Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, adorable каза:

Тя Глория я оправи. Тя получи две награди тогава май и на едната се обърка и излезе и вика "Мерси, че подкрепихте баладата ми", и така индиректно подсказа, че е обидена. Нормално. Даже помня, че и колеги я бяха подкрепили тогава. Камелия в "Автограф" каза, че е очаквала наградата да е за "Пясъчни кули". Не е само този случай. На последните награди, когато се скараха и - вината е колкото на Преслава, толкова и на Галена. Вярно, беше си година на Галена, но наградата за Концертно присъствие беше за концерта на Глория, а я дадоха на Галена, пък за на Мария албумчето с изкупения от нея самата тираж - без коментар.

За тия награди вина и има и Митака. Стана ясно, че повечето пъти не са ги давали по заслуги, а за това кой колко приходи му е носил през годината. Преслава примерно колкото и да е била винаги в топ-а през годините, не всеки път е заслужавала наградите. От това беше ощетена и Галена. И Преслава е имала своите нечестни ходове, както и другите.  Глория определено заслужаваше тогава за концерта да бъде оценена. Дори към днешна дата си напълни летния в Пловдив, а Преслава и Галена, които са топ имената на България от години виждат зор да си продадат билетите в Созопол. Лято е и е бъкано с туристи, а няма голям интерес. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

За тия награди вина и има и Митака. Стана ясно, че повечето пъти не са ги давали по заслуги, а за това кой колко приходи му е носил през годината. Преслава примерно колкото и да е била винаги в топ-а през годините, не всеки път е заслужавала наградите. От това беше ощетена и Галена. И Преслава е имала своите нечестни ходове, както и другите.  Глория определено заслужаваше тогава за концерта да бъде оценена. Дори към днешна дата си напълни летния в Пловдив, а Преслава и Галена, които са топ имената на България от години виждат зор да си продадат билетите в Созопол. Лято е и е бъкано с туристи, а няма голям интерес. 

Аз затова написах онази вечер - Глория и Емилия са най-ощетяваните откъм награди изпълнители. Дори веднъж им дадоха да си поделят за Балада - за "Грешница" и "До последната сълза" и много се изкефих. Но за по-сериозни награди не можаха да се внедрят... от самоубийци като Анелия и другите там гладиаторки. В един цял том мога да събера резилите през годините. Дует на 2004 - "Тежка диагноза".  Клип на 2006 за Светла Иванова - бяха написали два дни преди наградите във форума на Планета, че тя печели - на самата церемония дори не се направи на изненадата. Клип на 2004 - "Твоят град". Албуми на годината за албуми, излезли през декември... Какво да говорим... Митьо е виновен, че им угаждаше.

Но как беше: "Бъдете по-позитивни, иначе няма да ви върви".

Наистина са замазали дюдюкането и обръщението към публиката, че са "негативни".

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Че ти за колко пари си мислиш че пее Емилия? 3-4к макс и като си раздели хонорара с балета,който мъкне й остават жълти стотинки сигурно.

Валери Милев е най-скъпия режисьор. Тия клипове,които ти изглеждат на "нормално ниво" струват колкото един скъп клип от Нанков за Цура.

Може да е скъп, но цената на един клип не се формира само от хонорара на режисьора. Има още куп фактори. Това че снима с него не значи, че всеки клип е на космически цени. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Може да е скъп, но цената на един клип не се формира само от хонорара на режисьора. Има още куп фактори. Това че снима с него не значи, че всеки клип е на космически цени. 

