Jump to content

Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , DarkChild каза:

Смеете се, но Глория е поканена да пее на опелото на кралицата. Двете са близки от много години. Примата ще изпълни подобаващия си хит Кралица като повреме на изпълнението ще подкани всички присъстващи да вдигнат ръцете горе.

От рефрена на песента най-много ще го заболи Чарлз, ще има сълзи на "и пак си никоооой, свиквай, скъпи, свиквааааааай".

tenor.gif

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, ChudoTy каза:

Преслава май снима клип в Перник. 😀

Днес участие в музикален клип на черният красавец Триумф(кон) и соколът скитник Тигър.Животните са на @Stoyan Lazarov 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , pacho каза:

От рефрена на песента най-много ще го заболи Чарлз, ще има сълзи на "и пак си никоооой, свиквай, скъпи, свиквааааааай".

tenor.gif

"Една кралица във ръцете ти беше" - ама то направо за Даяна това. Камила сигурно ще се вбеси, но Глория набързо ще я сложи на място с един шамар.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъзикате се с Глория, че ги мъкне навсякъде тези двете танцьорки от "Магия" ама днес бях на участие на Михаела Филева и що да видя - тя, две танцьорки зад нея и китарист на име Васко (не се бъзикам).

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, omline каза:

Бъзикате се с Глория, че ги мъкне навсякъде тези двете танцьорки от "Магия" ама днес бях на участие на Михаела Филева и що да видя - тя, две танцьорки зад нея и китарист на име Васко (не се бъзикам).

Глория танцувала на участие на Михаела Филева? Тя не е ли още в Италия? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

"Една кралица във ръцете ти беше" - ама то направо за Даяна това. Камила сигурно ще се вбеси, но Глория набързо ще я сложи на място с един шамар.

Крайно време е, особено щом плещи Камилата такива глупости. Нека усети лечебните шЪмари на Гюрга от първа ръка! 

Цитат

Camilla, who is president of the Royal Osteoporosis Society, said osteoporosis can be prevented but not cured.

https://www.standard.co.uk/news/uk/camilla-the-duchess-of-cornwall-bbc-gloria-hunniford-nhs-b962167.html

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , presi_fen! каза:

Новата песен на Преслава е дует със Софи Маринова! Вчера са снимали дуета!

Браво на Софка. Ма тя си е щедра душа, защо да не помогне на никому неизвестната закъсалата дебютантка Лиса? 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Живко Добрев станал булка на дубайски шейх :D

39-годишният нашенец се запознава с дубаеца в мрежата, като двамата имат сериозна сериозна връзка и са заедно вече няколко години въпреки законите в Емирството, където са забранени гей връзките.

https://skafeto.com/забавление/живко-добрев-шейх/185489/

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , FolkEmpire каза:

Живко Добрев станал булка на дубайски шейх :D

39-годишният нашенец се запознава с дубаеца в мрежата, като двамата имат сериозна сериозна връзка и са заедно вече няколко години въпреки законите в Емирството, където са забранени гей връзките.

https://skafeto.com/забавление/живко-добрев-шейх/185489/

Това го знаем. Кажи нещо ново

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Кажете на Райна бившия с какво се занимава вече 2ра година в Дубай, моля ви. 

чистеше къщата ми. Уволних го.

  • Haha 9
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, asylum каза:

чистеше къщата ми. Уволних го.

Аз пък си го поръчах. Не ме задоволи, разбирам защо Райна му би шута. Само с мускули не става. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки може да празнува рождения ден на детето си както прецени, но на мен ми е странно как Преслава е превърнала празника на Паола в някакво събитие за соц. мрежи на което тя да се снима и да промотира продукти и бизнеси.
Освен това да покани някакви “известни” личности като гримьори и фитнес инструктори, които не е ясно каква връзка имат с Паола. Просто са си цъкнали селфита че са били накъде с Преслава без да пожелаят нещо на детето. Поне все пак е поканила някакви деца.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Всеки може да празнува рождения ден на детето си както прецени, но на мен ми е странно как Преслава е превърнала празника на Паола в някакво събитие за соц. мрежи на което тя да се снима и да промотира продукти и бизнеси.
Освен това да покани някакви “известни” личности като гримьори и фитнес инструктори, които не е ясно каква връзка имат с Паола. Просто са си цъкнали селфита че са били накъде с Преслава без да пожелаят нещо на детето. Поне все пак е поканила някакви деца.

Глад майка, глад :D

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...