Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Много скандално тук днес, отдавна не се беше случвало. Я да ви поздравя!

Сега темата придоби смисъл на истински СКАНДАЛ! 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

@Pavel 

Току-що ми казаха, че редовно посещаваш този форум. 

Потвърдиха ми, че не си позволил да бъдеш вербуван от тях. Благодаря ти!

Снощи нахлух у вас да спасявам. 😂😂😂

Накрая обаче на фона на всичко Ружа се усмихваше по един особено здравословен начин. 😊

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Danger. каза:

Тва Сладкото зло усещам как ще опротивее повече и от Шефката в тоя форум. Толкова изкуствено налагане, че няма и докъде. Поне наистина да беше някъв мегахит, а то си е просто сезонен комерс. 

Глупости. Почти не се споменава дори. Нищо общо с Директорката.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.08.2022 г. от 3:28, Balkandji каза:

Може да е обедняла ненадейно и да се надява на отчисления от youtube. Един Бог знае...!?

Представяш ли си я обедняла... Ще и се наложи да работи, да ходи на участия, да си изкарва парите сама. Да арестуват мутрата и да конфискуват всичко даже версачетата й ... 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.08.2022 г. от 13:02, -A. каза:

Това ли е приема на топ хита на лятото и годината хъхъ ? А тук много хора се смееха на ''От утре''!

"От утре" си има доста добри приеми по участията, а и не само на тях. Лично съм се убедила в това как си я поръчват хората и се кефят. 

Скоро публикувах клипче от участието на Константин и "Сладкото зло". Приема беше много по-силен от публикуваните на "WTB". Песента е от април месец и още е със супер приеми. Скоро отпадна от топ 5 и то защото излязоха доста нови песни, които се представят добре за сезона. На "WTB" съм виждала клипчета с доста по-добър прием от тези, които сте пуснали. И пак е смешно да се отрича успеха на "Сладкото зло", при положение, че никой не я изкарва по-голям хит от "WTB", нито Преслава по-успешна от Галена в последнине 2-3 години. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.08.2022 г. от 13:11, -A. каза:

Е, Емилия се обличаше така миналата година. Сигурно такива са модните тенденции и този сезон. 

Тя все пак е певица а не модел. Поради този факт ме изненадва, че песента която разби всички рекорди по гледаемост и т.н. за 2022 е с прием на ниво ''От утре'', която в този форум се изкара среден хит или дори провал. Нещо нещата не са окей. За тези гледания дискотеката трябваше да се срути и букално акапелно Галена да не се чува хъхъ.

Обличала се е и по-добре определено 😁

FB_IMG_1660068028027.jpg.5d75df16c9b5c16c8819ea36275d42a1.jpg

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.08.2022 г. от 16:09, Willy каза:

Къде да я нареждам? На едно ниво е с В твоето легло, а за тази година веднага след Отпусни се, WtB, Еуфория, Сладкото зло, дуетите на Ема и Денис,.... и за друго хитово май не се сещам. Или според вас е топ 3/5?!

Не е в топ 5, но като за баладична песен е добре. И е доста по-стойностна от "В твоето легло", "Беден в сърцето", "WTB" и други подобни. Като хит не е по-голям, но има и различен вид харесване на песни освен тези, които са комерсиално звучащи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.08.2022 г. от 16:58, Emanuela.Carey каза:

В инстаграм писа че ще пусне песента чак есента защото монтирането на клипа щяло да отнеме много време.

Я стига, те хората филми монтират по-бързо от тоя клип. 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Мисля, че вече го коментирахме. Едно е сам да си качиш !пост! и да напишеш колко гледания и харесвания имаш, друго е да прикачиш стори, в което са те тагнали, а и все пак тук имаме кръгло число. 

Е тук числото е кръгло, защото се обявява достигане на кръгли гледания - 10 милиона, а не става дума за такива достигнати за определен период. При "WTB" казват с поста колко са за месец. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Я стига, те хората филми монтират по-бързо от тоя клип. 😂

Мога ли да те помоля да я погледнеш? 

 

И за да е свързано малко с поп-фолка, питам :D 

 

  • Like 1
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Мога ли да те помоля да я погледнеш? 

