Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Covidche каза:

100%. И аз това си мисля.

И сякаш не е и очаквал толкова голям естествен интерес от неговата боя, защото поръчката купени прави нещата да изглеждат фрапантно!

300К+ на ден за Фики? 

Много ми е интересно тази песен в Spotify на кое място ще дебютира?

Галин и още куп други му рекламираха песента на стори в Инстаграм. Чак ми стана странно. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Covidche каза:

100%. И аз това си мисля.

И сякаш не е и очаквал толкова голям естествен интерес от неговата боя, защото поръчката купени прави нещата да изглеждат фрапантно!

300К+ на ден за Фики? 

Много ми е интересно тази песен в Spotify на кое място ще дебютира?

Да не говорим,че самия кючек е с много втръснала мелодия. Буквално се сещам за 10 подобни.

Някой тук беше казал,че оригинала бил вайръл. Къде? В тик ток ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Ама сега чу ли я след 4 години? Как ти се стори тръпката? 🤪

Копирах линка без да съм я пускал. Иначе никога не съм разбирал мантията ви по тази песен. Напомня за онези пародийно-цинични песни от 90те, заради които съществуват толкова много негативни стереотипи за чалгата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Да не говорим,че самия кючек е с много втръснала мелодия. Буквално се сещам за 10 подобни.

Някой тук беше казал,че оригинала бил вайръл. Къде? В тик ток ли?

А кой е оригинала? Аз даже не го знам... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Covidche каза:

Фики и Тото базикаха Галин в ютуба на Тото. Галин луд ли е да го рекламира, достойнство няма ли?

Явно е луд. Иначе не мисля, че това е основно за тия гледания. Просто мангустич е пазарувал с голямата кошница явно. Той нали взе семейния канал в ютуб и го кръсти на себе си с вече 100К абонати... 😂

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А някой ще ми обясни ли защо когато купиха гледания на Токсичен,гледанията на целия проект се преебаха,а при Фики на този етап няма такива изгледи? Има сайтове от които се засичат фалшивите ли какво?

 

Иначе да,Сторарови са много нагли постоянно да крадат чужди хитове. Аз се радвам че версията на 1000 пъти на Тони флопна. Явно и при Фики не са добре нещата щом пазаруват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

Е то само Невена я пя в айдъла, първият сезон на Гласът една пя дуета с Азо, Есил в Капките и наскоро видях Ломската е пяла реката. Това е

Няма чалга певица, която да не е пяла песни на Глория по конкурси, седянки и т.н. Включително тая на аватара ти се е учила от нея. Жалко, че не успя да се научи да пее. Друго си е да се дере с още двама некадърници като нея върху албански кавър. :)

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Danger. каза:

На Фики ще е тотален хит главно при циганите като Татуировка на Емилиано и там останалите цигании. Нацели тоя път, целия тикток ми е с нея. 😂

За съжаление българите въртят повече гюбеци и от циганите. Най-желаните песни по сватби са на Азис, Стораро и разните им там оркестри, Джамайки и т.н.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много да ти отнемат смядовската курабиика :D

Галена: Очаквам колегите да се опитат да ми отнемат короната

https://signal.bg/галена-очаквам-колегите-да-се-опитат-д/?fbclid=IwAR0sTpA4pwod2ORDEX7Uol_4wafE5Zf8hDBkYZNAOExyHBdaDb2Q-w7Ytp8

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DenFevgo каза:

Няма чалга певица, която да не е пяла песни на Глория по конкурси, седянки и т.н. Включително тая на аватара ти се е учила от нея. Жалко, че не успя да се научи да пее. Друго си е да се дере с още двама некадърници като нея върху албански кавър. :)

Изчезни бе бабиер

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , xroflx9 каза:

А някой ще ми обясни ли защо когато купиха гледания на Токсичен,гледанията на целия проект се преебаха,а при Фики на този етап няма такива изгледи? Има сайтове от които се засичат фалшивите ли какво?

 

Иначе да,Сторарови са много нагли постоянно да крадат чужди хитове. Аз се радвам че версията на 1000 пъти на Тони флопна. Явно и при Фики не са добре нещата щом пазаруват.

Btw за Токсичен наскоро зацепих, че може и да няма купени гледания, а всичко да опира само до доказано каръшкия късмет на Десс. Не знам как не сме обсъждали по-рано, че desi е дума, която на практика представлява всичко индийско. Алгоритъмът може произволно да е препратил видеото към разни тамошни махали :D а някой от тук да я е докладвал и затова да са я блокирали.

Иначе за фалшифициране на цифрите има много начини, не само директното купуване. Дали ще те хванат явно зависи от това на какво попаднеш.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Happy Happy birthday to me😄🥂🍾💕🎉🎁Blagodarq na vsichki za gotinite pojelaniq i iznenadi 💕praznika mi beshe super priqten 😄💕Vsichko ,koeto mi pojelahte neka vi se vrushta mnogokratno💕💕💕💕

AEF6F74C-A6BD-4FB7-A2B9-1931F68C8293.png

"P.S. Murzi me da si dobavq kirilica na tela sorry" :D

  • Haha 4
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...