Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 8 часа , xroflx9 каза:

Срам е защото тук песента се изкарва някакъв извънземен хит,а по гледанията виждаме,че си е типичен летен чалга хит като “Ти не си за мен”.

Ти нима мислиш,че Емилия е пробила извън България? Та тя в родината си никога не е била някакъв лидер,какво остава извън нея.

Аз никога не съм твърдяла, че е извънземен хит, но че е хит е факт. Дори никога не ми е харесвала и не съм си я пускала да я слушам доброволно, но излизам и имам наблюдения. Все пак от чужбина или не гледанията си ги има. "Ти не си за мен" към момента се върти по-малко от "Турболенция" по дискотеките. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница 2012:

Не бързай, не се надбягвай с вятъра, 
животът веднъж се дава, 
знай това! 
Приятелю, къде си тръгнал ми кажи? 
Да срещнеш лице в лице съдбата си!

Яница 2022: 

Карай, не я жали
Колата иска да се натиска
И мен така не ме пази
Вдигни ми 200, ще ти върна жеста
Давай, давай, ускорявай
Докрай натискай и продължавай

 :1000(29):

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

нооо никоя няма такава криджсва провокацияяв

 

по едно време я слушах, мелодийката топ, ма тва с бебето налее ме отказа😬

Само като видиш Рени да се прави на секси учителка пред 17 годишните момченца, да ти се врътка провокативно и да ти пее "искам бебе от тебе" и това те отказва моментално. От кого искаш бебе, Рени, от бебетата тийнове ли? 😂😂😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Само като видиш Рени да се прави на секси учителка пред 17 годишните момченца, да ти се врътка провокативно и да ти пее "искам бебе от тебе" и това те отказва моментално. От кого искаш бебе, Рени, от бебетата тийнове ли? 😂😂😂

Те са малко по-големи от сина ѝ големия 😏 Ренито е опасна лели😄

Може да се е вдъхновила от Деска, все пак когато имаха бебе Благой е бил на 20/21🥹🎊😙

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато изпееш по-смислен текст от 99% от т.нар. топ имена. Да не споменавам по именно, че пак ще се сдухате.

Въпреки това, е време кака да скандализира с кючек ала “Отпусни се”. Пее я брутално…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, NazzkO каза:

Те са малко по-големи от сина ѝ големия 😏 Ренито е опасна лели😄

Може да се е вдъхновила от Деска, все пак когато имаха бебе Благой е бил на 20/21🥹🎊😙

Може, ама Рени не е Деска... Деска си е друго нещо все пак. 🤪

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

Те са малко по-големи от сина ѝ големия 😏 Ренито е опасна лели😄

Може да се е вдъхновила от Деска, все пак когато имаха бебе Благой е бил на 20/21🥹🎊😙

Е, Деса е точно десетилетие по-млада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Яница 2012:

Не бързай, не се надбягвай с вятъра, 
животът веднъж се дава, 
знай това! 
Приятелю, къде си тръгнал ми кажи? 
Да срещнеш лице в лице съдбата си!

Яница 2022: 

Карай, не я жали
Колата иска да се натиска
И мен така не ме пази
Вдигни ми 200, ще ти върна жеста
Давай, давай, ускорявай
Докрай натискай и продължавай

 :1000(29):

На мен и двете ми харесват, въпреки че много пъти съм се опитвал да си обясня какво се случи с Яница. Дали от както започна да си прави интервенции до неузнаваемост или защото се обръщаше внимание само на песни като Въртележката - за мен това са два различни човека.

В интервюта не може да обясни каква музика иска да прави. На участията си не изглежда съвсем на място. Наистина ми е от любимите гласове във фолка, но като чели няма никаква посока в кариерата си. “Слабост моя” имаше интересна и различна концепция за нея, но пак липсваше душа в проекта.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , meleto каза:

Че аз само ПЛАН Б помня. Знам, че наскоро пусна песен и някаква в началото на година, но 4? Или броиш новата?

Реално само ПЛАН Б е хит, другото вече е забравено.

Очаквам флоп. Винаги вторите дуети, триота или квартети имат печални резултати, сравнени с първите.

Да, броя и новата. А ПЛАН Б си е единственият й хит засега, нормално тя да се помни. Но "Двама непознати" беше яка и недооценена, "Всичко дадох" също е приятна и изпята от други имена би била поне сезонен хит.

Не знам, но на мен ми се струва, че за жалост и Камелия е навлязла в своята ageism ера. Каквото и соло на изпее - не я приемат вече. Поне й се случва едни 15-20 години по-късно, отколкото щеше да е в САЩ, примерно. Сега е момента да се замисли за подсилването на стабилна основа от по-зрели почитатели чрез концерти и албуми.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия звучи отвратително дори и на запис към момента…

Да не говорим, че вече не е толкова интересно да си показваш циците 🤭 и като не говори против коолегите си и остава последната провокация ака така ми го наби, което е доста евтин номер.

Последното нещо нейно, което съм слушал е Хотел на греха.

В общи линии добре, че е луда по тебе 🥲

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Аз никога не съм твърдяла, че е извънземен хит, но че е хит е факт. Дори никога не ми е харесвала и не съм си я пускала да я слушам доброволно, но излизам и имам наблюдения. Все пак от чужбина или не гледанията си ги има. "Ти не си за мен" към момента се върти по-малко от "Турболенция" по дискотеките. 