И за да е свързано малко с поп-фолка, питам :D 

 

Благодаря! Видях вече. Ще обмисля, защото сега имам доста странични ангажименти. :)

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Благодаря! Видях вече. Ще обмисля, защото сега имам доста странични ангажименти. :)

 

 

И при мен се очакват някои промени, но ще се постарая. ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Коя ти е любимата песен от този албум на Галена? 

"След раздялата" и "Тоя става" ❤️ Може би и след "Тихо ми пази" това са любимите ми нейни песни. А на теб? Вече след това мога да кажа, че много ми харесват "Знам как", "Не пред хората",  "С кое право", "Хайде, откажи ме", "Неудобни въпроси". Това ми е любимия й албум, всъщност и нейните и на Преслава, Емилия, Райна, Гергана.... ги имам всичките. :D  А и на Анелия! :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Stela каза:

 нито Преслава по-успешна от Галена в последнине 2-3 години. 

Само последните 2-3 ли?

преди 35 минути, Stela каза:

Не е в топ 5, но като за баладична песен е добре. И е доста по-стойностна от "В твоето легло", "Беден в сърцето", "WTB" и други подобни. Като хит не е по-голям, но има и различен вид харесване на песни освен тези, които са комерсиално звучащи. 

На цитираният пост, мен ме питаха къде е сред хитовете, а не дали е качествена. 😄

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, DevilWish каза:

"След раздялата" и "Тоя става" ❤️ Може би и след "Тихо ми пази" това са любимите ми нейни песни. А на теб? Вече след това мога да кажа, че много ми харесват "Знам как", "Не пред хората",  "С кое право", "Хайде, откажи ме", "Неудобни въпроси". Това ми е любимия й албум, всъщност и нейните и на Преслава, Емилия, Райна, Гергана.... ги имам всичките. :D  А и на Анелия! :D 

Аз имам албумите на Глория, пазя си даже касетките с колекционерска стойност. Имам и на други - на Галена, на Деса, но отдавна не съм си купувала. 

От "Аз" харесвам почти всичко. Най-много "Ще се проваля", "Мразя да те обичам" и "С кое право". 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Willy каза:

Само последните 2-3 ли?

На цитираният пост, мен ме питаха къде е сред хитовете, а не дали е качествена. 😄

2018 и 2019 бяха доста силни за Преслава с "Да гори в любов" и "Пиян", 2017-та с "Не се изтриваш". 

И какво пречи да добавя, че са качествени? 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да вметна за приемите, че има особено голямо значение каква е дискотеката и колко е голяма, самият изпълнител как ще подкани да я пеят самата песен, също дали песента е леснозапеваема, дали изпълнителят не пее песента на участието си вече за трети/четвърти път и т.н.

Всеки може да има слаб или силен прием на дадена песен, помним Гивмилов как тресеше с приеми като за мегахит, но реално не е такъв. На Коце песента Един грам срам също смазваше с мега приеми, абе куп песни в тубата с 3-5-7 млн. могат да имат приеми в дискотеките като на тези с по 10-20-30 млн. Както и песни с по 20-30 млн. да минават вяло по участия и концерти.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

Само да вметна за приемите, че има особено голямо значение каква е дискотеката и колко е голяма, самият изпълнител как ще подкани да я пеят самата песен, също дали песента е леснозапеваема, дали изпълнителят не пее песента на участието си вече за трети/четвърти път и т.н.

Всеки може да има слаб или силен прием на дадена песен, помним Гивмилов как тресеше с приеми като за мегахит, но реално не е такъв. На Коце песента Един грам срам също смазваше с мега приеми, абе куп песни в тубата с 3-5-7 млн. могат да имат приеми в дискотеките като на тези с по 10-20-30 млн. Както и песни с по 20-30 млн. да минават вяло по участия и концерти.

А да не говорим, че има и такива, които нямат кой знае колко гледания в тубата и хората пак си ги искат по участия. Като цяло това с гледанията не е толкова голям фактор при положение, че всеки купува гледания, но е от значение диджеите колко ти пускат песните също и без да си на участие.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

А защо ни интересува лиспата на вкус на бедна, никому неизвестна швестерка от народа? Поздравяваме го със следващата песен и дотам. 

