Jump to content

Галена x DJ Дамян x Costi - Welcome to Bulgaria


Препоръчани коментари

Готино е, като изключим тъпите диалози, краят е изключително гнусен и излишен и разваля цялостното свежо настроение. Оттук насетне Галя да ходи само къдрава, по-красива е така, но е твърде кльощава. Песента криво-ляво става, помни се само Господ е българин, но все ми е тая. Интересно е, заглеждаш се, по-малко се заслушваш, но са си свършили работата. Поставям оценка 6 от 10.

Оргинaл:

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Смешно е жена, носеща само haute couture да прави песни за хората, които "без пари живеят като паралии". Ама това е реалността.

 

Но все пак само тя умее да направи haute couture да заприлича на конфекция от димитровградския битак.

 

Не ми хареса изобщо това. И пак ли кавър? Толкова претенции пък това не я притеснява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента и може би ще стане по-голям хит от "Еуфория". Звучи различно и евала на Галена, че така експериментира всеки път. Не виждам обаче как ще стане хит от типа на "Турболнция", която се слуша не само в България. Не мисля и че ще мине "Пей сърце", за която мога да кажа, че върви и до днес и имаше огромно задържане. Даже вчера казвахте, че щяла да е "Хавана Тропикана" номер 2, ноо "Хаваната" е класи над тази и за мен си остава един от най-уникалните проекти на Галена изобщо. Хареса ми, но не мога да кажа, че е ми е нещо уау. Песен за дискотека, кръчми и запивания - ок. Аз лично предпочитам песни от типа на "100 живота", "ВНЛ", "Ти не си за мен", "Добре ли си", "Спри ме".  Виждам я като един от хитовете за лятото, може би годината, но дългосрочен, като "Пей сърце" не. Клипа е в стилистиката на кючека й с Криско - ирония над простотията в Бъргария. Галена иначе е готина с тази визия. Красива Галена на фона на панелки и простряни гащи и сутиени. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Това ще е или флоп или тотален хит, обаче, средна работа няма да има.

Според мен с това "господ е българин - ръцете горе" по дискотеките ще става як купон. Но съм съгласен с казаното от теб. Честно казано обаче не е мой тип песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези двамата като решат да пуснат песен заедно и никой не знае какво да очаква но този път песента им ще е топ хит както на Емилия турболенци... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

Клипа е в стилистиката на кючека й с Криско - ирония над простотията в Бъргария. 

Има доза ирония, но ми се струва, че дозата доволно духовито примирение към ситуацията в държавата е по-голяма.

И със сигурност нито Галена, нито Дамян са антиподи на простотията, за да бъде възприет лесно този буламач като сатира. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Blueberry каза:

Почва адски гнусно. Доповръща ми се.

Продължава пак супер селски. Това е като битак версията на "Турболенция".

Смешно е жена, носеща само haute couture да прави песни за хората, които "без пари живеят като паралии". Ама това е реалността.

 

Щото 90 години не бяха селяния. На това приличаше БГ през 1994, че чак до 2004 и нататък.. И да, танците пред панелката напомнят на Турболенция. Кости вайбът не толкова. Е, версията на Емилия е супер професионално заснета, но и това бива.

преди 14 часа , Fast каза:

Това някакъв rehash на "Пей сърце" за "българския народ" ли трябва да бъде?

Да, такива "пародии" се правят в много държави - пълни със самоирония и тн. 

преди 14 часа , Willy каза:

Това ще е или флоп или тотален хит, обаче, средна работа няма да има.

Поне няма банализми като "ра-та-та" и дразнещ отсвир. На мен ми е любопитно дали тази песен няма да премаже Еуфория (имам предвид като се конкурират и на Еуфорията да й паднат гледанията).

преди 14 часа , Starboy каза:

Ако този трак е копие на Турболанс, то значи Турболанс е копие на Хавана Тропикана и Пей сърце. Не намирам никакви прилики между двете песни, по-скоро напомня на Джале, Джале на Фики.

Видеото има сходство. И са в един жанр. Песните просто са от Кости, а то личи от километри, когато ги е правил той.

преди 14 часа , ChudoTy каза:

Влизам само да кажа, че песента е пълня тъпотия. После не се чудете, защо всички в чужбина си мислят, че в България живеят само цигани. "Господ е българин", няма да го коментирам дори.

Еуфория е шедьовър пред това.

Това е пародия. Няма защо да се срамуваме, защото всичко показано във видеото съществува по нашите земи. Дали и как изглежда отстрани е друг въпрос. 

Идеята на песента е тотално различна от Еуфория. 

Обаче ако тръгнем да броим колко бранда са рекламирали в клипа... най-смешно ми стана как докато пее "бедниу за без пари и тн" се появява как яде снакс. Демек е за бедни. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , pacho каза:

Не й ли стигнаха простоватите песни с Криско? Иначе визията й е 1:1 с Цеца от 1994.

 

Всъщност е копирала от Фурейра, нея доста си я тачи:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и очаквах- типичен Кости Форца комерс, направен за да се почувства стандартния чалга таргет cool за лятото. Еуфория ми харесва повече, жалко че се оказа чопната и тя.

Клипът ме кефи много, екипът на Галена винаги знае как да й гради кариерата в това отношение. Хвана ме даже носталгия по онова време. Само някои елементи са ми излишно вулгарни.

Относно визията- на мен ми идва като твърде тунингована версия на Гло от същата 1994.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е ирония, а възхвала на простотията в държавата. Вече имаше такъв продукт - "Пей, сърце". Може и да се смени гледната точка - не е нужно всичко да се обръща на катун. Предпочитам Хаваната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от най-яките проекти на Галена!!! След "Еуфория", която обожавам, си мислех че, каквото и да пусне няма да ме изкефи толкова, нооо.. тази жена винаги знае как. ❤

 Всичко те пренася в онези времена, които по-възрастните ни роднини си спомнят, а ние сме гледали само по филмите и сме слушали за тях. Доста голям таргет от хора ще привлече този проект, сигурна съм. Коментари от сорта на"елементарен и просташки текст" са меко казани нелепи. Точно текстът е право в десятката. Доста различна тематика от до болна втръсналите ни драми или простотии.  Въобще не е "типичната" лятна песен. Точно такива изпипани проекти липсват в  музиката на всички.  Кости винаги ми е бил любим композитор. Клипът допринася още повече песента да въздейства така. Само последният диалог ми е доста излишен. 

Няма друг такъв артист!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , SG каза:

 

Относно визията- на мен ми идва като твърде тунингована версия на Гло от същата 1994.

Която цял живот копира Цеца, която има 1:1 еднаква визия от 94-та с Галена от клипа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...