Jump to content

Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

Вече 12 години ме мъчи въпроса дали това в края на клипа е вода, пот, семенна течност? Глори е провокаторка, която оставя трайни следи в съзнанието на гей привържениците си с подобни пинизи.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

А може и така да се анализира - това в края на видеото е еякулация - показно на тематиката, която Счети развива в тази си песен и Гло е решила да онагледи крайния резултат. :D 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

47 часа след премиерата двете к*ротрошачки-златотърсачки нямат и 400 хиляди гледания. :1000: Позор за ЛИДЕРКАТА Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Вече 12 години ме мъчи въпроса дали това в края на клипа е вода, пот, семенна течност? Глори е провокаторка, която оставя трайни следи в съзнанието на гей привържениците си с подобни пинизи.

 

Една от най-комерсиалните ѝ песни, а дали изобщо някой я забеляза?
Само мъжа е як от този целия бълвоч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

47 часа след премиерата двете к*ротрошачки-златотърсачки нямат и 400 хиляди гледания. :1000: Позор за ЛИДЕРКАТА Емилия.

Друго си е като имената на Жадор, Денис и Флорин предизвикваха интерес към песните. Галин отдавна е минало и не знам защо точно него е избрала.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Друго си е като имената на Жадор, Денис и Флорин предизвикваха интерес към песните. Галин отдавна е минало и не знам защо точно него е избрала.

Женичката има финансите да поръча при композитора и аранжора на Боли, боли песен, но предпочита да купи кавър познат на половината ни страна. До там опира стратегията ѝ.
 

Липсва ми баладичната Емилия, дано направи някоя нова скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Една от най-ужасните й песни в последно време заедно с Любима и Нюанси сиво.

Аз харесвам Нюанси сиво. Не ми е нещо уау, но ми допада. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Антология на клиповете на Глория, където присъства река/плаж и бална/коктейлна рокля след 1999-та година:
2000 - Червена светлина
2001 - Ако бях се родила река
2002 - 
2003 - Очакване, Лабиринт
2004 - Присъда
2005 - Пияна вишна
2006 - Сезони
2007 - Сто карата любов
2008 - 
2009 - Лятно пълнолудие 
2010 - Зайди, зайди
2011 - 
2012 - неизлезлият клип на Смела мей би
2013 - Пясъчни кули, Ах, къде е мойто либе
2014 - 
2015 - Изсвирете нещо ударно
2016 - 
2017 - 
2018 - Не те давам, Добре дошла, скитнице, Ангеле - дяволе, Любовта не е играчка
2019 - Любима, Гост не си
2020 - 
2021 - С любимите хора, Песен за приятелите, Да празнуваме 
2022 - 
 

Направи и на тези в които присъства диван. Мисля, че те са доста повече. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Аз харесвам Нюанси сиво. Не ми е нещо уау, но ми допада. 

Една година пауза и накрая да пусне този опит за комерс с текст, базиращ се на фраза от филм, излязъл преди 4 години и отдавна отшумял. Цялата песен е демоде като самата Калория. Ужасен ужасон. Останалите й песни от 2018-та също, само Скитницата става що годе, но тази тематика как се завръща в любовта сме я слушали 100 пъти.

От последните ѝ песньовки ме кефи това предимно заради меланхоличния дискотечен инструментал, иначе текстът е ужасно тъп и банален as always:
 

И Гост не си не е лоша, но отново целият потенциал е съсипан от глупав текст. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Друго си е като имената на Жадор, Денис и Флорин предизвикваха интерес към песните. Галин отдавна е минало и не знам защо точно него е избрала.

Песента е започнала да става тренд в Тик-Ток, така че според мен тепърва ще се развива.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Една година пауза и накрая да пусне този опит за комерс с текст, базиращ се на фраза от филм, излязъл преди 4 години и отдавна отшумял. Цялата песен е демоде като самата Калория. Ужасен ужасон. Останалите й песни от 2018-та също, само Скитницата става що годе, но тази тематика как се завръща в любовта сме я слушали 100 пъти.

От последните ѝ песньовки ме кефи това предимно заради меланхоличния дискотечен инструментал, иначе текстът е ужасно тъп и банален as always:
 

И Гост не си не е лоша, но отново целият потенциал е съсипан от глупав текст. 

Точно това щях да кажа, че много добри мелодии е съсипала с банални и скучни текстове, пълни с напудрени фразички. Отдавна повтарям, че трябва да смени текстописците и да се разчупи, нооо...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Jouey каза:

Песента е започнала да става тренд в Тик-Ток, така че според мен тепърва ще се развива.

Да, и аз го забелязвам. Не виждам къде е проблема, че песента е кавър на известна сръбска песен. Онази кикирица Теа направи цял албум с кавъри на едни от най-популярните ни песни. Ние защо да не правим? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Намери си майстора" е  брутална Глория. Разчупена е, различна, провокативна. Самата песен също е различна за нея като стил и текст. Много ме кефеше тогава. 

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

То още с дивана се загуби смисъла от списък, щото са май всичките клипове :)

Е не са всички. Има изключения. Ако трябва да направим списък с муцуни и чупки, тогава вече ще обобщим с една дума - ВСИЧКИ! 😁🧡

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Обаче палачинската се е обърнала и Джей Ло има мулти империя за милиони, спи с най-горещите мъже на планетата и изглежда като на 20+, а Гло - ни мъж, ни хитове, състарена в лице като плисирана пола и вече поредна петилетка спестява пари от обувки и ходи с едни и същи по участия. Да направим DMS капмания, да наберем средства, за да ѝ купим нови. 🤷‍♂️

За 20 години Джейло е сменила селото и вече е Холивудска свиркаджийка, докато наша Гюрга никога няма да извади Две могили и мотиката себе си!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и диван, неразделни като дупе и гащи, видеоселекция:
2000: Кукла на конци, Златна клетка, Като куче и котка
2001: Илюзия, Жените са цветя, 
2002: Добре дошъл, Любовен дъжд, 
2003: Ледена кралица, Лабиринт, Очакване, Крепост, В нова дреха
2004: Присъда
2005: Изповед, Свобода, Спасение, 50/50, Хепи енд (Тв версия)
2006: Благодаря, Кръговрат, Сезони, Весела Коледа, Град на греха
2007: Ако те няма, Дар от Бога, 100 карата любов
2008: Еднопосочен път, Дяволска любов
 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Счети и Маман Галина са щели да кавърдисват Васко Жабата, но не успели да се разберат коя е да е жабата, и коя - мецата. 

Като цяло жалко, но не колкото настоящия флоп. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо така бе, Емили? И реклама си пуснала, но гледания йок. Трябва да намериш някой по-не омръзнал от Галин, иначе популярна песен няма как да видиш. Уж беше мултиконъинентална лидерка, чиито всеки следващ проект правеше 50 милиона без проблем. 
Много е жалко, когато без милионите на мъжа си, скъпарски клипове и квартети, просто не става, защото Емилия сама като име не буди истерията, която тук всички бленуват и и преписват. 
Когато направи самостоятелен мега хит или музикантска песен, тогава ще я похваля…

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...