Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Stela каза:

Къде пише, че "Мега стар" е организатор? Покажи поне едно такова място. На постерите не пишеше нищо подобно, нито в Тикет, нито в Грабо. Провери си информацията отново относно организатора. 

В eventim мисля, че го пишеше. Със сигурност не е било в Тикет портал. Не знам как може да се проверят събития със задна дата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 44 минути, Hurricane каза:

Не пия никакво кафе със Сашка, нито пък имам желание. Моя позната, която се има с нея, ми каза какво ѝ е казала. Тя е била и на концерта. Дори тя да не е казала 100% истината такава каквато е, едва ли ме лъже за всичко и склонявам да вярвам повече на нея, тъй като някои неща, които Сашка твърди, могат да се проверят дали са истина, като например кой е организатор. Навсякъде пишеше, че организатор на събитието е “Мега стар ООД”, а Сашка казва, че не е тя. Плюс това най-актуалното име в България не знам откога е Теа Тайрович, че да я извикат нея от Тикет портал. Много ясно, че Сашка ще твърди друго сега, ама щом това я успокоява, нека да го прави. Всеки може сам да прецени на какво да вярва. 

Че то си пише кой организира събитието и кой продава билетите. :1000(19):

Публично · Събитие · от Ticketportal Bulgaria

https://m.facebook.com/events/577600450524406?active_tab=about&ref=newsfeed

Освен това не е за първи път да пропадат такива концерти. Спомням си преди 2 години имаше някакъв на 9 изпълнители на Пайнер на стадион "Спартак" във Варна, който бурно се рекламираше по ТВ Планета. Пак в средата на август беше. Накрая имаше 300 души, а бе цялото пайнерско войнство. Когато на другия ден проверихме се оказа, че организатор е някаква варненска фирма за банички и закуски, а Пайнер осигурявали само изпълнителите. 300 билета по 10 лева = 3000 лева приход.... от 9 пайнерски гърла.

Много се гъбарках тогава тук с повечето, защото същата вечер в нашия летен клуб "Импулс" бе Камелия. Стана здраво парти, а след това в ресторантчето на комплекса снимам там цялата фамилия и половината квартал с нея. Много се бях напил, Кама ме подпираше на моята снимка. Но, дрънкаме си някакви работи на едната маса, а шефа на клуба плаща на Цветко на другата маса. И аз понеже съм така по-гръмогласен си говоря, че ми се видяло да има към 600-700 души. Оня шефа ме чу и доста мазно натърти:

- 1100 души са ми платили вход!

Зяпаме се ние така очудени, щото това си прави 11 000 лева само от вход, а Камелия тихичко пита:

- Тук входа е по 5 лева, може би?

Стана ми доста смешно, щото при нас никога нема евтино. Великите ни "бизнесмени" винаги избиват от цена, а не от оборот и входа си е 10 лева, като на стадион "Спартак" във Варна. Като и повторих това се появи онази самодоволна йезуитска усмивка, защото и се беше получил много здрав купон, с много бисове. И тогава оня шефа рече:

- И 36 000 лева оборот до 04:00 часа сутринта!

Седя и си мисля, 47 000 лева за една вечер, а се е пазарил като циганин да му свалят цената от 6000 на 5500. И понеже знаех от Сашка преди това чакам да видя след 47 000 оборот дали ще даде на Цветко тия 500 лева. Щото пари за гориво и хотел специално те никога не искат, понеже после драсват за Чипровци. Иде Цветко и се хили.... нема 500 лева. Стистани гъзове са си тук и те това е. 

Та ето ти случай, който е само от преди 2 години и е повече от показателен с детайлите си. Нищо световно не е станало. Българите нямаме концертна култура, за разлика от сърбите.  :1000(19):

  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Сашка по никакъв начин не е организатор на тези два концерта. Единственото ѝ участие в тях е, че артисти, на които е мениджър (Меди и Теа за България), са ангажирани да пеят на тези концерти. Оттам нататък не отговаря нито за организация, нито за провеждане, нито за реклама, нито за пробдажби. 

преди 1 час, foxy_vd каза:

"Тикет про" или както им е там заглавието решили да правят концерт по морето и звъннали за изпълнители. Уредени са най-актуалните имена.

За организатор на събитието е обявен Мега Стар ООД с управители Сашка Стоянова и Мехмед Гогов, но добре ...

Факт е, че концерта не е сполучлив и самите те го знаят, щом нито Галена нито Меди не споделиха дори снимка от събитието, а Сашка отрича изобщо да го е организирала. Вместо да анализират проблема и да се питат къде са сгрешили решават да го играят, че изобщо не се е случил ли?

Първо, евала че не са го отменили и са уважили хората, които са си купили билети, които не бяха по 8 лв като тези на Планета а за по 20-30-40 лв. Позитивите до тук.

Негативите - цялата организацията.
Сцената - потресаваща, концепция - няма, нито Галена нито Меди са се подготвили с нещо по-различно като програма различаваща се от изявите им по нощните клубове, спонсор - няма, маркетинга се опира до това да пуснат билети и в Грабо -> резултатът, публиката е от няколко деца, които просто още нямат години за да ги пуснат в дискотека.

