Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

Публикувано (редактирано)
преди 33 минути, plambata каза:

Слабо ме вълнува кой ме харесва, мисля, че с времето съм го доказал. Говоря единствено неща, в които вярвам. Защо не обори някое от твърденията ми за "Еуфория"? Нима не е вярно, че по лайкове почти догони "Сладкото зло", въпреки че излезе над месец след нея? А че показва стабилно задържане въпреки огромния успех на дуета с Дамян?

Колкото до Hurricane, докладвах го/я току що. Не може всеки да раздава диагнози във форума, очаквам наказание. 

Човек, аз лично не съм се вълнувал никога кой знае колко от лайкове - знам и усещам, че много по-лесно се манипулират от гледанията дори. 

Фокусирам се върху общия трафик и неговия резултат както и повечето хора. 

Разликата между двете песни е 15К вчера. До преди дни беше 30К, а преди това и повече. Преслава и Коце излезнаха над месец по-рано. За това става въпрос. По-големият хит е ясен, това приеми и го признай вече, за да мирясаме.

Успехите на ра-та-та-та ги признахме вече, задържа се, №3 е за сезона, браво!

 

Редактирано от Balkandji
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, plambata каза:

Някой да ми припомни масовката в чалгата кога за последно е звучала толкова отвратително и неслушаемо като през лято 2022? "Песните" от последните 2 дни са срамни. Като започнеш от Джена, минеш през Теда Ал. и стигнеш до Емануела. Цяло чудо ще е да ги завъртят по дискотеките, за където уж са правени. Мазнотията на Фикрет също е непоносима, какъвто и хит да е из махалите. Щом Джия и Моан звучат най-приемливо, значи дереджето е ужасяващо. А, и Илиян и Сиана става. 

Единственото, което слушам, е Галена с трите й хита, Глория и Стораро, План Б и Алфите от време на време и дотам. Сладкото зло също е слушаема, нея не си я пускам по други причини. 

С такава конкуренция Галена ще е на върха още поне десетилетие. 

Единственото, което слушам, вика, и изброява поне 7 песни.

Това ли е единственото? После чалгата ти била отвратителна?

Не мога да те разбера, човек!? Какво ти става?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 25 минути, Hurricane каза:

Извинявай много, но няма как да си допадна с човек, който си запушва ушите на песни на конкурентката на неговата любимка. Това за мен са излишни комплекси за единствения живот, който има. Не мога дори да проумея как може да има такива хора…

Просто е от тия момчета, които правят напук, нали се сещаш за тая порода хора. По принцип дори е приятно до някаква степен, но той напоследък много се увлече. Призовавам към нормалност! 😊

Редактирано от Balkandji
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Balkandji каза:

Единственото, което слушам, вика, и изброява поне 7 песни.

Това ли е единственото? После чалгата ти била отвратителна?

Не мога да те разбера, човек!? Какво ти става?

Такова струпване на ужасни песни не помня. Всяко лято е имало много повече какво да се слуша от това. 5-6 яки песни е мноого слабо. Не знам ходиш ли по дискотеки, но дори и там не въртят кой знае колко песни от 2022. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plambata каза:

Такова струпване на ужасни песни не помня. Всяко лято е имало много повече какво да се слуша от това. 5-6 яки песни е мноого слабо. Не знам ходиш ли по дискотеки, но дори и там не въртят кой знае колко песни от 2022. 

2 hits - more than enough 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деян Асенов колко взима за песен? Трябва без пари да им ги прави за да ходят толкова много при него. Наистина са му трагични повечето песни, а всяка втора е негова… бахти ужаса…

  • Like 3
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji каза:

Кои са от 2010-2020? Изброй ги по години.

Сладкото зло също отива натам. А как е Беден в сърцето, да не би да пропускаш?

От 2010-2020

''Пиян'', ''Изтрезняваш ли'', ''Да гори в любов'', ''Не се изтриваш''. Натам са тръгнали и ''Моето слабо място'' с над 935 хиляди, ''Обратно в играта'' и ''Не те забравям'' с над 825к. На последните две ще им трябва доста време, докато ''Моето слабо място'' ако продължава така сигурно до 2 месеца ще ги има.

Да, пропуснах ''Беден в сърцето'' която има над 1,3 милиона.

''Режим неприлична'' също върви много добре. Преди около месец имаше 550к сега е на 620к.

