Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, NazzkO каза:

Когато Илиян и Теодора изкарат по-сносни парчета от Камелия и Глория 🥹🧐🤨

И от Десислава и Азис.

Само Ивана не се е отчела с някоя чекия. :D 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

И от Десислава и Азис.

Само Ивана не се е отчела с някоя чекия. :D 

Хахахаха и все пак тяхната е доста успешна явно, макар аз да съм си я пускал веднъж 😀

Десито е голяма болка… такъв талант и на възраст, в която се предполага да си по-зрял, да хабиш време и пари за нещо, в което се пее и в секса си брутален 🥲 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

Хахахаха и все пак тяхната е доста успешна явно, макар аз да съм си я пускал веднъж 😀

Десито е голяма болка… такъв талант и на възраст, в която се предполага да си по-зрял, да хабиш време и пари за нещо, в което се пее и в секса си брутален 🥲 

Да, вместо да пее за кадифени нощи в Истанбул.

Като заговорихме за Нина - много ме радва как завършва фразите в куплетите като истинска турска певица - "....ИстанбуУл", "....фиИилм" . :D Изпипала е всеки детайл.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, HIStory каза:

Не ми се рови, но " няколкото номер едно сингъла през осемдесетте" са поредица от шест-седем номер едно в Билборд. Уитни се срина заради скандалите с наркотиците и Боби Браун. Марая такива проблеми не е имала и американците си я тачат, затова и се позадържа и изкара цитираните хитове. Уитни сама си прецака кариерата ( и гласа), не, че оная е по-добра.

Като стана въпрос за "Прости" и Капките се сетих за това: 😁

Даже в реалитита Глория е първа 🤣 Не намерих Марчето в Като лъвовете, ама и тя е пяла Глория 😎

Хоанг жива ли е?

Ядем ориз щото сме виетнамци 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , WindWalkerMonk каза:

Курнелия и Глория са на двата полюса, и двете са грешно крайни. Камелия цял живот иска да е като Мадона, не спря да я имитира стъпка по стъпка. Визуално иска да е като нея, скандално и сексуално. Отделно също като нея е готова да направи с най - големите отрепки КРАДЕНА песен само и само да види хит, което кара името й да олекне.

Горката. Цял живот се мучи като Мадона, а накрая да я направят на Емилия. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

На галето инста само обработенк фотоси, чак малко би било добре да има нещо по-естествено и натурално, а на Пресито манджа с грозде.

Препоръчайте ѝ да инфлуенсва с някаква автомивка нещо, или да беше свалила чергичката на мерджана 😀😀😀

9EA6D7A0-069C-4727-9915-DDF9F2ED05E7.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашко Васева изглежда доста по-свежа на вчерашния концерт... много се радвам! Хубаво е, че е решила да припомни и наложи Зелените очи.

Това ли е първия концерт, в който чалгата вижда НДК от... 7 години?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, SG каза:

Сашко Васева изглежда доста по-свежа на вчерашния концерт... много се радвам! Хубаво е, че е решила да припомни и наложи Зелените очи.

Това ли е първия концерт, в който чалгата вижда НДК от... 7 години?

Емилия какво е пяла? По какъв повод е бил този концерт, нищо не се беше чуло предварително.

Редактирано от Balkandji1
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, THE IIconic каза:

😂😂😂

Това не го бях и гледал дори. Но тая дето говори, хем не я харесва, хем й отишла на фен клуб срещата, че й знае даже и песните. :D Не е лесно да си прост. Защо ни изгони? - Защото казва, че ви харесва и й правите безплатна реклама....., ама ги изгонила....продължават простотиите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, pacho каза:

Това не го бях и гледал дори. Но тая дето говори, хем не я харесва, хем й отишла на фен клуб срещата, че й знае даже и песните. :D Не е лесно да си прост. Защо ни изгони? - Защото казва, че ви харесва и й правите безплатна реклама....., ама ги изгонила....продължават простотиите.

И аз не го бях гледал. Това е от първите издания на Сигнално жълто

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, THE IIconic каза:

😂😂😂

И какво прави надъханата хашлачка, която интервюират, на фен клуб на Глория, след като не я харесва? Изглежда като подставено лице.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Stela каза:

@Danger.  До броени часове... 🛫:3fdb8960598fa63e:

 

Аман от тази тлъста кючекчийка и еднаквите й осуквания на тялото.

Галена кавър на тази песен ли ще пуска?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Balkandji1 каза:

Аман от тази тлъста кючекчийка и еднаквите й осуквания на тялото.

Галена кавър на тази песен ли ще пуска?

Слабо 😄 а и това е албанска песен в оригинал, не е на Теа.

Галена ще пуска балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Емилия какво е пяла? По какъв повод е бил този концерт, нищо не се беше чуло предварително.

"Смелите си имат всичко"

Благотворителен е, но и аз чак вчера за сефте чух, че има такъв. А всъщност е бил доста добър, с много певци и актьори. На денталната клиника, която явно се грижи за усмивките на всички. :D

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Грима който си прави сама е достатъчна чекия

По-добре отколкото да дава работа на онова варненско изчадие с рашистка фамилия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , NazzkO каза:

Хахахаха и все пак тяхната е доста успешна явно, макар аз да съм си я пускал веднъж 😀

Десито е голяма болка… такъв талант и на възраст, в която се предполага да си по-зрял, да хабиш време и пари за нещо, в което се пее и в секса си брутален 🥲 

Обаче Фатмефенс изригвате като Панайот в гъркиня като споменете таланта на огнярката

https://gospodari.com/opitat-na-panayot-s-garkinite-video/?fbclid=IwAR0LngxsQVLgPNtR6jEyWJeLrkEMsyhjxrLSAfck6wDGzqAC9-Vv_q3Y3v4

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...