Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , DanielPiliov каза:

Ама с един дует😉

5 соло над 20М > 3 соло над 20М, независимо коя колко дуети е пускала. Аз ли съм виновен, че дуетите на Преслава са Богови, Истините и Нокаут?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 46 минути, Гальо каза:

Е всеки месец е в Театро, не знам защо го направихте толкова на въпрос. Направете тогава на въпрос, че Галена пее няколко пъти за цял хонорар 😄

В “Истерия” също пее 2-3 пъти годишно. Ама какво им се обясняваш?! Те сега от сто кладенеца вода ще носят… 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Тя още след последната от Криско - “Всичко забранено” ли беше - каза, че имала трета песен от него. Може и да е тази.

Иначе Мара имаше попадения в албума “Твоите сто лица” и след това. 

А, сетих се и за "100 нюанса розово", "Обичам да те режа" - сякаш ѝ отиват такъв тип парчета. Но някъде забрави хубавия фолк. Аз Мария от години не мога да я слушам така, както когато звучаха първите ѝ албуми - до "Истинска", да речем. После като че ли самото ѝ пеене нещо се развали и се превърна повече в ръмжене.

Но това с оттеглянето беше доста тъп пи ар трик. Не ми се вярва да е било емоционално решение.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Но в началото се зачиташе за флоп в Рамания и гледанията си ги направи постепенно през годините. Какъвто е и случая на Щрак. Имах предвид хитове, които да са си гръмнали като хората.

Е сега си смучеш от пръстите оправдания. Кой може да засича за флоп песен стартирала с над 300К през 2017!

btw песента на Лидъл е пълна боза и щеше да остане такава, дори и да беше колаборация с топ име, пусната през декември. Личи си че Малина е оставила следа в фолка, щом вече за втори път алфа копират нейният стил до 2011.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Леле.... Весела.... На колко е години всъщност?
Както каза @asylum те прощават, всичко е до ген и до това колко си запазен, как се грижиш за себе си.... Това тук..... Я да я сравним например с Камелия? Мисля, че Камелия е по-голяма от нея, ами изглежда по-добре.... 

Да не мислиш, че Камела без грим е по-добре?

  • Like 3
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Да не мислиш, че Камела без грим е по-добре?

Един от гримьорите на едно скорошно нейно събитие ми каза, че наживо била много изсъхнала, силикона ѝ стърчал навсякъде и венците и зъбите ѝ били сини от честото избелване

spacer.png

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Тирович била взела и Пак на Симона? И тая трътла ще прави концерт у нас с наши песни. Навремето Ивана я подигравахме за кавърите, а тази тука идва да ни звездее на наш гръб.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

То няма лошо да се оправдават любимките, ма защо??? И пак, като няма друго, почваме сравнения с която ни падне. 

Важното е да правят песни, които ТИ харесват. Другото ай сиктир. 

 

Раздумка да става... форумът трябва да се раздвижва все пак. Пък ние сме си свикнали някои да ни търсят кусури дето и те ги имат, даже в пъти повече. ;)

преди 6 часа , Willy каза:

Е сега си смучеш от пръстите оправдания. Кой може да засича за флоп песен стартирала с над 300К през 2017!

Кой ли го е определял като флоп? Ами... Рамания. :D

Песента стартира добре първите дни, но не си направи милионите толкова бързо, колкото се очакваше, затова и автоматично беше провъзгласена за слабо попадение.

Но това са стари ленти... Нека просто да завъртим шотовете и да не се връщаме толкова назад, че на някои и без друго ни е трудно да си живеем само в миналото.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Раздумка да става... форумът трябва да се раздвижва все пак. Пък ние сме си свикнали някои да ни търсят кусури дето и те ги имат, даже в пъти повече. ;)

Кой ли го е определял като флоп? Ами... Рамания. :D

Песента стартира добре първите дни, но не си направи милионите толкова бързо, колкото се очакваше, затова и автоматично беше провъзгласена за слабо попадение.

Но това са стари ленти... Нека просто да завъртим шотовете и да не се връщаме толкова назад, че на някои и без друго ни е трудно да си живеем само в миналото.

Кво ти пука. Рамания определи като хитов хит флопове като "Двама непознати" и "Няма драма", така че 90% от колегите съфорумци отдавна са се доказали, че нищо не разбират от чалга. 

