Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, THE IIconic каза:

Абе идвинввай, ама от мусака такъв шопар не се става. 

Цецка готви със свинска кайма и запръжка. Иска хубаво да му запуши артерията и да стане наследница по бързата процедура.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спорът Глория:Десислава беше не за коя е по-талантлива, а коя пее по-добре на живо и се вижда и чува, че това е Глория. Деската може да пробва следващия път в дискотеката да пее легнала, звучи по-добре.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви още един факт - Кати с тройно по-къса кариера от Глора има ТРИ пъти повече вечни хитове от оная с рязаните крака :)

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DenFevgo каза:

 

Глория е бетон 3 часа на живо с оркестър. Няма как да знаем колко точно по-добри са Десислава и Преслава, защото нямат 3 часа на живо с оркестър за 20+ години кариера. :)

Тук е много зле. Грачене и напъване.

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Между другото, замислих се коя ли песен на Деса би била подходяща за такъв случай т.е. да бъде изпята от колежка като tribute в национален ефир. Не се сещам за такава.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тук е много зле. Грачене и напъване.

Спешно:

john-cena-cleans-ears.gif

И за да си представиш колко тегава е тая песен и колко енергия и можене ти трябва, за да я изпееш, чуй неуспешния опит на една от финалистките на първия Мюзик айдъл, която си беше съвсем сносна певица, ама напълни гащите на песента на Глория. https://www.vbox7.com/play:f6bcaed6 После се чуди що се напъвала, ами, трудно е парчето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Глория не е лоша певица, но просто Деси Слава и Преслава са по - талантливи от нея. Това е факт и всеки който разбира поне малко ще го потвърди. Тук не говорим за хитове, принос, концерти, визия, техника, а за талант. Те имат по - голям от нея. Толкова.

Се1 да спорим, че Софи Маринова не е грозна, да, тя е супер грозен птеродактил. Другите са хубави, но тя не. 

Ти има ли нещо, от което да не разбираш? Само питам. :1000(29):

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Цецка готви със свинска кайма и запръжка. Иска хубаво да му запуши артерията и да стане наследница по бързата процедура.

Е то ако няма свинско и зяпръжка не ми го фали. 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не знам дали е фалшив ПР или е мега идиотка да държи кешовица в чекмедже...

https://signal.bg/рени-стана-жертва-на-нагло-посегателс/

  • Confused 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тиквата си държеше кюлчетата в чекмеджето, пък Рени няма да държи на черно взетите си хонорари ли... :D Знам даже и за попаджии, на които им се плаща на ръка в кеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, asylum каза:

Не знам дали е фалшив ПР или е мега идиотка да държи кешовица в чекмедже...

https://signal.bg/рени-стана-жертва-на-нагло-посегателс/

Тя си е мислила че като ги сложи в шкафа под туниките никой няма да си помисли да ги краде тях, но уви.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, pacho каза:

Тиквата си държеше кюлчетата в чекмеджето, пък Рени няма да държи на черно взетите си хонорари ли... :D Знам даже и за попаджии, на които им се плаща на ръка в кеш.

Какво й пречи да ги внесе в банка? Демонстрира ахмащина и ниска финансова култура. Че чак се и хвали... И какъв апартамент ще купи с 20 бондака? 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Какво й пречи да ги внесе в банка? Демонстрира ахмащина и ниска финансова култура. Че чак се и хвали... И какъв апартамент ще купи с 20 бондака? 

Пести от таксите. :D Може и да е фейк новина, че нали изкара нова песен, малко да се заговори за нея.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pacho каза:

Пести от таксите. :D Може и да е фейк новина, че нали изкара нова песен, малко да се заговори за нея.

Това е преясно и показва колко куха лейка е да измисля такива простотии. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Ти има ли нещо, от което да не разбираш? Само питам. :1000(29):

Да, от захласването по чалгаджийки, знам че може да ме научиш, но не е необходимо. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това постче горе да не ти донесе банче?

1.12 Не се допускат коментари, в които се унижават, сравняват, иронизират или споменават потребители, когато това е обект на обида, преднамерено отношение на дискриминация и други форми на нападка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, pacho каза:

Това постче горе да не ти донесе банче?

1.12 Не се допускат коментари, в които се унижават, сравняват, иронизират или споменават потребители, когато това е обект на обида, преднамерено отношение на дискриминация и други форми на нападка.

Аko ти си на снимката, кажи и ще я махна, но досега е пускана няколко пъти и никой не е имал претенции. Засегна ли се? А и къде видя обида? Намалявате ли - да, повечето сте си кралици, и не на последно място сбирката там с оргията на Присъда аз научих от многократното споменаване в този форум. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...