И двамата до преди няколко месеца бяха на концерта на Вертис в София, и едно нещо ли не видяха, което да вземат от него.

Идея щеше да е да направят акустичен концерт, или ретро концерт, или дори просто Галена да пее песните на Меди и обратното, милиони варианти за концепция можеше да се измисли. Щом правите концерт в Созопол, анализирайте публиката, привлечете туристите, вие сте най-големите актуални имена в българската музика ... ако няма достатъчно хора, преместете концерта в амфитеатъра. Дори концерта на Лили Иванова е бил там.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

Къде пише, че "Мега стар" е организатор? Покажи поне едно такова място. На постерите не пишеше нищо подобно, нито в Тикет, нито в Грабо. Провери си информацията отново относно организатора. 

image.png.f75cfd14c5cea661716f74ddf79e7b9c.png

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Olay каза:

За организатор на събитието е обявен Мега Стар ООД с управители Сашка Стоянова и Мехмед Гогов...

Линкът е в горния ми пост. На афишите няма нищо подобно. Не знам защо точно това ви е толкова важно. И разбира се, че Евентим ще се гъбаркат с провалено събитие на канкурентите от Текет про. Бизнес....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, foxy_vd каза:

Линкът е в горния ми пост. На афишите няма нищо подобно. Не знам защо точно това ви е толкова важно. И разбира се, че Евентим ще се гъбаркат с провалено събитие на канкурентите от Текет про. Бизнес....

Ако целта на Евентим е да се гъбаркат, защо не напишат: "получихме следното съобщение от организатора Тикетпро". Като цяло защо Сашка отрича да е организирала тези концерти?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Olay каза:

image.png.f75cfd14c5cea661716f74ddf79e7b9c.png

Това го пише в Eventim и аз видях, но те просто провадават билети. Сашка я броят за огранизатор чрез Мега стар, защото именно тя урежда участията им - на Меди и другите от компанията. Сърбите също ги води тя в България, на Тея също им урежда нещата. Логично те да обявят подобни неща чрез нея - тя се явява посредник. Самите Мега стар не са се обявявали като организатори. Eventim сякаш много знаят как стоят нещата..  Логично ги обявяват като тези, които са съобщили за отмяната и си мислят явно, че организацията е тяхна. 

Това което казах го потвърди и @foxy_vd, така че помислете добре. Твърдението на @Hurricane не е потвърдено от друг, освен от него. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

Като Евентим ще се гъбаркат, защо не напишат: "получихме следното съобщение от организатора Тикетпро". Като цяло защо Сашка отрича да е организирала тези концерти?

Нямам идея бре човек. Вероятно от Тикет про не искат да се обадят на конкуренцията за да кажат, че се отменя тяхно събитие. Обясних това, което разбрах, като се чух със Сашка. Иначе работа бол, всички панаири са при нея. Организира на Цеца по 5 концерта годишно в България като 2 задължително във Варна лятото. Всичко е пълно, дори на панаир на Емир Джулович в Девин. Ето линкове колкото искате да гледате. С тези възможности толкова:

https://www.instagram.com/sashka.megastar/?hl=bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Това го пише в Eventim и аз видях, но те просто провадават билети. Сашка я броят за огранизатор чрез Мега стар, защото именно тя урежда участията им - на Меди и другите от компанията. Сърбите също ги водя тя в България, на Тея също им урежда нещата. Логично те да обявят подобни неща чрез нея - тя се явява посредник. Самите Мега стар не са се обявявали като организатори. 

А те къде трябва да се обявяват като организатори? Мега Стар ООД са организаторите и е написано ясно и категорично. Тикет Портал са просто дистрибутори. Просто на някои им се иска да не бяха организатори на този провал, но е прекалено късно. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

А те къде трябва да се обявяват като организатори? Мега Стар ООД са организаторите и е написано ясно и категорично. Тикет Портал са просто дистрибутори. Просто на някои им се иска да не бяха организатори на този провал, но е прекалено късно. 

Ей пич, това, че ще си повтаряш като папагал едно и също цял ден след като само дрънкаш, а аз те заривам с линкове не значи, че ставаш по-убедетелен. Да си се замислял примерно дали Пайнер искат да направят на Преслава канцерт някъде в последните години? А да ти говори това, че Сашка вярва повече в Преслава отколкото собственият и продуцент? А по-кротко, че трябва да ходя на Глория. Ще ти отделя внимание като толкова искаш да те препитам на тема чалга. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Вярно, че направи в някой летен театър и тя, беше се постарала. С Индира не го броя, но всъщност може да го броим и него. Ето така трябваше да подходи Преса с Кючекирова. 

На нея й върви по вода тази година, вече навик й става да пее в порои. :) Завали ли дъжд, на Глория е. 

Точно. Никакво уважение към публиката. Само се разхождат, без значение дали е дискотека, събор или "самостотелен" концерт. 

