Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

Представете си, че работите в офис. Полагате средни усилия, вършите си работата, правите постоянно едно и също и въпреки това взимате добра заплата и бонуси непрекъснато. Ще почнете ли да полагате повече усилия, да експериментирате с работните процеси или дори да смените работното място просто ей така - без гаранция, че нещо ще е по-добре? Ами не. Затова и не очаквайте от нашите чалгарници да разнообразят  просто защото са артисти.

 

Видяхме какво стана в пандемията - къткаха си песничките и мълчаха, докато не отвориха дискотеките. Дори машъпи се пускаха покрай празници. Да не вземат да инвестират някой лев и той да не им се върне…

 

А тия, които имат ресурс да експериментират, страдат от грандомания и не биха си позволили да флопнат, че отиде егото.

 

Балъците сме ние, че още чакаме нещо интересно…

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Представете си, че работите в офис. Полагате средни усилия, вършите си работата, правите постоянно едно и също и въпреки това взимате добра заплата и бонуси непрекъснато. Ще почнете ли да полагате повече усилия, да експериментирате с работните процеси или дори да смените работното място просто ей така - без гаранция, че нещо ще е по-добре? Ами не. Затова и не очаквайте от нашите чалгарници да разнообразят  просто защото са артисти.

 

Видяхме какво стана в пандемията - къткаха си песничките и мълчаха, докато не отвориха дискотеките. Дори машъпи се пускаха покрай празници. Да не вземат да инвестират някой лев и той да не им се върне…

 

А тия, които имат ресурс да експериментират, страдат от грандомания и не биха си позволили да флопнат, че отиде егото.

 

Балъците сме ние, че още чакаме нещо интересно…

Цвета Янева, жената до Пеевски, щяла да издава нова песен скоро. Чудя се дали ще й осигурят номер 1 в Трендинг и купени гледания..?

Между другото съм срещал в Пловдив майка й - Пепа Янева. По принцип са добре устроени хора, може би най-богатите в България. А Пепа, горката, вървеше нервно и ядосано с излъчване на намръщен носорог. 

За какво ли страдаше Пепа? 😢

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Balkandji каза:

Цвета Янева, жената до Пеевски, щяла да издава нова песен скоро. Чудя се дали ще й осигурят номер 1 в Трендинг и купени гледания..?

Между другото съм срещал в Пловдив майка й - Пепа Янева. По принцип са добре устроени хора, може би най-богатите в България. А Пепа, горката, вървеше нервно и ядосано с излъчване на намръщен носорог. 

За какво ли страдаше Пепа? 😢

Ще е в #1 в Трендинг, да, но напълно органично - народа ще се прехласва колко скъп клип е направила и колко пари е инвестирала, без да се замислят, че тия пари са държавни и ако не бяха мъжа ѝ и такива като него, нямаше да се налага да берат ягоди в Англия и родителите им да се заробват с доживотни кредити за панелка в краен квартал.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Каква изненада?! Лияна купува, виж лайковете и коментарите.

Не съм следила тези неща в ютуб. Видях данните от нейбъла и се изненадах. 

Ютуб не засичаха ли уж купените гледания? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Ще е в #1 в Трендинг, да, но напълно органично - народа ще се прехласва колко скъп клип е направила и колко пари е инвестирала, без да се замислят, че тия пари са държавни и ако не бяха мъжа ѝ и такива като него, нямаше да се налага да берат ягоди в Англия и родителите им да се заробват с доживотни кредити за панелка в краен квартал.

Точно това е целта на тия, дето дърпат конците - хората да спрат да мислят. 😒 Да са роби и консуматори. Да консумират евтини вафли и скъпи хитове на Цвета и Галя. Примерно. 👻

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно нищо интересно не очаквам от жанра. По принцип сме си мързелива и страхлива нация, а жанрът стана еманация на тарикатлъци. Плейбеци, клубчета, евтинджос песнички. Тук прекалено много ги е шубе да не изпуснат вълната - изведнъж да не станат лузъри. Стигна се дотам, че утвърдени имена се държат като дебютанти - или поне така изглежда. Останаха им тийновете. Масовият потребител се отдръпна от тях, защото забиха в едни и същи теми и звучене.

Пайнера и като цяло продуцентите ги научиха много лошо. Гледах в ТикТок участия на Алфите, на Данна и т.н.... ми съжалявам, ама колкото и пубери да събират и да крещят, са им скучни изявите. Не пеят хубаво на живо, някои са вдървени, други - прекалено разкрепостени. Няма една песен, дето да им остане визитна картичка. Целият проблем им е, че нямат голямата сцена, която имаше една Гергана, примерно - макар и за кратко.

