Jump to content

Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 55 минути, Emanuela.Carey каза:

Леля Фикрет добре е наляла ханш и баджак, стероидите не прощават. И Маман Галина ще изкара някое ремарке след година две.

 

Ай, краката му на Х. Дам.

Галена да си приготви слипове.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Галена с най-слушана соло песен на певица за трета поредна година! (2020 и 2021 е и като цяло за соло песен)

Нейна ли е Отпусни се? 

  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

Нейна ли е Отпусни се? 

Най-слушаната певица, солова, дуетна, женска, мъжка или изобщо е Ванчето разбира се Великова. Всички други спорове са безмислени. Остатъка да се чувстват поздравени с хитово хитов гърмеж 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Галена с най-слушана соло песен на певица за трета поредна година! (2020 и 2021 е и като цяло за соло песен)

А Лидия с най-слушана соло песен на певица под 23 години и девет месеца, родена на изток от Стара Загора и на Юг от Силистра ❤️

 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасни сте днеска. Само за сладкарски изделия чоплите, сухи пасти Галена, не сухи пасти Лидия, аман вече. 

Като ще е сладко, нека да е баклава - класика! 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

А Лидия с най-слушана соло песен на певица под 23 години и девет месеца, родена на изток от Стара Загора и на Юг от Силистра ❤️

 

И кво? Диона е най-слушания певец от Койнаре.

spacer.png

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Чак пък. Винаги е била глупава и безвкус. През цялата си кариера е правила помии.

Но винаги е издавала и други песни, разнообразявала е стиловете, разчупвала е дори някои граници докато другите са циклили на едно място и са вървели по сигурното. Никога не е било цели 5 години да пуска само чалга комерси. Съвсем очевидно раждането й се отрази я направи още по-податлива на кофти влияние. Или просто й писна да е различна без винаги да я оценяват.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Но винаги е издавала и други песни, разнообразявала е стиловете, разчупвала е дори някои граници докато другите са циклили на едно място и са вървели по сигурното. Никога не е било цели 5 години да пуска само чалга комерси. Съвсем очевидно раждането й се отрази я направи още по-податлива на кофти влияние. Или просто й писна да е различна без винаги да я оценяват.

Чудесно оправдание, някой, неизвестен друг, и влияел. Стига глупости, по скоро е обратното, най-накрая няма кой да и влияе просто. Или това я влече, или е дошъл малко акъл че в актуалните чалга реалности не е рентабилно да фъргаш пари в различни проекти дето ги оценават и вълнуват теб и още 5 човека. Нека си живее живота, засега поне дондурка само едно дете, щом иска да пуска Парти Животни, нека пусне повечко като нея, а не брутални пумии с Азис. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Lelqtian каза:

Чудесно оправдание, някой, неизвестен друг, и влияел. Стига глупости, по скоро е обратното, най-накрая няма кой да и влияе просто. Или това я влече, или е дошъл малко акъл че в актуалните чалга реалности не е рентабилно да фъргаш пари в различни проекти дето ги оценават и вълнуват теб и още 5 човека. Нека си живее живота, засега поне дондурка само едно дете, щом иска да пуска Парти Животни, нека пусне повечко като нея, а не брутални пумии с Азис. 

 

Да, милата червена шапчица. Лошият вълк я накарал да пее поредната гадост.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия, Алфа, Пашевци и не знам си какво - може да са всякакви, но не правят музика с цигански таргет, за разлика от дъртите кранти с провиснали задници.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, DarkChild каза:

Лидия, Алфа, Пашевци и не знам си какво - може да са всякакви, но не правят музика с цигански таргет, за разлика от дъртите кранти с провиснали задници.

За това си прав със сигурност. За да таргетират който и да било, всякаквите първо трябва да почнат да правят музика. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Лидия, Алфа, Пашевци и не знам си какво - може да са всякакви, но не правят музика с цигански таргет, за разлика от дъртите кранти с провиснали задници.

Моля?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Неслучайно думите "Деси Слава" и "дъно" започват с една и съща буква. Господ й е дал безрезервен музикален талант и същото количество безмозъчност, простотия и невзрачност.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Някой да и прати тези хитове и да и каже, че такава музика се очаква от име, като Десислава… жалка деградация…

 

Поправено ;) 

  • Haha 3
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

Вие тука да не изпадате случайно в траур като ви пуснат песен, която не ви харесва и не е във ваш стил? 

През оная ми е. Има други изпълнители. Просто ме е жал за пропиления талант.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Чудесно оправдание, някой, неизвестен друг, и влияел. Стига глупости, по скоро е обратното, най-накрая няма кой да и влияе просто. Или това я влече, или е дошъл малко акъл че в актуалните чалга реалности не е рентабилно да фъргаш пари в различни проекти дето ги оценават и вълнуват теб и още 5 човека. Нека си живее живота, засега поне дондурка само едно дете, щом иска да пуска Парти Животни, нека пусне повечко като нея, а не брутални пумии с Азис. 

 

За мен един истински творец трябва да отстоява себе си, пък дори и да е трудно и на вид безсмислено понякога. Но да, знам че Десислава все повече доказва, че вече не е такъв творец. Не че някоя чалгарка е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, SG каза:

За мен един истински творец трябва да отстоява себе си, пък дори и да е трудно и на вид безсмислено понякога. Но да, знам че Десислава все повече доказва, че вече не е такъв творец. Не че някоя чалгарка е.

А може би точно в момента отстоява себе си? Цигании прави още от началото на кариерата си, колко му е това да е истинското и аз ;) 

Друг е момента кога точно е била творец ... или щотонай я бива да твори обещания я за концерт, я за албум ... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

А може би точно в момента отстоява себе си? Цигании прави още от началото на кариерата си, колко му е това да е истинското и аз ;) 

Друг е момента кога точно е била творец ... или щотонай я бива да твори обещания я за концерт, я за албум ... 

 

Милано - столицата на Италия. Това малко ли е?

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...