Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DarkChild каза:

Очевидно е известен и всички ги е страх от нея. Защо Камелия й се подмазва? Заради златната и птичка ли?

Чак пък да й се подмазва заради едно следване в инстаграм. Хората следват кой ли не. Може би просто се уважават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Чак пък да й се подмазва заради едно следване в инстаграм. Хората следват кой ли не. Може би просто се уважават.

Благодаря за гледната ти точка.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji1 каза:

Не е известен и е малоумен. Няма здравословно обяснение за страстта ви по този абсурден прякор. А Камелия държи на приятелството си с Емилия от много години, не виждам нищо странно в това, че я следва в някаква социална мрежа.

Добре тогава. Ще го ползвам повече.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Благодаря за гледната ти точка.

Предполагам, че го казваш иронично, но се замисли каква би била логиката да й се подмазва и изобщо каква полза би имала от това. Точно никаква. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Мен и тази ме кефеше. Като цяло не се сещам за песен на Яница,която да не ми е харесвала.

 

И аз я любя таз песна. Само нея и Клея надувах по кувейтските плажове цело лето. Но най-топовото на Яница е туй

преди 24 минути, Balkandji1 каза:

Да, но аз имах личните наблюдения на човек с развити комуникативни способостни и виждах, че песните на Преслава се харесват и се пеят от хората, а на Даниела никой не й обръщаше внимание. Ти си нямал тези развити комуникативни способности на 4 годишна вързаст.

Тезата ми е, че албумът е много успешен и продаван. Ти това удобно пропускаш. Няма голямо значение дали е излезнал от 6 май или на 31 декември. Продажбите са регистрирани.

 

Тя и Даниела издаде албум, но никой не чу за него. Що не издаде втори-трети?

преди 9 минути, Stela каза:

"Мили мой" беше хит не само по ротация по Планета. Доста се слушаше била съм свидетел на това. Пускаха я по заведенията доста, пееше се, знаеше се и хората се кефиха. За нея мога да го кажа със сигурност. 

Тогава чалга се пускаше масово и в кафета и ресторанти, така че можехме да слушаме тия песни навсякъде. Даниела я пропускаха, не че би ми пречила...

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Тя и Даниела издаде албум, но никой не чу за него. Що не издаде втори-трети?

 

Не грабна публиката, тя един хит няма. Красива е. До там.

Димитров е видял неуспеха на албума й и не е намерил смисъл да инвестира повече средства в нещо, което не се продава.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Stela каза:

Не съм чувала някой извън форума да нарича Емилия счетоводителка, така че надали е известно на някой дори и на колегите й.

Как да не е известно на колегите й, като точно колежка го измисли - вероятно го е ползвала известно време след това и после е отшумяло.

„Готова съм с новата песен. В момента работим по клипа. Това е един много специален проект за мен, защото той е свързан с една песен, която подготвям от пет години. Досега я обработвахме, правихме промени и това беше един много дълъг процес. Но най-накрая песента е завършена ” – сподели изпълнителката в студиото на „Звезден гост” по Фен ТВ.

 

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Не грабна публиката, тя един хит няма. Красива е. До там.

Димитров е видял неуспеха на албума й и не е намерил смисъл да инвестира повече средства в нещо, което не се продава.

 

Тя имаше песни за още два албума, но ги заряза. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DarkChild каза:

Така е като разчиташ други да ти пишат песните. Адел, например, не чака на Ганев, нали?

Абе не се знае кой ще иска помощ от наш Ганя в Сливен. Днеска Миле Китич, утре Майкъл Джексън, другиден Адел!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji1 каза:

Ползвай го. Да видим дали това  ще ти огрее живота с повече щастие.

 

преди 8 минути, Stela каза:

Предполагам, че го казваш иронично, но се замисли каква би била логиката да й се подмазва и изобщо каква полза би имала от това. Точно никаква. 

Това е шега, както 90% от написаното тук. Повече няма да обяснявам очеизвадното.

Това е в отговор и на двете потребителски имена, защото не съм сигурен дали са различни индивиди.

