Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 8 часа , adorable каза:

Добре, де. Ти сега ли разбра за връзката на Галче и Цурче с тоя кръг там и мизериите им?

Иначе Пеевски отслабна, но цялостното му излъчване е свинско - на човек без скрупули.

Като е отслабнал, взимай го! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях в Приморско уикенда. Там чалгата определено доминира, даже и на някои от плажните барове думти чалга. Само за петък и събота в различните кръчми и дискотеки бяха Камелия, Преслава, Меди, Галин, Ивана, Лорена...

Ние бяхме на Камелия - както винаги се представи на ниво, само дето ми направи впечатление, че програмата й беше 45 минути, с биса 50. А и дискотеката не можа да се напълни особено. План Б е доста популярна, но не може да се сравни с приема на вечните й хитове. 

Хитовете са ясни иначе - Галена я въртят най-много - с Дамян, Азис, Еуфория, Феноменален, даже Скандал. Ти не си за мен, дуетите с Криско, Сто живота, както и по-старите, не ги чух. Фики наистина пръска с неговия хит. Турбуленция също е супер вървежна все още. Голям хит е и "Гърмиш" на Софка, както и дуетът на Азо и Северина. На Меди пускат много неща също, вкл. старите хитачки като Дивана, Само да те питам и Свети Валентин. А опашката пред клуба, когато пееше той, беше огромна. Преса с Константин също се пуска и знае. Друго нейно не въртят. Алфите и Даймънд ги пускат и тях, но е доста слаб приемът. За мое учудване и Емануела пускат редовно с Антонио и с Подводница. Анелия, Джена, Деса, Глория са тотално забравени от ДЖ-ите.

Един от най-явните признаци за мен коя песен е наистина голям хит е това да започнат да я пеят рандъм певците по кръчмите. И в двете кръчми, които бяхме, чух 3 песни - А+Г, Турбуленция и Отпусни се. 

В обобщение, на морето на никой не му пука кой финансира чалгарките, коя е ползвала услугите на сурогатна майка и т.н. Вземете да излезете малко от филма и се кефете, че даже със сравнително слабия си сезон, чалгата пръска. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Даймънд не се спряха да бълват. Това звучи като машъп на 5 техни песни.

spacer.png

Буквален микс между ''Забравен" и "Мой"...Освен това, текста вече е пят 20 пъти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

От новия и клип го знам, в него има доста статисти, и един от най-популярните актьори в момента в България. Иначе всичките и клипове се снимат в България, с изкл на “Болка моя” от последните години. 
А реално според мен тя си харесва този начин на живот, има хора готови на всичко за хубав осигурен живот. 

Това обяснява песни като

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък обожавам Цвети Янева, жестока дама 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 2
  • Ooo 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Емануела тази година не е изкарала по-голям хит и от Глория :1000(29):

0EFB4CE5-CACA-4AD2-A096-C06BC28566D8.jpeg

А това вече е адски трудно постижимо, дори смея да кажа, че граничи с това да не пуснеш нищо изобщо. 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Danger. каза:

Само може да й завиждате на Янева :happyppl:

4031F7C9-C2C9-42CF-887D-DB6DA1B6626F.jpeg

Абе не е много за завиждане...иначе Цуцка Гуцка няма пукнат хит, никой не се сеща за нея, песните й, дори за клипчетата. Толкова. 

Колкото до това каква е, ми народа е такъв. Аз смятам, че даже по - лошо трябва на БГ, хората си го заслужават и им е малко. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Danger. каза:

Емануела тази година не е изкарала по-голям хит и от Глория :1000(29):

0EFB4CE5-CACA-4AD2-A096-C06BC28566D8.jpeg

1. Подводница още се върти навсякъде и има по-голяма слушаемост от песните на повечето ѝ колежки - нещо повече те я пускат по участията си, за да си подгряват публиката преди флоповете

2. Частно Парти се върти много повече от песента на Гло и Стораро

3. Крипто е качена в канал на една седмица и дори не излиза като я потърсиш - същото беше и с Подводница когато я пусна заради което има такива гледания, докато в Spotify & Apple Music разбива

Така че Емануела е много по-добре от певици като например Алисия, за която никой не споменава че не имала истински хит от години или пък Анелия че е на същото дередже.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе какъв хит имат Алфа като дори и половин месец не издържаха над 100К, а в песента участват 5(ПЕТ) изпълнители и имаха купен трафик в началото.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем нормални гледания си правят като за сезонен хит през 2022. ;)

Обаче тази година лидерката сред най-младите е Данна. Чакам деня, в който псевдо продуцентите й може евентуално да зацепят колко още по-голям потенциал има в нея.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Само може да й завиждате на Янева :happyppl:

4031F7C9-C2C9-42CF-887D-DB6DA1B6626F.jpeg

Ето така да я гледате :bi:

За кое да й завиждаме?

