Jump to content

Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Stela каза:

Още един златен хит

 

Мега якият аранимент. Бях набарал инструментала, дето ползваха за фон на поздравите по Сигнал+.

 

 

  • Like 2
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Teя песни наистина са били огромни хитове най - вероятно, за мен специално 100% жена още може да стане такъв, другите не мисля. Но засега са в архивите. Затова вина имат Глория с нейното непрекъснато бълване и Пайнер затова, че я оставиха да бълва и позволиха песните й да се забравят. Но самите те не искаха да платят правата на някои от тези песни. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , NazzkO каза:

A Кондаков е гадже с Ина Гаярди?

Те от доста време са заедно, редовно качват снимки как се поебват в инстаграм и Десита завижда в коментарите. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

Всъщност точно това се твърди тук. И как бил направил едва ли не кариерата на Кики. Галена му беше в пъти по-полезна от дъртия.

Не мога да говоря за цяла Рамания, но аз конкретно твърдя, че Тони Стораро си беше много успешен в ретрото, а после простотийките с числата+Милионерче вече съвсем го заковаха като някакъв чалга символ. Но пак казвам - и за мен той е мега overrated.

преди 1 час , Stela каза:

Клипа на тази песен е от добрите на Глория. Постави основите на визиите със златни елементи, после и до днес се мажат и снимат с подобни.

 

Този клип като излезе с детския си акъл си мислех, че Глория наистина се е изрусила радикално. Стоях, гледах я и бях wtf!?😆

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, stereoto_ каза:

"ВСИЧКО ДАДОХ" | 19:00 часа.

продуцент: Камелия
музика: Николай Гурманов
аранжимент: Danny Dimitroff
текст: Николай Гурманов

 

maxresdefault (6).jpg

Ох, защо Гурманов 🤦‍♀️ че и текст, и музика..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Направо бях забравил, че Камелия съществува. Откога не е пускала песен?

Като слушаш само Силвия и този новия Пуфи ли беше така става! 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Направо бях забравил, че Камелия съществува. Откога не е пускала песен?

"Двама непознати" - преди 10 месеца, триото с Торино и Пашата - преди около половин година 😃

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, stereoto_ каза:

"ВСИЧКО ДАДОХ" | 19:00 часа.

продуцент: Камелия
музика: Николай Гурманов
аранжимент: Danny Dimitroff
текст: Николай Гурманов

 

maxresdefault (6).jpg

Destined to be the biggest chalga star.

Дали си струва и този път да се надяваме на балада...

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FolkEmpire каза:

Кой му е спонсора на това лапенце на 2-3 тв-та го видях сега и тука цъфна

image.png.a892f543aaa642fb641ae384b4b75b0d.png

Някой, който не си щади парите, като гледам в какво слонче с провинционален фейс влага.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Ако питаш голяма част от потребителите тук ще ти кажат, че Глория няма хитове, че и да има такива се броят на пръсти... Реално тя и още шепа изпълнители изградиха тази музика и са поставили нейните основи, създали са пътеките по които вървят всички останали. Заради това е заслужила уважение. 

Лъжа ли е? 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji1 каза:

Някой, който не си щади парите, като гледам в какво слонче с провинционален фейс влага.

Сигурно е от копане или нарко :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, pacho каза:

Цитат от текста на новата песен на Камелия:

Всичко дадох, а ти така ми го наби!

 

Великият ум на Николай Гурманов ги ражда едни..оле-моле; колата-лата и тн, а ся тва.. 🤦‍♀️ Как не разбраха че това е мъжката версия на Петя Радева 😑

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия, разбрахме, че виждайки голям за вас хит в лицето на "Името ти", сте се захванала като удавник за сламка за същата драматична тематика по отношение на текста и музиката с цел белким да повторите успеха на успешното парче. Реално създавате поредно клише.

За 50 и кусур години не се отучихте от този банален манталитет на повтаряемост в песните си, аман от селската ви, лимитирана натура.

Дните ви са преброени, Камелия. Дърта сте, мензиса ви е пред свършване и като ви удари остеопорозата, ботокса ще висне. Пенсионирайте се вече и се оттеглете в Чипровци да шиете килими и да дадете нещо на родното си място в залеза на вашия живот.

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Камелия, разбрахме, че виждайки голям за вас хит в лицето на "Името ти", сте се захванала като удавник за сламка за същата драматична тематика по отношение на текста и музиката с цел белким да повторите успеха на успешното парче. Реално създавате поредно клише.

За 50 и кусур години не се отучихте от този банален манталитет на повтаряемост в песните си, аман от селската ви, лимитирана натура.

Дните ви са преброени, Камелия. Дърта сте, мензиса ви е пред свършване и като ви удари остеопорозата, ботокса ще висне. Пенсионирайте се вече и се оттеглете в Чипровци да шиете килими и да дадете нещо на родното си място в залеза на вашия живот.

 

 

Мислех, че й е свършил вече :P

Помня Фокса как обясняваше, че Луда по тебе е вечен хит, защото не се била опитала да направи подобно парче веднага след това...

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...