Но в никакъв случай не са и евтини ;). Затова ти казах че е лицемерно да плюеш проектите на Янева,а да се кефиш на тези на Емилия. И двете се чукат с престъпници

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adorable каза:

Аз затова написах онази вечер - Глория и Емилия са най-ощетяваните откъм награди изпълнители. Дори веднъж им дадоха да си поделят за Балада - за "Грешница" и "До последната сълза" и много се изкефих. Но за по-сериозни награди не можаха да се внедрят... от самоубийци като Анелия и другите там гладиаторки. В един цял том мога да събера резилите през годините. Дует на 2004 - "Тежка диагноза".  Клип на 2006 за Светла Иванова - бяха написали два дни преди наградите във форума на Планета, че тя печели - на самата церемония дори не се направи на изненадата. Клип на 2004 - "Твоят град". Албуми на годината за албуми, излезли през декември... Какво да говорим... Митьо е виновен, че им угаждаше.

Но как беше: "Бъдете по-позитивни, иначе няма да ви върви".

Наистина са замазали дюдюкането и обръщението към публиката, че са "негативни".

Той си го получи Митака. Кораба му потъна и от най-голямата и печеливша музикална компания се превърна в свърталище на бездрарници. 

Замазали са го, да. Скоро тук коментирахме тия награди и търсих клипа, но видях, че нещата не са както бяха тогава. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, adorable каза:

Оказа се, че аз съм те блокирал. :D Дори не помня кога и за какво. Все тая, стари истории.

Прочетох... не знам какво да кажа... на твоя страна съм. Не би тръгнал инсинуации да правиш. Но малко ми е плашещо това и със сигурност не е единственото деяние. Уведомил ли си институции някакви?

Господ е българин, повярай ми - Той си знае работата. 👌

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji каза:

Господ е българин, повярай ми - Той си знае работата. 👌

Аз нали ти написах как уволниха мой приятел от един вестник след статията за "Пей, сърце"...

Сега започнах да си обяснявам още повече неща. Щом и среща са ти поискали.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Аз нали ти написах как уволниха мой приятел от един вестник след статията за "Пей, сърце"...

Сега започнах да си обяснявам още повече неща. Щом и среща са ти поискали.

Даа. Ти си умно момче. :1000(30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji каза:

Даа. Ти си умно момче. :1000(30):

Не му е мястото тука на тоя разговор, но... пази се! В извратени времена живеем. Не си струва заради едната чест. Въпреки това - разбирам Водолейския елемент, така че ако има нещо нужда, разчитай.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Но в никакъв случай не са и евтини ;). Затова ти казах че е лицемерно да плюеш проектите на Янева,а да се кефиш на тези на Емилия. И двете се чукат с престъпници

Не плюя проектите на Янева, а начина по който ги реализира - на гърба на окрадените хора. Не съм против да правят скъпи и изпипани неща, стига да влагат някакъв личен труд и усилие в това. И разбира се да е по честен начин. Емилия е много различна от Янева и като поведение и като всичко. Не знам какъв престъпник е Башур, но до този момент никой не е пропищял от него, докато от другия се тресе държавата от омраза. Емилия не крие семейството си от хората и не се притеснява да се покаже пред хората. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Поздрав:

На Деса ѝ се получаваше с авторските мелодии и текстове. Много любима песен от онзи период заедно с "Като бряг и вълна", "Мистерия", "Истинска нощ", "Мога". Целият албум е топ. 2002 морето гърмеше с него.

Благодаря👌🏾
Да, наистина е страхотен, но при мен е на трето място след Сладки сънища и Любовта е само чувство.

А Истинска нощ ми е една от най-любимите ѝ песни 😭 Много тъпо, че ги няма в онлайн платформите. Откакто се махна за седемдесет и шести път от Пайнер ги свалиха 😂🥹😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цвети Янева, колкото и да ми е любимка, е в жесток затвор с Пеевски. Та тя по време на заснемането на клиповете си няма право да общува и не общува с актьорите, с участващите лица и тн. Единствено със стилиста си, гримьора и фризьора. 

 

  • Wow 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Цвети Янева, колкото и да ми е любимка, е в жесток затвор с Пеевски. Та тя по време на заснемането на клиповете си няма право да общува и не общува с актьорите, с участващите лица и тн. Единствено със стилиста си, гримьора и фризьора. 

