма, който сериозно ѝ цака гледанията и на стари и на нови песни.

Не знам, не съм толкова запозната с бъговете в ютуб. Тя нали пусна игра, може да трият повтарящи се коментари от един човек примерно или нещо от сорта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Emanuela.Carey каза:

По принцип наистина няма значение, Кристиана гущера и Джиа също имат, но въпросното момиче може да пее - поп музика - да видим дали ще ѝ се получи поп фолка.

Джия може и да не може да пее, но е умятна в други неща. :3fdb8960598fa63e:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Какво толкова ти стори Емилия? Не ти подари айфон или обърка счетоводния ти баланс? 😁😁🤪

Защото е комплексирана и проста селска пача избиваща комплекси. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

@Fast коментирай

spacer.png

Каквото и да кажа ще е безплодно хабене на енергия, защото съм се убедил, че тук едва ли някога ще има адекватен контрол към такива коментари. Не и когато толкова потребители, в това число и админът са сектантски абсолютисти на тема "свобода на словото" дори ако това позволява потенциално някой да бъде обиден или наранен без основателна причина.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Каквото и да кажа ще е безплодно хабене на енергия, защото съм се убедил, че тук едва ли някога ще има адекватен контрол към такива коментари. Не и когато толкова потребители, в това число и админът са сектантски абсолютисти на тема "свобода на словото" дори ако това позволява потенциално някой да бъде обиден или наранен без основателна причина.

Винаги достоен коментар на всичко което не е редно в този свят. Ти си от тия хора, които ако трябва да избират по 2 индивида от всеки жив организъм, ще избереш два траверса заради диверсификацията вместо нормална, да, нормална хетеро двойка. Имам чувството, че като чалгарките си решил да си модерен без да виждам какво идиотизми са. Е тва е дала любимата ти Америка на света - само глупости. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

Винаги достоен коментар на всичко което не е редно в този свят. Ти си от тия хора, които ако трябва да избират по 2 индивида от всеки жив организъм, ще избереш два траверса заради диверсификацията вместо нормална, да, нормална хетеро двойка. Имам чувството, че като чалгарките си решил да си модерен без да виждам какво идиотизми са. Е тва е дала любимата ти Америка на света - само глупости. 

Мила, в правилния коловоз си, но не си уловила в тънкости есенцията на неговото мислене - ще избере траверсите заради това, че са траверси, а не заради личните им качества, в случай че превъзхождат тези на хетеро двойката.

Певци, които промотират КРЕДИТИ & КАЗИНА в тази немотия, безработица и тиня, в които се е настанила държавата, за мен като хора са абсолютното дъно. С поне 100 пункта в негативен план превъзхождат промотиращите вейпове и цигари.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Глория била снимала няколко нови клипа наведнъж за новите си песни

https://www.instagram.com/p/Cr-8JnHso7u/?igshid=MmJiY2I4NDBkZg==

Естествено, че ще е на бълк. Качеството е важно, но не й за нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...