Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Covidche каза:

Гледа ли я в някакво събиране на ретро певици при един водещ-гей с доста хилуарон и пластични намеси наскоро? Гостуваха също Цветелина, Весела, Екстра Нина и Лия. Рени пя "Влюбих се опасно" в студиото.

Водещият беше черешката на тортата на фона на певиците - те видимо остарели и повехнали, а той изпънат като струна от лифтинги и с надути устни, нагизден повече от тях. Много се беше емоционирал. Говореха и за мъже, голям смях. 😂

Рени приличаше на Урсула от "Малката русалка Ариел".

 

Eкстрата показа бедро :P

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Да, беше празнична програма за Цветница, и Нелина беше. А Рени пя и “Като птица” към края. Те пяха, пяха и накрая водещия вика “И сега най-големия хит за вечерта!”, чак на Рени стана неудобно. Карикатурен образ е малко, верно, само изтъква как израстнал с техните песни, а е колкото Весела. Иначе Рени има проблеми с хормоните, за това е подпухнала в лице, не е от процедури и намеси. 

Опипа корема на Рени много брутално! Бях в шок и амок, хъхъ.

Екстрата го попита дали албумът Екстра Жена е негов :P След като я изтипоса, че е с най-много неуспешни бракове. 

  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Опипа корема на Рени много брутално! Бях в шок и амок, хъхъ.

Екстрата го попита дали албумът Екстра Жена е негов :P След като я изтипоса, че е с най-много неуспешни бракове. 

Това е старо. Ние вече го обсъдихме този акт на любов.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gentleman. каза:

❤️

Егати бруталната песен. Веднага се забива.

Ако преди години някой ми беше казал, че през 2022 Десислава ще пее стандартни чалга песнички, а Камелия ще залита към други стилове...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, meleto каза:

Това е старо. Ние вече го обсъдихме този акт на любов.

Обсъждаме го пак. Няма отделни теми за повечето неща във фолка, не всеки чете постоянно тук, хора идват и си отиват, коментират га могат, няма време за четене на 500 страници, хъхъ

И пак ще го обсъдим скоро ;)  

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DenFevgo каза:

❤️

Това е любимата ми песен за миналата година. Версията на Кама и ТориноЛатино бледнее.

image.png.dd49368ebed62ff6ee8026652f9b52ca.png

Най-нагло признават

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Willy каза:

Това е любимата ми песен за миналата година. Версията на Кама и ТориноЛатино бледнее.

image.png.dd49368ebed62ff6ee8026652f9b52ca.png

Най-нагло признават

Колко да напомня, 1:1 е... селтаци. 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има от кого е крадена като това са песни от поточна линия...съвсем спокойно може да се каже, че е крадена от още сто и все ще е вярно...

  • Like 3
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Какво значение има от кого е крадена като това са песни от поточна линия...съвсем спокойно може да се каже, че е крадена от още сто и все ще е вярно...

Говорим за тотален хит с над 100 млн. гледания. Чак се писали трима композитори. :DDDDD

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати падението на Криско, Гери и Тита. Правиха се на голямата работа преди години, когато бяха най-актуалните и тогава не направиха песен с нито един чалга изпълнител, а сега ни се натресоха в жанра и кармата им го връща с жестоки флопове. 

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , DenFevgo каза:

Говорим за тотален хит с над 100 млн. гледания. Чак се писали трима композитори. :DDDDD

Да е тотален, колко па да е тотален? Аз наистина не намирам разлика между тази песен и още поне 10, които циркулират в ефирите на радиата и телевизиите. Съвсем спокойно и Емилия може го ползва този инструментал за онази нейна "Джале" тъпотия.

  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Covidche каза:

Специфичният почерк в гласа на Преслава карал хората да пускат новия й дует again and again. Хората най-много си падали по рефрена "Гледам те до нея, нещастен, бутилка викнах си за вас". Напъните на Константин слушателите се стараели да игнорират, а Преслава била решила това да е последния й дует с този цвилещ тюмбел.

Сладкото Зло:

Вторник: 196К 

Сряда: 199К (+2%)

Четвъртък: 199К

Кралицата пак с хит,въпреки че тука се предричаше жесток флоп… просто гласа на Прес може да превърне от съвсем обикновена песничка в хитачка,голям талант е.Мен все повече ме зарибява този дует. ❤️

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...