 

Явно е мазохистка. Да си сърба попарата вкрайна сметка. 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Цвети Янева, колкото и да ми е любимка, е в жесток затвор с Пеевски. Та тя по време на заснемането на клиповете си няма право да общува и не общува с актьорите, с участващите лица и тн. Единствено със стилиста си, гримьора и фризьора. 

 

Сериозно ли? Защо търпи всичко това тогава? Всъщност аз дори не разбирам защо се е хванала с него изобщо. Никакви пари не си струват да си притежание на подобен човек. Харесвам песните и, харесвам я как пее, но като се сетя, че зад гърба й стои той и ми призлява. Тя има излъчване и всичко необходимо да се справя и сама. Информацията ти от кого е? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

@adorable Спомена за някаква статия за "Пей сърце". Какво е пишело в нея? 

Че клипът изобразява самоцелната циганизация и е вид пропаганда на ДПС като част от някаква по-глобална схема за опростачването на нацията. За отровното трио Галче-Цурче-Доганче. Аз мисля, че и новата песен е идейно продължение. И тогава въпросният ми приятел беше към един вестник, жълт, да го кажем - още на следващия ден го уволниха от поста главен редактор с мотива, че "Това не е журналистика". Излишно е да казвам кой се е обадил. Един друг пък колега журналист беше уволнен пак от същия от Канал 3 поради разобличаване на глупостите на Пеевски.

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Stela каза:

Не плюя проектите на Янева, а начина по който ги реализира - на гърба на окрадените хора. Не съм против да правят скъпи и изпипани неща, стига да влагат някакъв личен труд и усилие в това. И разбира се да е по честен начин. Емилия е много различна от Янева и като поведение и като всичко. Не знам какъв престъпник е Башур, но до този момент никой не е пропищял от него, докато от другия се тресе държавата от омраза. Емилия не крие семейството си от хората и не се притеснява да се покаже пред хората. 

Нали се сещаш,че ако не беше Янева щеше да е някоя друга. Ако примерно беше Емилия дали щеше да си толкова недоволна? Съмнявам се. Абсолютно всяка чалгарка си ляга с някоя мутра или хора със съмнително спечелени пари и Преса,и Галена,и Яница,че дори и Ивана малко ли селски кметове мина,а там знаем какви далавери стават. Май само Кама си ляга с нормален мъж. Просто Янева имаше късмета да забие най-голямата мутра,това е.

А може би просто не обича да разкрива личния си живот? Точно ти  една от всички,които негодуваха най-много от постоянните снимки на Преса и дъщеря й. Тя и Емануела не качва снимки с големия си син,това по вашата логика означава че я срам от него ли?

А иначе тук някой беше писал че детето не е от Пеевски или е от сурогатна майка. Не си спомням вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

Благодаря👌🏾
Да, наистина е страхотен, но при мен е на трето място след Сладки сънища и Любовта е само чувство.

А Истинска нощ ми е една от най-любимите ѝ песни 😭 Много тъпо, че ги няма в онлайн платформите. Откакто се махна за седемдесет и шести път от Пайнер ги свалиха 😂🥹😂

Истинска нощ е индийски кавър. Едва ли е с платени права.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, xroflx9 каза:

Нали се сещаш,че ако не беше Янева щеше да е някоя друга. Ако примерно беше Емилия дали щеше да си толкова недоволна? Съмнявам се. Абсолютно всяка чалгарка си ляга с някоя мутра или хора със съмнително спечелени пари и Преса,и Галена,и Яница,че дори и Ивана малко ли селски кметове мина,а там знаем какви далавери стават. Май само Кама си ляга с нормален мъж. Просто Янева имаше късмета да забие най-голямата мутра,това е.

А може би просто не обича да разкрива личния си живот? Точно ти  една от всички,които негодуваха най-много от постоянните снимки на Преса и дъщеря й. Тя и Емануела не качва снимки с големия си син,това по вашата логика означава че я срам от него ли?

А иначе тук някой беше писал че детето не е от Пеевски или е от сурогатна майка. Не си спомням вече.

