Jump to content

Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Дуетите им са едни от най-легендарните поп-фолк песни, така че летвата е висока. Дано не е някаква претоплена простотия, а потенциален хит на годината.
Ако е песента, която подготвяха с Ганев има много потенциал за нещо хубаво.

 

Ако е на Ганев (така се очертава), имам чувството че наистина ще е претоплен комерс (дано греша)

малко трудно да извадят нещо в стил ВНЛ

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , lucellent каза:

Ако е на Ганев (така се очертава), имам чувството че наистина ще е претоплен комерс (дано греша)

малко трудно да извадят нещо в стил ВНЛ

Когато Ганев има изгода си дава зор. Със сигурност е направил доста пари от всички които купиха правата на ВНЛ за кавъри и според мен за този дует също ще бъде направен опит да бъде изкаран на пазара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

Когато Ганев има изгода си дава зор. Със сигурност е направил доста пари от всички които купиха правата на ВНЛ за кавъри и според мен за този дует също ще бъде направен опит да бъде изкаран на пазара.

Кои са тия всички? Аз знам за оная сръбска свиня, която трие коментарите, че песните й са кавъри.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, DarkChild каза:

Кои са тия всички? Аз знам за оная сръбска свиня, която трие коментарите, че песните й са кавъри.

и цигaни в тикток

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FolkEmpire каза:

на Ганев е ама нещо не ме грабва все едно слушам дуета й с Фики.

с Фики беше добре. Това е лайно 

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна песен, дори името на Азис няма да направи това огромен хит. Когато имате общи проекти като Жадувам и Казваш, че ме обичаш с които хората могат да си сравняват новата, да изкараш това, само доказва че Десислава вече 3-4 години е загубула всякакъв усет.

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В секса си брутален? Деса имаше по-оригинални песни през 90те. 
А тук очаквахме ВНЛ 2. Направо е срамно, след онази простотия за баловете, пак да пуснеш подобна глупост. Тази жена тотално е загубила музиканта и твореца в себе си. Аман от песни за махалата… 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, SG каза:

So tired of giving

Ако дори те в такава комбинация и с такава дива песен не успеят да направят масов хит, шансовете на чалгата съвсем ще отидат към нулата.

Искрено се надявам да не успеят та барем Деса се усети да спре да пуска такива боклуци. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко и тъжно е в какво се превърна Деса. Още като видях заглавието ми беше ясно, че ще е зверска простотия, но успяха да ме изненадат още по-неприятно.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, GSA каза:

Искрено се надявам да не успеят та барем Деса се усети да спре да пуска такива боклуци. 

Такава промяна при нея няма да видим скоро. Но като сложим настрана излагацията, парчето има огромен потенциал да е хит. Точно такива песни, уви, стават най-успешни към 2022. Питайте Фики и Цеца Мецата.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно е. Дори не успях да го чуя до края.
 

Очаква ни як клип с тъпа песен. Някак е смешно след толкова години и брутални хитове като Жадувам, Казваш че ме обимаш и Знам че боли да пееш на 40+ в секса брутален.

И ако за тях това е провокативно, то за мен си е откровена простотия. Че чак и целия гнусен кючек да кръстиш така. Леш. Желая им неуспех

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, SG каза:

Такава промяна при нея няма да видим скоро. Но като сложим настрана излагацията, парчето има огромен потенциал да е хит. Точно такива песни, уви, стават най-успешни към 2022. Питайте Фики и Цеца Мецата.

Никакъв потенциал за хит няма тази помия.

Мисля да организирам ритуално изгаряне на всичките си нейни албуми. Все си мислех, че инфантилността й има някакви граници, ама с времето все по-зле става при нея.

  • Like 4
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Искрено се надявам да не успеят та барем Деса се усети да спре да пуска такива боклуци. 

Както каза Мис Бони - ДесиСлава няма собствено мнение за нищо. Каквото ѝ казва обкръжението такова ще пуска. Още повече че коментарите винаги я хвалят колко е ненадмината.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...