в

Предпочитам тази версия на песента: 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Stela каза:

Аз имам албумите на Глория, пазя си даже касетките с колекционерска стойност. Имам и на други - на Галена, на Деса, но отдавна не съм си купувала. 

От "Аз" харесвам почти всичко. Най-много "Ще се проваля", "Мразя да те обичам" и "С кое право". 

Страхотен албум, най-добрият й. ❤️ И "Официално забранен" много ми харесва. Не мога да кажа същото за първия и "След 12", но и там си има хубави песни, които често си пускам. 

  • Like 2
  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Stela каза:

2018 и 2019 бяха доста силни за Преслава с "Да гори в любов" и "Пиян", 2017-та с "Не се изтриваш". 

И какво пречи да добавя, че са качествени? 

О, да.... Има си ги силните години, всяка има песни с които можем да кажем, че е успешна или албум. Като песните които ще изброя, не са непременно хитове към днешна дата, но към годината в която са пуснати са били супер популярни! И понеже имам наблюдения върху нея, това е общо взето което ще кажа и да се спре малко със споровете, тъй като много се брои какво, къде, кога. Подробно!
2004 - Обичам те, Нямаш сърце, Горчиви спомени (последните две даже нямаха клипове) дебютния албум.
2005 - Дяволско желание, Завинаги твоя, Финални думи, Нямам право, Безразлична (за времето си и през тази година Завинаги твоя и Финални думи си бяха успешни дори към днешна дата да се вижда странно и да не са от големите хитове на Преслава) Дуета с Диджей Джери тогава също се слушаше. Естествено албума Дяволско желание.

2006 - И когато съмне, Заклевам те (страшно любима моя балада), Уморих се (отново песен която нямаше клип но е била популярна за времето си), албумът "Интрига" вече останали хитове от него се откроиха следващата година, защото "Лъжа е" излезе точно в края на годината. 

2007 - Лъжа е, Нищо друго, Мъж на хоризонта, Водка с утеха. Все хитове и то повече от хитове за съответната година! Появата на най-силният й албум "Не съм ангел" който стана златен!
2008 - Не съм ангел, Моят нов любовник (клипът излезе в тази година и песента получи популярност и стана хит за съответната година както и заглавната песен), моята любима Последен адрес! Новата ти.... 

2009 - Не мога да кажа особена успешна, имаше си го интереса тогава - "Червена точка", втория дует с Борис Дали, "Феномен", "Не ми пречи" и доста от песните които не получиха реализация, но в съответната отново се открои неклипираната "Зле разпредели" . Албумът "Пази се от приятелки" с ужасно слаба реализация.

2010 - само Пия за тебе. За мен това беше най-слабата година на Преслава, единствено дуета с Елена стана хит, другото не се получи. Понеже бях на концерта, онова ужасно нещо "Дишай" обаче се възприе много добре като прием на голям концерт.
2011 - Как ти стои, Мръсно и полека, Като за финал, албумът Как ти стои

2012 - От мен питието (отново нещо което се хареса без клип от албума), Лудата дойде, Разкрий ме.
2013 - Режим Неприлична ❤️ -Скоро също се харесваше, не мога да кажа хит, но песента се хареса.
2014 - Пиши го неуспешно, Моето слабо място (втората отново няма клип)
2015 - На тебе не отказвам
2016 - Няма да ти пиша, Тук жена му пази с Джена

И от там нататък ти го каза.... Вече след 2019 с по една песен на година..... доста разочароващо за мен, дуетите изобщо не ги броя.... Време й е да се стяга! Та, в почти всяка година е имала или хит, или успешна и хубава песен или албум (както в по-слабата 2009) Не знам какво толкова се иска от нея, до 2019 си е сила! Но тук по принцип повече я плюят ама всеки с мнението си, преди 10 години можеше и да споря и да се карам, днес ми е все тая. Всеки си има мнение. Подробно за първи и последен път едно мое наблюдение през годините за нея. Ок е, кога е по-слабо, кога не.... но наистина с тая една песен на година от 2020 насам взе да ми писва. Стягай се и пускай "Лак за нокти" вече! 😘 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...