Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

От 5.05.2022 г. от 10:50, Covidche каза:

Ако изключим Сен Тропе, Габриела отново се връща в ТОП 10 с 40К. Трудно й е на момичето предвид, че е непознато име, но песента й има шанс за 2-3 милиона в дългосрочен план.

 

Не е съвсем непозната. Тя си правеше преди нейни версии на известни песни и винаги съм чела положителни коментари за тях. Е, да, не е била супер популярна, но пак се беше чувало за нея. В Гласът след кастингите хората коментираха, че е жалко как никой не се обърна. Аз също бях изненадана. Харесвах я още преди това. 

40К са добре за нея. Има доста по-големи имена дето и толкова не могат да вържат. Супер готина е песента. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Willy каза:

Галин пада на около100к втория ден и още щял да ми спами с нова музика и другия месец. Отказвай се вече, аман!

Участията му пък са фул и хората избухват. Той качва сторита, споделя на други хора и като гледам винаги е купон, пеят, викат. Даже на песни със слаби гледания. Не знам защо така се получава.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Участията му пък са фул и хората избухват. Той качва сторита, споделя на други хора и като гледам винаги е купон, пеят, викат. Даже на песни със слаби гледания. Не знам защо така се получава.

Има си определем таргет сигурно, не знам, не го следя в мрежите. Масови хитове знам че отдавна няма.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Covidche каза:

Забелязвам положително развитие при певческите й способности. Особено около 2011-2012 гласът й дори и на запис вече звучеше някак изтъркано и прегракнало ("Лудата дойде", "Режим неприлична"). След операцията на носа, който по нейни думи й пречеше на дишането, има завръщане на онази магия и мощ в гласа й.

Къде е говорила за причините за корекцията на носа?

Кама размаза с песен! Знам, че гледанията са супер малко засега, но парчето е убийствено. Дано някак успеят да му направят реклама, за да дръпне нагоре.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , asylum каза:

Обсъждаме го пак. Няма отделни теми за повечето неща във фолка, не всеки чете постоянно тук, хора идват и си отиват, коментират га могат, няма време за четене на 500 страници, хъхъ

И пак ще го обсъдим скоро ;)  

То 50 няма, ти 500 искаш. 😂

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Danger. каза:

Егати падението на Криско, Гери и Тита. Правиха се на голямата работа преди години, когато бяха най-актуалните и тогава не направиха песен с нито един чалга изпълнител, а сега ни се натресоха в жанра и кармата им го връща с жестоки флопове. 

А преди години се коментираше, че  едва ли не точно те са смачкали и затрили чалгата... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, BaGaBoNtIn каза:

Кралицата пак с хит,въпреки че тука се предричаше жесток флоп… просто гласа на Прес може да превърне от съвсем обикновена песничка в хитачка,голям талант е.Мен все повече ме зарибява този дует. ❤️

Преслава дует ли е изкарала? Не знаех. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Има си определем таргет сигурно, не знам, не го следя в мрежите. Масови хитове знам че отдавна няма.

Явно да. Наистина няма хитове, но пък има добри попадения, за които се чудя защо не се забелязаха. "Мамиш" е супер, има хштово звучене, но не се наложи достатъчно. Сега гледам, че е направила 7 млн. "Да си ми ти" ми е много любима и е жалко, че не се хареса масово. Според мен заслужаваше. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Covidche каза:

Как да изпъкне "Да си ми ти" при положение, че пуска втора версия на вече наложен хит с по-постен аранжимент и по-малко ударна като въздействие? Очакван беше този резултат според мен.

Да беше пуснал първи песента с аранжимента на Симона, щеше да има двойно повече интерес.

Ти си мислиш за "Пак". Аз говоря за тази:

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Covidche каза:

@Stela

:roll1:

Аз съм тотално неадекватен. Объркал съм "Да си ми ти" с "Пак".

Това беше онзи период, в който се отделих от чалгата. Изобщо не знаех за песента "Да си ми ти", сори.

И аз така онзи ден... @Danger. говори за Галин ft. Преслава, че имали 250К, а аз си мисля, че за дуета й с Константин и питам за кой ден... Случва се 😂😂😂😂 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Covidche каза:

Миличък, отгоре се дава да спреш да задаваш глупави въпроси! :3fdb8960598fa63e:

image.png.f8db2df63f7bda7c8b728b5a77de9887.png

Не бе, нали се коментираше. Сериозно питам, защото ако е само заради проблеми с дишенето, едва ли ще го прави 2 пъти.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Covidche каза:

Аз не виждам логика да си прави операция преди 8 ли, 10 години, когато се говореше, че го е сторила, а да остави формата на клюн. :dontknow:

Мисля, че някоя друга си беше правила 2 пъти. Имаше нещо за неуспешна първа свързана със здравословен проблем и направена после в Турция ревизия. Дали не беше Деса? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Covidche каза:

Абе нали преди 12-13 години пускаха една снимка на Преслава, на която има сопол или кокаин в едната ноздра и се говореше после, че заради коката й бил изстънял носа и се наложило операция. Аз това помня, а всъщност имаше и някаква разлика визуално тогава, но тя беше станала 45 кила - кожа и кости, а това се отразява и на лицето.

Може и това да е било. Стестена носна преграда и затруднено дишане. А вече в статиите да е било напудрено по различен начин. Сега се сещам и аз за снимки, че бяха пускали. То като отслабнеш ти се променя и фейса, нормално.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От кокаина не се стесняват носните прегради, а директно се разрушава самата носна кухина, прегради и всичко останало. Може и за това Преса да се е оперирала, сега се замислих. Защото така или иначе носа след операцията е несеметричен и крив. Предполагам, че лекарите не са могли да направят по-добър краен резултат, предвид факта, че не са имали много с какво да работят, като нос отвътре. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия едва не загубва живота си, след като от спукана киста коремът й се пълни с кръв!

„Аз съм мъжко момиче и не искам да мрънкам или да се оплаквам, а да изпълня поставените си задачи. За да не тръгват грешни слухове обаче, искам да кажа, че нямам никакъв проблем с гласа си, но наистина претърпях операция, втора, откакто съм в „Капките".

FB_IMG_1651837292201.jpg

  • Thanks 1
  • Wow 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Доживях Кама да е с повече гледания за 24 часа от Гери Никол.💀💀

Георги Никол е Гергана-та на 10s декада. Залезе брутално, ама това се случва с почти всички тийн идоли, ако не се адаптират.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...