Ивана имаше и два успешни концерта в палата в Панаира в Пловдив и турне по площади през 2012 (макар и не много посещаемо). Просто с Глория имат репертоар, пеят. Хората искат като е концерт, да е концерт, а не участие. И на Анелия и Рени бяха добри. Башур да удари едно рамо на Емилия, би се получило. Това лято пък Нелина с естрадните пълнят летните театри. За всеки има ниша. Важното е, като теглиш чертата, да не си на загуба.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

А те къде трябва да се обявяват като организатори? Мега Стар ООД са организаторите и е написано ясно и категорично. Тикет Портал са просто дистрибутори. Просто на някои им се иска да не бяха организатори на този провал, но е прекалено късно. 

Обикновено организаторите се обявяват на постерите, на други видове реклама, на публикации. В сайтовете за продажба на самите билети не винаги пишат кой е организатора. Освен това не знам преди това предварително да е било обявено, че са Мега стар са организанори, че сега да отричат от срам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, foxy_vd каза:

Ей пич, това, че ще си повтаряш като папагал едно и също цял ден след като само дрънкаш, а аз те заривам с линкове не значи, че ставаш по-убедетелен. Да си се замислял примерно дали Пайнер искат да направят на Преслава канцерт някъде в последните години? А да ти говори това, че Сашка вярва повече в Преслава отколкото собственият и продуцент? А по-кротко, че трябва да ходя на Глория. Ще ти отделя внимание като толкова искаш да те препитам на тема чалга. 

Айде стягай се и дано ти забие една "Златна клетка" за разкош. :D

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

А те къде трябва да се обявяват като организатори? Мега Стар ООД са организаторите и е написано ясно и категорично. Тикет Портал са просто дистрибутори. Просто на някои им се иска да не бяха организатори на този провал, но е прекалено късно. 

Не ти ли писна по цял ден да се опитваш да убеждаваш хората, че слънцето изгрява в 10 вечерта?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Айде стягай се и дано ти забие една "Златна клетка" за разкош. :D

Вали от час да го ева. Слабо, но пък разхлади. Дано спре за концерта.... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, foxy_vd каза:

Вали от час да го ева. Слабо, но пък разхлади. Дано спре за концерта.... 

И тя каза във фейса, че към 21.00 очаква да се проясни. Ама знаеш ли какъв купон става на дъжд? Направо ти пада пердето. Дано се е създала атмосфера и да си спазите традицията. Ако имаше как някой от Планета да снима целия концерт в Летния театър, щеше да ми е много гот да видя какви сме мушмуроци. Те затова тука викат, че сме се подмокрили от кеф заради един концерт. Не, то емоцията е важна, тя остава. Кажи на Сашка да подшушне на някой организатор общ концерт на Гло, Кама, Деса и Ивана и стой и гледай. :D Хората са задажаднели за нещо, което не може да се види и чуе всеки ден по баровете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Вижте иначе в профила на Сашка клипчетата от участия на Галена и какъв прием има на ВНЛ. 

https://www.instagram.com/reel/Cg-Ag6lFb-t/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Тихо, че ей сега ще те връхлети един ураган да ти каже, че това е нагласено. Чакай, че забравих, че всъщност понася Галена.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Ах и една "Кукла на конци", ноо вече това са мечти 😁😁😁

Откакто почна да пее "Добре дошъл" по участия, става голям купон. Същото е и на Адиоса, Клетката, Майстора, Дива нощ и други такива за купон. Отдавна не е пяла "Като куче и котка", тя също кърти. BTW, черпя те с коровки (надявам се, ще си припомниш). :D

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Ciaga каза:

Тихо, че ей сега ще те връхлети един ураган да ти каже, че това е нагласено. Чакай, че забравих, че всъщност понася Галена.

Сигурно са платили на тия в дискотеката да пеят или просто са пияни .... 😁😁😁

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, adorable каза:

Откакто почна да пее "Добре дошъл" по участия, става голям купон. Същото е и на Адиоса, Клетката, Майстора, Дива нощ и други такива за купон. Отдавна не е пяла "Като куче и котка", тя също кърти. BTW, черпя те с коровки (надявам се, ще си припомниш). :D

Разбира се, че помня. Беше толкова як момент, че ми се иска пак. 😁

"Като куче и котка" се радвам, че изобщо е започнала да я пее по участия. Много ми е любима на мен. А пее ли "Очакване" и "Не заслужаваш"?

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз ще организирам концерти на Емилия Башур и Мис Тигрова. Хайде тигрици от Рамания, не се стеснявайте! 
 

водеща: Гранд дамата и велика изкусителка Таня Узунова. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Разбира се, че помня. Беше толкова як момент, че ми се иска пак. 😁

"Като куче и котка" се радвам, че изобщо е започнала да я пее по участия. Много ми е любима на мен. А пее ли "Очакване" и "Не заслужаваш"?

 

Не я пяла Като куче и котка скоро, иска ми се. Както и Кръговрат. А изброените от теб да, пее ги редовно. И на коровките ще им дойде ред. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...