За това, че не й е разрешено да говори с хора? 😂

Ти да не си bipolar?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji каза:

За кое да й завиждаме?

За това, че не й е разрешено да говори с хора? 😂

Ти да не си biporal?

Махни това, тя няма живот. Тия пари и дрехи са нула като не може да ги показваш свободно. Отделно да не можеш да се върнеш в собствената си държава когато искаш, да нямаш приятели и дори семейството? 

И преди някой да ми спори, истинския родител няма да мачка детето си да бъде със свиня, както майка й мачка нея психически. Айде няма нужда от повече разяснения. Тя щото е много добре, затова се е вкопчила в детето си.

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Balkandji каза:

За кое да й завиждаме?

За това, че не й е разрешено да говори с хора? 😂

Ти да не си bipolar?

Може говоренето с Галена да и е достатъчно и да компенсира!

 

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

Не съм казала, че всички останали са светици. Сега темата беше за Янева и връзката й с най-големия престъпник в държавата. Не съм недоволна защото това е Янева. Аз съм признала, че прави хубави песни и нямам проблем с това да ги слушам, така че не я мразя и плюя заради друго, освен споменатите вече факти. И да, ако Пеевски плащаше клиповете на Емиля щях да го отбележа. Разбирам да е някаква бездарница за да разчита на мутри, но Цура не е такава. Ама явно е по-лесно с готови средства. Гледа да избере лесното, въпреки, че знае, че това са черни пари.

Преслава също многократно се е забърквала в простотии - мутри, наркотици, побоища и скандали. Та тя не беше на себе си след Бирмата. Сега пък е с този селски простак, дето и той го раздава някаква мутра. Въпреки това е различно от положението на Янева. 

Мрънкала съм, че Преса не спираше да си показва детето и това беше даже досадно в някакъв момент, но пък никой да не е виждал и една твоя семейна снимка е друго... Не казвам, че трябва да го прави постоянно, все пак на фокус трябва да са им кариерите. Просто е ясно защо Янева не го е направила нито веднъж. 

Галена например много добре прави. Не се натрапва постоянно със снимки с мъжа и децата си, а от време на време на някой празник примерно. Съвсем нормално и премерено. 

Фокси е разказвал,че на Башур работата също не му е чиста. Разпитай го когато е тук и да видим дали ще го отбележиш при следващия грандомански проект на Счетоводителката. Съмнявам се да лъже при положение,че Емилия е близка приятелка на Кама.

Кое е ясно? Сериозно ли мислиш че Янева я е срам? Не мисля,че се вълнува какво мислят хората за нея. Та тя през по голямата част от времето дори не е в България. През лятото е в Испания,а през зимата в Дубай. Щом й е забранено да говори с хората от клиповете си,дпоред мен Пеевски й е забранил да качва семейни снимки.

преди 8 часа , Blueberry каза:

С тая разлика, че Жорж Башур инвестира арабски пари в България, плаща ня български екипи, актьори и локации. Кариерата на Емилия си е направо инвестиция в нашата държава! 🏆

Цура харчи български пари (от източените пенсионни фондове например) в Дубай, тя даже и клиповете си не снима тук. 😶🌫️

 

Няма да споря с теб заради тази никаквица,секси.💅

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Абе не е много за завиждане...иначе Цуцка Гуцка няма пукнат хит, никой не се сеща за нея, песните й, дори за клипчетата. Толкова. 

 

Погледите върху това какъв човек е Цуци може да са различни, но това че няма хитове - не.

За контакти

Влез

Брой ме

Мога пак

Видимо изневерил

Пей сърце 

Да те бях зарязала

Честито 

Грешка беше

Ангелът

Маракеш

Болка моя

Минутите 

Бой, бой

 

Все успешни песнички, а може и да пропускам нещо.

 

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Ох добре че стигнахме до там да съжаляваме Цура. Как ще легна да спя довечера, знаейки че тя не можела да се прибере от all inclusive хотела в Дубай?

 

Ти нали не я съжаляваш? Защо питаш как ще спиш довечера?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...