Не съм казала, че всички останали са светици. Сега темата беше за Янева и връзката й с най-големия престъпник в държавата. Не съм недоволна защото това е Янева. Аз съм признала, че прави хубави песни и нямам проблем с това да ги слушам, така че не я мразя и плюя заради друго, освен споменатите вече факти. И да, ако Пеевски плащаше клиповете на Емиля щях да го отбележа. Разбирам да е някаква бездарница за да разчита на мутри, но Цура не е такава. Ама явно е по-лесно с готови средства. Гледа да избере лесното, въпреки, че знае, че това са черни пари.

Преслава също многократно се е забърквала в простотии - мутри, наркотици, побоища и скандали. Та тя не беше на себе си след Бирмата. Сега пък е с този селски простак, дето и той го раздава някаква мутра. Въпреки това е различно от положението на Янева. 

Мрънкала съм, че Преса не спираше да си показва детето и това беше даже досадно в някакъв момент, но пък никой да не е виждал и една твоя семейна снимка е друго... Не казвам, че трябва да го прави постоянно, все пак на фокус трябва да са им кариерите. Просто е ясно защо Янева не го е направила нито веднъж. 

Галена например много добре прави. Не се натрапва постоянно със снимки с мъжа и децата си, а от време на време на някой празник примерно. Съвсем нормално и премерено. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, adorable каза:

Че клипът изобразява самоцелната циганизация и е вид пропаганда на ДПС като част от някаква по-глобална схема за опростачването на нацията. За отровното трио Галче-Цурче-Доганче. Аз мисля, че и новата песен е идейно продължение. И тогава въпросният ми приятел беше към един вестник, жълт, да го кажем - още на следващия ден го уволниха от поста главен редактор с мотива, че "Това не е журналистика". Излишно е да казвам кой се е обадил. Един друг пък колега журналист беше уволнен пак от същия от Канал 3 поради разобличаване на глупостите на Пеевски.

Да не говорим, че и в двете "песни" откровено богохулства. Същото е и с добричката змия в последния клип. Отвратителни изчадия.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, DarkChild каза:

Истинска нощ е индийски кавър. Едва ли е с платени права.

Много са разхвърляни песните на Десислава в Спотифай. Няма ги по албуми. И също доста и от авторските песни са изтрити. Примерно, няма нищо от "Мистерия". Вярно, там повечето е кавър, но все пак.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Но в никакъв случай не са и евтини ;). Затова ти казах че е лицемерно да плюеш проектите на Янева,а да се кефиш на тези на Емилия. И двете се чукат с престъпници

С тая разлика, че Жорж Башур инвестира арабски пари в България, плаща ня български екипи, актьори и локации. Кариерата на Емилия си е направо инвестиция в нашата държава! 🏆

Цура харчи български пари (от източените пенсионни фондове например) в Дубай, тя даже и клиповете си не снима тук. 😶🌫️

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , NazzkO каза:

Да наистина освен смешниците от алфа и ултра тъпата емануела се сещам и за Рени… къде ли не отиде да реве как са най-ощетени.

Абсолютни неблагодарници! 

Емануела и Рени за разлика от колежките си нямат спонсори и си гледат децата сами. Нормално хрантутничките да не им пука ще ходят ли на работа или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Stela каза:

Сериозно ли? Защо търпи всичко това тогава? Всъщност аз дори не разбирам защо се е хванала с него изобщо. Никакви пари не си струват да си притежание на подобен човек. Харесвам песните и, харесвам я как пее, но като се сетя, че зад гърба й стои той и ми призлява. Тя има излъчване и всичко необходимо да се справя и сама. Информацията ти от кого е? 

От новия и клип го знам, в него има доста статисти, и един от най-популярните актьори в момента в България. Иначе всичките и клипове се снимат в България, с изкл на “Болка моя” от последните години. 
А реално според мен тя си харесва този начин на живот, има хора готови на всичко за хубав осигурен живот. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...