Попаднах на клипче на Ивана в Приморско - жената още си носи харизмата, излезе и на улицата направи купон при хората. Не може да става база за сравнение. Камелия все още си пали клубовете - някак на нея ѝ отива. Глория също си има доволно участия и концерти и собствена публика, която не я пуска. Малко само ми е жал за Десислава - има доста кофти програма. И си казах... защо такъв изпълнител е принуден да се държи и да пее по този начин, за да има хляб? Ама... такива са нещата към 2022.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

Малко само ми е жал за Десислава - има доста кофти програма. И си казах... защо такъв изпълнител е принуден да се държи и да пее по този начин, за да има хляб? Ама... такива са нещата към 2022.

И Глора пее в същите клубове. Кво ти е жал. Направила е един концерт, не е направила 21. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах каква е връзката между Галена и Пеевски освен, че е приятелка и колежка с жена му :1000(29): И дай сега Янева като му е жена да спре да пуска всякаква продукция (която е на ниво) и да възхвалявате еднаквите ла*на, които ви пускат да слушате. 

Цяла България четем медиите на Пеевски, шофираме по магистралите построени за Пеевски, пушат цигарите на Пеевски и гледаме/слушаме неговите радиа/телевизии. Всичките значи имаме място в Ада! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Аз само не разбрах каква е връзката между Галена и Пеевски освен, че е приятелка и колежка с жена му :1000(29): И дай сега Янева като му е жена да спре да пуска всякаква продукция (която е на ниво) и да възхвалявате еднаквите ла*на, които ви пускат да слушате. 

Цяла България четем медиите на Пеевски, шофираме по магистралите построени за Пеевски, пушат цигарите на Пеевски и гледаме/слушаме неговите радиа/телевизии. Всичките значи имаме място в Ада! 

Всички, които са жертви - не. Но такива като теб, които добре осъзнават за какво става въпрос и продължават да се кланят на тази посегателска клика, място в Рая ли заслужават?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Danger. каза:

Аз само не разбрах каква е връзката между Галена и Пеевски освен, че е приятелка и колежка с жена му :1000(29): И дай сега Янева като му е жена да спре да пуска всякаква продукция (която е на ниво) и да възхвалявате еднаквите ла*на, които ви пускат да слушате. 

Цяла България четем медиите на Пеевски, шофираме по магистралите построени за Пеевски, пушат цигарите на Пеевски и гледаме/слушаме неговите радиа/телевизии. Всичките значи имаме място в Ада! 

Не чета медиите на Пеевски, а обективни такива

Магистралите са започнати, докато родителите на Пеевски не са били родени

Не пуша

Радио и ТВ от неговите - само Дъ войс и то рядко. 

Наречи ме

 

  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Не чета медиите на Пеевски, а обективни такива

Магистралите са започнати, докато родителите на Пеевски не са били родени

Не пуша

Радио и ТВ от неговите - само Дъ войс и то рядко. 

Наречи ме

 

Но си слушала “Грешка беше”! 

 

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Danger. каза:

Аз само не разбрах каква е връзката между Галена и Пеевски освен, че е приятелка и колежка с жена му :1000(29): И дай сега Янева като му е жена да спре да пуска всякаква продукция (която е на ниво) и да възхвалявате еднаквите ла*на, които ви пускат да слушате. 

Цяла България четем медиите на Пеевски, шофираме по магистралите построени за Пеевски, пушат цигарите на Пеевски и гледаме/слушаме неговите радиа/телевизии. Всичките значи имаме място в Ада! 

Свързана е с нея по линията ДПС. Казвала е по интервюта че се възхищава на Ахмед Доган, редовен гост е на вътрешните им събирания и тн. Ако бях на нейно място, щях да се дистанцирам от тези кръгове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, WindWalkerMonk каза:

И Глора пее в същите клубове. Кво ти е жал. Направила е един концерт, не е направила 21. 

Еми един - един, някои и това нямат. И пак казвам, не е въпросът в бройката, а в емоцията. Последните години имаше и други успешни концерти в зали в провинцията - Русе, Плевен, Варна и т.н. Има тук-там и по-различен тип участия като тези в пиано баровете, прави си чат-пат онлайн концерти. Може да е нищо според някои, но на общия фон гради и по друг тип имидж. За по-мащабни неща трябват спонсори.