Друга песен която много дърпа е ''Водка с утеха''. Преди няколко месеца беше под 100 хиляди а сега е 330 хиляди.

Доста добре върви Преслава. 

Ако погледнеш проектите на Анелия, Галена, Емилия и т.н. от 2000-2010 са доооста по-зле от нея. Ивана също върви супер, ''Шампанско'' и ''Нещо нетипично'' са с около 400 хиляди.

  • Like 1
  • Thanks 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Olay каза:

Галена скоро ще има три песни с над милион стрийма на 3 различни езика.

Емилия я мина отдавна.

''Харем'' (анлгийски), ''Джале'' или ''Адреналина'' (испански), ''Турболенция'' (румънски) и няколко бг трака!!

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

Емилия я мина отдавна.

''Харем'' (анлгийски), ''Джале'' или ''Адреналина'' (испански), ''Турболенция'' (румънски) и няколко бг трака!!

Едно съобщение във фейсбук ми е по-дълго от английският проект Харем

 

cats.jpg

  • Like 1
  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Едно съобщение във фейсбук ми е по-дълго от английският проект Харем

 

cats.jpg

Това сега са подробности хъхъ.

Важно е, че Емилия Бейшоур кърти!

Очакваме и ''Ето ме'' по позната като ''Жу суи ла'' също да стигне някога милион и да има на 5 различни езика. 

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Това сега са подробности хъхъ.

Важно е, че Емилия Бейшоур кърти!

Очакваме и ''Ето ме'' по позната като ''Жу суи ла'' също да стигне някога милион и да има на 5 различни езика. 

 

След това е ред на "Ти си ми" по-позната като "Тухиту" и да станат 6

  • Haha 8
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

След това е ред на "Ти си ми" по-позната като "Тухиту" и да станат 6

Абсолютно! Все пак Емилия е полиглотка, скоро може да смаже с трак на китайски.

В този трак в лайф изпълнението Тони Стораро крещи ''паме'' което означава нещо на гръцки. Станаха 7!

 

  • Like 1
  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, -A. каза:

От 2010-2020

''Пиян'', ''Изтрезняваш ли'', ''Да гори в любов'', ''Не се изтриваш''. Натам са тръгнали и ''Моето слабо място'' с над 935 хиляди, ''Обратно в играта'' и ''Не те забравям'' с над 825к. На последните две ще им трябва доста време, докато ''Моето слабо място'' ако продължава така сигурно до 2 месеца ще ги има.

Да, пропуснах ''Беден в сърцето'' която има над 1,3 милиона.

''Режим неприлична'' също върви много добре. Преди около месец имаше 550к сега е на 620к.

Друга песен която много дърпа е ''Водка с утеха''. Преди няколко месеца беше под 100 хиляди а сега е 330 хиляди.

Доста добре върви Преслава. 

Ако погледнеш проектите на Анелия, Галена, Емилия и т.н. от 2000-2010 са доооста по-зле от нея. Ивана също върви супер, ''Шампанско'' и ''Нещо нетипично'' са с около 400 хиляди.

Всъщност, доколкото става ясно, са котират песните от втората половина на десетилетието. Все пак Spotify го нямаше преди това. Иначе шансове за над милион реално щяха да имат всички по-големи хитове на Преслава, които са безброй. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, ANGEL каза:

Деян Асенов колко взима за песен? Трябва без пари да им ги прави за да ходят толкова много при него. Наистина са му трагични повечето песни, а всяка втора е негова… бахти ужаса…

5к музика, аранжимент + записи

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Starboy каза:

Едно съобщение във фейсбук ми е по-дълго от английският проект Харем

 

cats.jpg

Брои се като успех на Емилия, защото със сигурност над 50% от текста се пада на нея да го изпее. За тази работа от време оно ползваме кантара процентно пеене в песен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 10 минути, Starboy каза:

След това е ред на "Ти си ми" по-позната като "Тухиту" и да станат 6

Добре, а ти можеш ли да обясниш на драгите зрители аджеба защо "Ти си ми" стана такъв хит, а пък се ползва за иронизиране и насмешка...?

Редактирано от Balkandji
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji каза:

Добре, а ти можеш ли да обясниш на драгите зрители аджеба защо "Ти си ми" стана такъв хит, а пък се ползва за иронизиране и насмешка...?

Защото по това време се излъчваше Малката булка, хората бяха в индийско настроение и енергия.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...