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Абе не се знае кой ще иска помощ от наш Ганя в Сливен. Днеска Миле Китич, утре Майкъл Джексън, другиден Адел!

Факт. Ето Адел прие много навътре забележката на другарката Китуция,че няма песен като “Шампанско и сълзи” и вече ще покорява българската сцена.

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Тя от бая време е започнала тази чистка. Нали все има нещо да каже по адрес на колегите си тук колко били некадърни. Емилия явно просто има някаква магия никой да не ѝ е сърдит.

Реално Кама следва повече сръбски изпълнители от колкото български. Някакъв сръбски комплекс като Рени я избива.

Да, милата се превърна в голяма карикатура в последно време.

Вижте ѝ само фийда в инста… голи снимки от вкъши, кофти нос, никаква последователност.

Те в онзи край си умират за сръбско, ама Рени поне може да изпее добре песните им, а и е била известна там. Има и контакти.

А Камелия… преди няколко години попаднах на нейно участие и най-якото беше тялото ѝ🫢

Накрая се мъчи с куковицата на цеца, но не пиех въпросната вечер и се налагаше да си запушвам ушите, наистина страхотия…

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, NazzkO каза:

Да, милата се превърна в голяма карикатура в последно време.

Вижте ѝ само фийда в инста… голи снимки от вкъши, кофти нос, никаква последователност.

Те в онзи край си умират за сръбско, ама Рени поне може да изпее добре песните им, а и е била известна там. Има и контакти.

А Камелия… преди няколко години попаднах на нейно участие и най-якото беше тялото ѝ🫢

Накрая се мъчи с куковицата на цеца, но не пиех въпросната вечер и се налагаше да си запушвам ушите, наистина страхотия…

 

При Кама грозен нос, при Деса сланини. 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

При Кама грозен нос, при Деса сланини. 😂😂😂

🤭я да видим кой е извадил торбичката с шегички от трети клас хихихи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да се лъжем,много свали нивото Кама и от към продукция,и от към всичко. Не знам много пари ли е изгубила покрай пандемията,не й се занимава вече ли,но всичко евтинее при нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните не са й зле на Камелия. Тази година и четирите се различават една от друга, пробва да е малко повече поп като звучене. При клиповете е шока, че вече не си дава грам зор.

Разбира се, ако иска да гради кариера за сериозна публика не може с такива песни. Особено на фона на брутализмите, които е имала във времето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, THE IIconic каза:

При Кама грозен нос, при Деса сланини. 😂😂😂

Ти забележи колажа, който е пуснал. Изглежда по-яка от всякога, младолика, сексапилна и много красива, но тук леят негативизъм, че била леличка, дърта, снимките й били евтини. Че тя винаги е била в секси в стилистиката на красота и разголеността. От злоба не могат да се научат да приемат и да виждат истината. Май други са леличките.

  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Няма какво да се лъжем,много свали нивото Кама и от към продукция,и от към всичко. Не знам много пари ли е изгубила покрай пандемията,не й се занимава вече ли,но всичко евтинее при нея.

По-скоро като Ангелчето й гарантира по 15 участия няма за какво да си дава зор. Тая година понеже няма Гласът и компенсира с повече песни. 

Нагоре сте коментирали за самостоятелен концерт. Камелия не се приема за пееща певица, а и последната й песен звучи доста гадно. 

И както очаквах КАЗАНОВА е доста скучна. 

Камелия се опитва да е модерна, да се впише сред актуалните. Преди й се получаваше, но вече никой не може да я възприеме. Мина й времето. Обаче дали може да се впише и при бабите? В момента ми е нито актуална, нито баба в смисъла на Ивана и Глория, за да развива концертна дейност. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Напомня ми на “Дай ми още”. Ганев още нищо не е качвал, но ако е негова значи е зарязала “баладата” която беше обещала…

Може и да греша, но по ехо вокалите и барабаните те са типични за Ганев.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

 В момента ми е нито актуална, нито баба в смисъла на Ивана и Глория, за да развива концертна дейност. 

 

Ми то не е до баба, а до репертоар и държание. Представям си я с Торино и Пашата в читалището на Павликени, например.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...