Jump to content



Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

При положение, че се пръскаш от участия, хората ти се кефят най-много на по-приятни текстове като Птица скитница, Две сърца и тн за какво ти е да пускаш и инвестираш в песни, които остават само за всички пияни и надрусани по клубовете. 
 

Много е тъжно, че се пропилява такъв талант за подобни маанета, но понякога талант само не е достатъчен, колкото и да е голям.

Че и азо… след такъв брутален дует като внл с някаква интересна идея, смазващ клип и музика и тн да се съгласиш или предложиш това🥲

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, NazzkO каза:

При положение, че се пръскаш от участия, хората ти се кефят най-много на по-приятни текстове като Птица скитница, Две сърца и тн за какво ти е да пускаш и инвестираш в песни, които остават само за всички пияни и надрусани по клубовете. 
 

Много е тъжно, че се пропилява такъв талант за подобни маанета, но понякога талант само не е достатъчен, колкото и да е голям.

Че и азо… след такъв брутален дует като внл с някаква интересна идея, смазващ клип и музика и тн да се съгласиш или предложиш това🥲

Съжалявам, че ще го напиша, но Вълкана сигурно се обръща в гроба. 
Деса ни народен албум пусна, ни нищо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джордан наистина е орисан всяка песен да му е хит. Този уикенд Героя ще чукне 3 МЛН гледания, което го прави, ако не се лъжа в топ 5 най-гледани летни песни и топ 10 за годината. Вадете статистиките, че ми е много интересно :D Набира още инерция тази песен имам чувството, отчасти благодарение на тикток, а сега дори е още по-тренди покрай Куков и игри на волята :D 

 

  • Like 3
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

с Фики беше добре. Това е лайно 

 

Мда там поне има прогрес в музиката, тука тупти един и същи ритъм с един и същи мазен отсвир, който е в ниския регистър. Ниски вибрации - ниски емоции..

  • Like 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е наистина много як, а Десислава не е изглеждала толкова добре след ражането, това трябва да се признае.

чух го цялото заради клипа и всъщност припева разваля всичко. Куплетите не са толкова зле, но като цяло очаквахме нещо дъвсем друго.

Обаче има толкова положителни коментари в ютуж 🥲

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, NazzkO каза:

Клипът е наистина много як, а Десислава не е изглеждала толкова добре след ражането, това трябва да се признае.

чух го цялото заради клипа и всъщност припева разваля всичко. Куплетите не са толкова зле, но като цяло очаквахме нещо дъвсем друго.

Обаче има толкова положителни коментари в ютуж 🥲

Абе има какво да се желае от клипа. Примерно версия с изрязан Азис. И от видеото, и от аудиото ;) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис пуска четвърти дует в рамките на 9 месеца, нали така? А пролетта пусна стори, където се обяснява, че тези които пускат песни на всеки сезон, не са им истински хитовете. :)

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , SG каза:

Такава промяна при нея няма да видим скоро. Но като сложим настрана излагацията, парчето има огромен потенциал да е хит. Точно такива песни, уви, стават най-успешни към 2022. Питайте Фики и Цеца Мецата.

"Отпусни се" на Фики е класа над този дует. Поне носи някаква положителна емоция и разпуска, а това е чиста простотия. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , ANGEL каза:

Джордан наистина е орисан всяка песен да му е хит. Този уикенд Героя ще чукне 3 МЛН гледания, което го прави, ако не се лъжа в топ 5 най-гледани летни песни и топ 10 за годината. Вадете статистиките, че ми е много интересно :D Набира още инерция тази песен имам чувството, отчасти благодарение на тикток, а сега дори е още по-тренди покрай Куков и игри на волята :D 

 

Хит е в тикток заради закачливия текст. На мен така и не ми хареса, но признавам, че има нещо зарибяващо в нея, защото се хванах, че си я припявам, след като съм присъствала на място, на което я пускаха. 😁😁 

Най-любимото ми от Джордан е това:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Азис пуска четвърти дует в рамките на 9 месеца, нали така? А пролетта пусна стори, където се обяснява, че тези които пускат песни на всеки сезон, не са им истински хитовете. :)

А какво да кажем за Деса, която явно си помисли, че може да има хит като ВНЛ.. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

"Отпусни се" на Фики е класа над този дует. Поне носи някаква положителна емоция и разпуска, а това е чиста простотия. 