Махни я тая пача сега,какви са ти очакванията за новата песен на Сими??

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, SG каза:

Да, броя и новата. А ПЛАН Б си е единственият й хит засега, нормално тя да се помни. Но "Двама непознати" беше яка и недооценена, "Всичко дадох" също е приятна и изпята от други имена би била поне сезонен хит.

Не знам, но на мен ми се струва, че за жалост и Камелия е навлязла в своята ageism ера. Каквото и соло на изпее - не я приемат вече. Поне й се случва едни 15-20 години по-късно, отколкото щеше да е в САЩ, примерно. Сега е момента да се замисли за подсилването на стабилна основа от по-зрели почитатели чрез концерти и албуми.

Голям концерт и албум едва ли някога ще дочакаме. И Камелия е вече само клубен изпълнител за съжаление. Годините, в които можеше да си отгледа и концерта аудитория не мисля, че ще се върнат. А и като гледаме каква музика предлага, едва ли има някакви вопли за излизане извън дискотеките, въпреки че роптае срещу липсата на концертна дейност. Странна жена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен нещо не ме радва колко е обсебена от дискотеките. И даде пример и на други легенди като ДС да мислят само за това. Тези жени още преди 10 години трябваше да са започнали с концертите. Никой нямаше да им спре и участията междувременно, даже и хонорара можеше да е по-голям. Но у тях е насаден някакъв страх от рискове. При ДС е донякъде обяснимо като се има предвид, че рисковете я докараха до фалит, но при Камелия е изумително, че вече не е толкова дръзка като преди. Вярно, че провокациите вече не са това, което бяха, но тя конкретно е име, което само по себе си би трябвало да умее да привлича интереса.

Но си мисля, че ако решат да направят нещо- ще им се получи. С много мощна реклама и някоя и друга подходяща нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога дори да си представя концерт на Камелия нито преди,нито сега. Не мисля че има твърдата фенска маса,която имат Деса и Гюрга,че дори и Ивана. Дискографията й също не ми се струва много концертна.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

БГ Тиктокър показа скрийншоти че прави 10 хиляди долара на месец вие искате Десислава да се търти в концертни зали за по-малко.

Ще седи пред тилифона и ще вика “цъкайте цъкайте” много ясно.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

На мен и двете ми харесват, въпреки че много пъти съм се опитвал да си обясня какво се случи с Яница. Дали от както започна да си прави интервенции до неузнаваемост или защото се обръщаше внимание само на песни като Въртележката - за мен това са два различни човека.

В интервюта не може да обясни каква музика иска да прави. На участията си не изглежда съвсем на място. Наистина ми е от любимите гласове във фолка, но като чели няма никаква посока в кариерата си. “Слабост моя” имаше интересна и различна концепция за нея, но пак липсваше душа в проекта.

Новата песен изненадващо върви много добре, особено в Спотифай. Там peak-а на Яница е 34 място с ''Твоето ферари''. ''Топ любовник'' също е била на 45 място а ''Съвършенство'' сега е на 42 място. Малко лоша шега и изигра албума на Metro Boomin дето е вкарал 12 песни в топ 40. Без този албум щеше да е топ 30!!

Мисля, че с този проект ще и се получи и най-сетне ще види хит. Иначе се лута много, да. Вижда, че с по-смислените песни като ''В пет ми звънни'' и ''Слабост моя'' не и се получава особено.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Новата песен изненадващо върви много добре, особено в Спотифай. Там peak-а на Яница е 34 място с ''Твоето ферари''. ''Топ любовник'' също е била на 45 място а ''Съвършенство'' сега е на 42 място. Малко лоша шега и изигра албума на Metro Boomin дето е вкарал 12 песни в топ 40. Без този албум щеше да е топ 30!!

Мисля, че с този проект ще и се получи и най-сетне ще види хит. Иначе се лута много, да. Вижда, че с по-смислените песни като ''В пет ми звънни'' и ''Слабост моя'' не и се получава особено.

Определено Съвършенство е най-успешната ѝ песен от Въртележката насам. Ако я беше пуснала това лято когато нямаше големи заявки за хитове щеше да гръмне още повече. Язък че Ганев я забави заради сърбите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Определено Съвършенство е най-успешната ѝ песен от Въртележката насам. Ако я беше пуснала това лято когато нямаше големи заявки за хитове щеше да гръмне още повече. Язък че Ганев я забави заради сърбите.

Е чак пък най-успешната... ''Твоето ферари'' и ''Няма как'' съществуват, но нека да видим как ще се развие. ''Въртележката'' гръмна буквално месец след премиерата. Не е късно да се разгърне. Иначе Яница кърти спотифай. Песни които тук определяме като провал като ''Таратайка'', ''Топ любовник'' и т.н. гонят 500к, което не е никак малко за там.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Махни я тая пача сега,какви са ти очакванията за новата песен на Сими??

На Симона самостоятелно й се получава много добре. Надявам се да е нещо в стила на "Момиче от лед" и "Пак", но предвид месеца и предстоящите празници може би ще е нещо по-купонджийско. Към нея винаги имам големи очаквания. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...