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , adorable каза:

Защо бяха онези сцени и драми със сълзи, че се отказва? Аман от циркаджийски изпълнения в този бранш. След "Най-добрия" Мария направи предимно бози, някакви маанета, нескопосани кавъри от гръцки и на Милица Павлович. Ако ще прави нещо изобщо, нека е като хората. Песен от Криско е нож с две остриета... и да не кажа, че е демоде. Пак комплексарските напъни да си пръска парите някъде.

Харесвах иначе "Червеният картон" и това:

 

 

Има някои попадение след "Най-добрия", получиха се "Дай жега" и "Ти позна ли ме". "Пази сърцето си", "Game over", "Завърти се и върти си" също са добри. "Мръсни помисли" и тя беше успешна. И аз харесвам "Червеният картон", но не и "Всичко забранено". Иначе може и това да е третата песен от Криско за която преди говореше. Щом се е захвана с него, поне да направят и един дует да видим какво ще изкара. Може и да предложи хубави песни. Ще видим. Все още имам надежда за Мария! 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Абе Тирович била взела и Пак на Симона? И тая трътла ще прави концерт у нас с наши песни. Навремето Ивана я подигравахме за кавърите, а тази тука идва да ни звездее на наш гръб.

То почти всичко е кавъри на Ганев - "Пиян" - Преслава, "Ти не си за мен" - Галена, "Бой, бой" - Цветелина Янева, "Пак" - Симона, "Една порода" - Димана (въпреки че тя я пусна малко след нейната версия) .  5 от 9 песни бяха кавъри в този албум! Да, едно време на Ивана се държеше сметка за кавърите на Индира Радич, дето тук се получиха по-добре "Нещо неТипично", "Като на 17" и "Освободете дансинга", а сега на тази сръбска наденица никой не й държи сметка! Много е тъпо да си гъзолизец и когато наш вземе го плюят, а пък като някоя от тия пачи вземе нищо, най-велика е, издига се в култ! Верно ли? Айде стига бе! Слушам си нашите версии даже от сръбските кавъри и хич не ми пука! Няма да вдигам акциите на тези, даже нашите версии са в 90% от случаите по-добрите!  И нищо не се казва тук, че има версии на "Беден в сърцето" на Преслава, "Хавана-Тропинака"-Галена, "Неблагодарен" която Кости е препродал на Сандра Африка. НЕ! На Глория колко песни взеха алчиниците?! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Има някои попадение след "Най-добрия", получиха се "Дай жега" и "Ти позна ли ме". "Пази сърцето си", "Game over", "Завърти се и върти си" също са добри. "Мръсни помисли" и тя беше успешна. И аз харесвам "Червеният картон", но не и "Всичко забранено". Иначе може и това да е третата песен от Криско за която преди говореше. Щом се е захвана с него, поне да направят и един дует да видим какво ще изкара. Може и да предложи хубави песни. Ще видим. Все още имам надежда за Мария! 

преди 59 минути, z_o_ каза:

Починал е Джаго (Ромският Павароти), да почива в мир.

 

 

  • Like 2
  • Hug 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

Кво ти пука. Рамания определи като хитов хит флопове като "Двама непознати" и "Няма драма", така че 90% от колегите съфорумци отдавна са се доказали, че нищо не разбират от чалга. 

Ти определи хитът на 2019 като флоп, така че не вървиш 🤪

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , plambata каза:

Кво ти пука. Рамания определи като хитов хит флопове като "Двама непознати" и "Няма драма", така че 90% от колегите съфорумци отдавна са се доказали, че нищо не разбират от чалга. 

За мен критериите за хит са твърде завишени във форума. Особено като се има предвид, че тъй или иначе всички актуални се борят да са успешни само пред един дял от обществото. А другите таргети въобще не знаят какво се издава в този жанр- и това този път не го казвам с някакво намерение за shade.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Биляниш имала песен и в попа от 2017! :D 

 

Тя мина през естрада, поп, рап и от никъде не ѝ се получи. Иначе тази песен ѝ е най-добрата в кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Това на моменти е 1:1 с едно друго парче, но не се сещам в момента. Някой?

 

 

Сетих се! @GSA комент че са окрали Райнуш!

 

  • Wow 1
  • Confused 1
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Това на моменти е 1:1 с едно друго парче, но не се сещам в момента. Някой?

 

 

Вярно е, като "Една на милион" е :O  

  • Like 2
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...