Тази е по формулата на друга песен с Фики - Да вдигнем шум. Най-големия  хит на Десислава след раждането. Също така песен, за която феновете й мрънкахме като излезе, също както и за Много съм добра. Още от тогава си усетихме накъде отива кариерата й, но тук ни изкараха твърде истерясващи.

Десислава е друг човек вече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Тази е по формулата на друга песен с Фики - Да вдигнем шум. Най-големия  хит на Десислава след раждането. Също така песен, за която феновете й мрънкахме като излезе, също както и за Много съм добра. Още от тогава си усетихме накъде отива кариерата й, но тук ни изкараха твърде истерясващи.

Десислава е друг човек вече.

Поне още е човек ;) За актуалния и дуетен партньор, както и безкрайна цифра други, не можем да кажем същото. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , ANGEL каза:

Джордан наистина е орисан всяка песен да му е хит. Този уикенд Героя ще чукне 3 МЛН гледания, което го прави, ако не се лъжа в топ 5 най-гледани летни песни и топ 10 за годината. Вадете статистиките, че ми е много интересно :D Набира още инерция тази песен имам чувството, отчасти благодарение на тикток, а сега дори е още по-тренди покрай Куков и игри на волята :D 

 

Топа на лятото не знам, но за топ 10 на годината трябват над 10М.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , SG каза:

Тази е по формулата на друга песен с Фики - Да вдигнем шум. Най-големия  хит на Десислава след раждането. Също така песен, за която феновете й мрънкахме като излезе, също както и за Много съм добра. Още от тогава си усетихме накъде отива кариерата й, но тук ни изкараха твърде истерясващи.

Десислава е друг човек вече.

То няма лошо да има песни по тази формула в кариерата си, но да ги пуска една след друга и да ги натрупа е малко прекалено. В периода на баловете пусна такава песен. Деса се превръща в певица тип Саша Рико и компания. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Топа на лятото не знам, но за топ 10 на годината трябват над 10М.

Малко трудно вече се постига този резултат вече. Могат го единица изпълнители. Ако чакаме над 10 милиона ще имаме ли топ 10 изобщо? 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Stela каза:

Малко трудно вече се постига този резултат вече. Могат го единица изпълнители. Ако чакаме над 10 милиона ще имаме ли топ 10 изобщо? 😁

Топ 10 най-слушани бг поп-фолк песни 2022(видео+топик+Spotify)

1. Отпусни се - 21.1M
2. Пак ще се броиш - 15.1М
3. Сладкото зло - 14.2М
4. Welcome to Bulgaria - 13.9M
5. Пистолет - 12.3M
6. Мария - 11.5М
7. Еуфория 11.4М
8. 69 - 11.1М
9. Единствено - 9.9М
10. От утре - 9.7М

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

То няма лошо да има песни по тази формула в кариерата си, но да ги пуска една след друга и да ги натрупа е малко прекалено. В периода на баловете пусна такава песен. Деса се превръща в певица тип Саша Рико и компания. 

Според мен в последните години пак някой или някои й влияят негативно. А тя и този път, както винаги, се връзва. Но с толкова кофти имидж не е била никога. Дори и в 90те освен "100 парички, бате" имаше и много добри песни от първия албум.

Азис и проекта все пак донякъде вършат работа поне за позициите й. Това е най-силната премиера в нейния канал, има шанс да стане и най-силната нейна изобщо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Избързах с коментара ми за песента на Деса и Азис. Зарибява след няколко слушания,но поне на този етап наистина изглежда да е най-малкия хит от всички дуети на Азис в последно време.

преди 15 часа , Stela каза:

А какво да кажем за Деса, която явно си помисли, че може да има хит като ВНЛ.. 

Деса ако е искала хит като ВНЛ щеше да пусне песен в същото темпо,а не кючек. А и все пак когато тя тресеше държавата с дуети с Азис,Галена още си е менкала прашките с Преса.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...