Jump to content



Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , pechenko каза:


Няма нужда да ме тагваш 😉Мога и сам да кажа с какъв кеф натиснах блок бутона 🤪

Мечтите са безплатни. 

преди 3 часа , asylum каза:

Kоментирай факта, че бях блокиран от Райна, въпреки че никога не съм общувал с нея, никога не съм коментирал нищо под публикациите й и всъщност никога не съм имал възможността да видя нейния профил. Някой ми изпрати линк към него да се посмея на нещо и не можах да го отворя :D

Абсурд. Ако кака блокираше всички наред, нямаше да има един последовател останал вече. Не е толкова комплексирана. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Kоментирай факта, че бях блокиран от Райна, въпреки че никога не съм общувал с нея, никога не съм коментирал нищо под публикациите й и всъщност никога не съм имал възможността да видя нейния профил. Някой ми изпрати линк към него да се посмея на нещо и не можах да го отворя :D

spacer.png

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме блокира ха Преслава и Райна! 

1вата защото казах на Паола Мата Космата, а втората и казах преди време, че се облича като селска кума и е недоклатена злобна парцуца! 

 

Поздравете се с хит! 

  • Haha 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

сигнал явно вече преписват от не!новините. или вече са хумористичен сайт? 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Ciaga каза:

Крадецът вика дръжте крадеца, разликата между теб и Райна е, че тя поне пука бахамски аспержи, а ти люлински.

 

 

Не! Съжалявам, че те разочаровам! 💋 Поредния не разбрал 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бивши участници в Тикток споделят че Гласът на България е нагласено предаване.

Всички участници правели предварителни репетиции (което за мен напълно убива смисъла на подобни предавания) и се знаело за кой ще се обърне журито и за кой не.

Понякога пускали участници с по-слаби вокални възможности, за да накарат продуцентските фаворити на сезона да изпъкнат.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Бивши участници в Тикток споделят че Гласът на България е нагласено предаване.

Всички участници правели предварителни репетиции (което за мен напълно убива смисъла на подобни предавания) и се знаело за кой ще се обърне журито и за кой не.

Понякога пускали участници с по-слаби вокални възможности, за да накарат продуцентските фаворити на сезона да изпъкнат.

Добро утро, по принцип всички предавания, свързани с пеене, са нагласени, добре че поне вече няма Х Фактор.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е тъпичък форматът, 20% е пеенето, другото са празни приказки, физиономии, паузи, шапки на участниците с представяне.... то само като гледаш реакциите на журито ти става ясно, че е нагласено. И тая година пеят някакви безумно неизвестни песни....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Emanuela.Carey каза:

Бивши участници в Тикток споделят че Гласът на България е нагласено предаване.

Всички участници правели предварителни репетиции (което за мен напълно убива смисъла на подобни предавания) и се знаело за кой ще се обърне журито и за кой не.

Понякога пускали участници с по-слаби вокални възможности, за да накарат продуцентските фаворити на сезона да изпъкнат.

Абсолютно! Един мой приятел се яви в сезона на Преслава. Дали му един списък с песни 12 часа преди да пее и му казали да си избере една и ще пее нея. Каза още че знаят менторите на кой да се обърнат и кой не

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Бивши участници в Тикток споделят че Гласът на България е нагласено предаване.

Всички участници правели предварителни репетиции (което за мен напълно убива смисъла на подобни предавания) и се знаело за кой ще се обърне журито и за кой не.

Понякога пускали участници с по-слаби вокални възможности, за да накарат продуцентските фаворити на сезона да изпъкнат.

Възможно ли е да ембеднеш видеата, когато ти се занимава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галсът било нагласено. А добро утро. Още малко ще кажете сходните новини как небето е синьо, тревата е зелена, а Гюрга от Две Могили лекува остеопороза със шамари .... 

Време е за хитово хитов ГЪРМЕЖ

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Възможно ли е да ембеднеш видеата, когато ти се занимава?

Успях да намеря само това защото запомних името на човека, който го е качил. Ако намеря и другите ше ги сложа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Jouey каза:

Кога е било това? По някаква причина много ми харесва как звучи.

 
https://vm.tiktok.com/ZMFekmbsc/

На един от нафталинените концерти на Искра Радева, Коледни звезди. Кани по някоя чалгаджийка (Глория, Ивана..) с идеята да привлича интерес, но никога не ги оставя да пеят техни си песни, което би трябвало да им е супер обидно с такава кариера и дидкография, не знам с който акъл се навиваха. Ивана пя Незабрава:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите тук: Преслава е една некадърница, никой не си купува билети за концерти на тея новите, една зала, един площад не могат да напълнят. Само Глория е константа, кралица превъзходна, недостижима.
 

Meanwhile Преслава в действителността в последните дни:
306543597-633204744841352-39001492179723

307309144-639666304195196-20488209000036

307123687-636683544493472-75016765006425

 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Коментарите тук: Преслава е една некадърница, никой не си купува билети за концерти на тея новите, една зала, един площад не могат да напълнят. Само Глория е константа, кралица превъзходна, недостижима.
 

Meanwhile Преслава в действителността в последните дни:
306543597-633204744841352-39001492179723

307309144-639666304195196-20488209000036

307123687-636683544493472-75016765006425

 

С вход свободен толкова хора има на всички. В Созопол къде бяха ?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Коментарите тук: Преслава е една некадърница, никой не си купува билети за концерти на тея новите, една зала, един площад не могат да напълнят. Само Глория е константа, кралица превъзходна, недостижима.
 

Meanwhile Преслава в действителността в последните дни:
306543597-633204744841352-39001492179723

Искат хората безплатно фризби. Какво те кара да мислиш че за друго са отишли? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...