Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

преди 17 минути, BaGaBoNtIn каза:

Обаче Пресовите приехме флоповете на любимката си,а Галеновите не могат. “Еуфория” не е лоша песен,но е тотален флоп за Галена. “Сладкото зло” се оказа хит, надявам се Прес да пусне още нещо по-силно и да възвърне позиции..

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 1 час , GSA каза:

Едва ли взима повече от 1000 чисто за него си.

От хора в бизнеса с дискотеките съм чувал че хонорара му варира от 5 до 7 хиляди за големите дискотеки и 3 хиляди за по-малките.

Галин взима 60% на Алфите, но Меди е един вид съосновател на МегаСтар и не вярвам да му взимат толкова голям процент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BaGaBoNtIn каза:

Обаче Пресовите приехме флоповете на любимката си,а Галеновите не могат. “Еуфория” не е лоша песен,но е тотален флоп за Галена. “Сладкото зло” се оказа хит, надявам се Прес да пусне още нещо по-силно и да възвърне позиции..

Остава и да кажеш че Шушанита е хит. Еуфория не знам как е флоп, като си прави по ~200К и в Spotify счупи рекорд. Сладкото зло ден 5 също е била на 200к.

  • Like 1
  • Dislike 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

@penakavalli поздрав приятелко! Благодаря че ми спасяваш репутацията от хиените! ❤️ 

 

На този свят сме, за да се подкрепяме, колежке!

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Остава и да кажеш че Шушанита е хит. Еуфория не знам как е флоп, като си прави по ~200К и в Spotify счупи рекорд. Сладкото зло ден 5 също е била на 200к.

“Еуфория” на ден пети (събота срещу неделя) направи ~175К, докато “Сладкото зло” на ден пети (понеделник срещу вторник) направи ~195К. Мисли малко какво пишеш ;)  

ПП: Още утре (ден 6) “Еуфория” пада под 150К, докато на ден 6 “Сладкото зло” направи 198К. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неделя:

1. Фики - Отпусни се 205К

2. Галена - Еуфория 179К

3. Преслава и Констатин - Сладкото зло - 119К

4. Камелия, Торино и Пашата - План Б 110К

5. ВНЛ - 80К

-----

Очакват ли се скоро нови, силни предложения? От над месец циклим с този топ 5 с изключение на Еуфория. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Willy каза:

Преслава става вторият български изпълнител прекрачил 100 хиляди последователи в Spotify, след Галена.

image.png.9af01cf009974e5a8e40a71be4fb97f1.png

И първата, която достигна 50 хиляди. При Галена ключови бяха дуетите с Миле Китич и Азис, за да изпревари Преслава. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

И първата, която достигна 50 хиляди. При Галена ключови бяха дуетите с Миле Китич и Азис, за да изпревари Преслава. 

Азис не е и в топ 3 най-следвани, така че не знам кой за кого е бил ключов точно в тази платформа.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Willy каза:

Азис не е и в топ 3 най-следвани, така че не знам кой за кого е бил ключов точно в тази платформа.

Няма значение кой колко е следван. Към успеха на дуета им в Спотифай допринесе международната публика на Азис. Плюс това, доколкото си спомням, точно Азис имаше проблем с профила си в Спотифай. Имаше някакво объркване. Така че може и да се окаже, че е най-следваният.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...