Говорих за Десислава - държи се и изглежда нелепо и изпълнява нелепа програма, а може много повече.

Относно Галена и Пеевски - от периода на "Пей, сърце" са в гъсти отношения, с Цура си получават спонсорство от ДПС, клечат им в Сараите и т.н.

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че Галена е нулева певица със съмнителни гласови данни. За жена като нея естествено, че мафията е пътя към върха. Както и за всички останали. Не забравяйте, че става въпрос за необразовани, нагли, не особено морални и леко грозновати селски пръчки, които ползват чалгата като трамплин. Естествено, че лапа на Дугито. Та коя е тя пред него?!? И дори не го крие, че му се кефи. Останалите са същото племе. Ако някоя от топ мадамите се пише за светица я съветвам да си свери часовника. 

Не очаквайте морал от такива парцали, после и не се чудете що не ги приемат на сериозно. Чалгата си е мутренска коака и рулира чалгарката с най - голям мафиот. 

А, наздраве:

galena.png

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Fast каза:

Свързана е с нея по линията ДПС. Казвала е по интервюта че се възхищава на Ахмед Доган, редовен гост е на вътрешните им събирания и тн. Ако бях на нейно място, щях да се дистанцирам от тези кръгове.

Разбира се. Но на грозотията от Смядово й беше по-важно да е лидерка, номер 1, да властва. Грандомания и продажност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, adorable каза:

Еми един - един, някои и това нямат. И пак казвам, не е въпросът в бройката, а в емоцията. Последните години имаше и други успешни концерти в зали в провинцията - Русе, Плевен, Варна и т.н. Има тук-там и по-различен тип участия като тези в пиано баровете, прави си чат-пат онлайн концерти. Може да е нищо според някои, но на общия фон гради и по друг тип имидж. За по-мащабни неща трябват спонсори.

Говорих за Десислава - държи се и изглежда нелепо и изпълнява нелепа програма, а може много повече.

Относно Галена и Пеевски - от периода на "Пей, сърце" са в гъсти отношения, с Цура си получават спонсорство от ДПС, клечат им в Сараите и т.н.

:roll1:

Добре, нормално ли е цялата държава да знае кой ти е мъжа, но ти да нямаш снимка с него в публичното пространство?

Какво казва с това дъщерята на Пепа от Пловдив на своите фенове и на обществото по принцип?

Нали ти е мъж ма? Нали уж го обичаш? Що та е срам от него ма? ИМА ЗАЩО, балканът стене, а някой там се клечи. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пеевски е една пионка, параван на големи и тъмни сили. Над него има няколко звена, като най-горното е някъде на североизток. Нито той държи държавата, нито нищо. Мислите ли, че такова същество със съмнителна интелигентност може да постигне каквото и да е сам?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най ми е смешно като чета постове на феновете на Глория относно казуса Пеевски-Янева. Когато преди 20 години нея я чукаше най-голямата мутра всичко беше наред,а сега когато друга е на нейно място е големия проблем.🥶

Иначе ако си мислите че световните пачи,по които припада половината свят и повечето хора тук нямат връзки с престъпници сте в голяма заблуда. Ако очаквате морални уроци от Ариана Гранде,Галена,Риана или някоя друга сте в огромна заблуда и проблемът е лично ваш,а не техен.

Проектите на Цура наистина са изпипани и класни,така че не виждам кой знае каква драма за това че харчи държавни пари. Ако беше някоя безлична нещастница като Мария или Емилия /която също се чука с престъпник,но нали е форумната любимка никой не коментира това/ щеше да е наистина голям проблем.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми да виждам повече постове с текст, вместо с цифрички 🤷‍♀️😂👏🏼
 

Иначе сте прави, че нямат стимул да експериментират, а очевидно нямат и вътрешнатя необходимост.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Най ми е смешно като чета постове на феновете на Глория относно казуса Пеевски-Янева. Когато преди 20 години нея я чукаше най-голямата мутра всичко беше наред,а сега когато друга е на нейно място е големия проблем.🥶

Е, на Глора беше наистина една мутра. Доста по-надолу в класацията от Пеевски. Само външно е по-добре от Шиши.

преди 2 минути, NazzkO каза:

Харесва ми да виждам повече постове с текст, вместо с цифрички 🤷‍♀️😂👏🏼
 

Иначе сте прави, че нямат стимул да експериментират, а очевидно нямат и вътрешнатя необходимост.

 

Аз дори не искам експерименти. Искам хубави песни, балади, смислени текстове. Но това е прекалено много за тях.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...