Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 35 минути, Fast каза:

Хвърли едно око на текста. Че има субмисивни жени има, но никоя не е чак такава мазохистка за да рилейтне на подобна песен. 

Изключително неприятно ми е да чуя българин да употребява чуждици при наличието на такива хубави и благозвучни думи в българският език със същото съдържание.  Поздрав:

 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

травестит или не, Дончето е повече мъж от един Галин например.

Донка не знам дали е мъж, транс, шимейл или обикновен кросдресър, но Доня Галина сигурно е овършала повече мъже от нея ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Имах предвид Доника - племеницата на Галена, а не мангасарката с неясен пол, произход и липсваш интелект Диона. 😭

Аре стига сме му бъркали пола на Дион, избраните му местоимения са в мъжки род! Нека уважим правото му на самоопределение.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Донка не знам дали е мъж, транс, шимейл или обикновен кросдресър, но Доня Галина сигурно е овършала повече мъже от нея ;) 

Знаем, че Галин може да приюти всички бежанци от Украйна от мъжки пол в себе си без никакъв проблем .... (или л.брикант). 🤭

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Не слушам текстовете. Ти каза балада, а баладичното звучене е съвсем друго. Да изкараме и Да те бях ранила балада, която всъщност е кючек. 

Балада в стил EDM. Има всичките нужни елементи. Тъмната мелодия, мелахоничният текст и емоционалното изпяване. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Балада в стил EDM. Има всичките нужни елементи. Тъмната мелодия, мелахоничният текст и емоционалното изпяване. 

и ти твърдиш, че има свръхпродукция на песни като тази!?

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

Super! 

 

Не зная... за певица без нито 1 хит.... как ги е събрала там.... че чак пеят и текстовете. Да не би да са им платили на хората? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От октомври 2019(Преслава) насам, само Галена и Азис са били на върха на класацията за най-слушани бг изпълнители на ниво месец. Галена продължава с 9 поредни месеци.

 

Март 2022:

1. Галена - 16,797,000

2. Азис - 16,790,000

3. Емилия - 12,407,000

4. Преслава - 10,195,000

5. Денис Теофиков - 8,200,000

6. Тони Стораро - 7,893,000

7. Меди - 7,351,000

8. Галин - 6,941,000

9. Криско - 6,353,000

10. Ax Dain - 5,990,000

 

Каква е тая мъжка доминация в топ 10?! Май за първи път.

извор: https://popnable.com/bulgaria/charts/artists-top-40/march-2022

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, z_o_ каза:

Валя, Дебора и Малена са VIP гости в Hell's Kitchen.

Егати изпадналото предаване, щом всякакви други са им отказали и се налага да обявят никому неизвестни бедни жени от народа като за ВИП гости. 

преди 5 минути, Willy каза:

От октомври 2019(Преслава) насам, само Галена и Азис са били на върха на класацията за най-слушани бг изпълнители на ниво месец. Галена продължава с 9 поредни месеци.

 

Март 2022:

1. Галена - 16,797,000

2. Азис - 16,790,000

3. Емилия - 12,407,000

4. Преслава - 10,195,000

5. Денис Теофиков - 8,200,000

6. Тони Стораро - 7,893,000

7. Меди - 7,351,000

8. Галин - 6,941,000

9. Криско - 6,353,000

10. Ax Dain - 5,990,000

 

Каква е тая мъжка доминация в топ 10?! Май за първи път.

извор: https://popnable.com/bulgaria/charts/artists-top-40/march-2022

Къде видя мъжка доминация или по инерция броиш Доня Галина там? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Не, но 6:4 пак е повече! 🥲

Изпускаш Ваня разбирасе Великова, която е толкова на първо място, няма нужда да влиза в класацията. С което стават тамън 50/50 ;) Яша бейби! 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

За първи път не ми хареса песен на Меди, но интерес пак си има. 

Страшна глупост е с този текст - рака така, колата лата...

 

И за мен е глупав текста. Не ми хареса. Песента я чух точно веднъж. Клипа обаче е свеж и различен, а изпяването на Меди е топ. Само текста бърка работата. Въпреки това ще си е хит, макар и среден такъв. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Stela каза:

Криско как извади толкова за март? Чак ми е чудно.... 🙄

Nove Pare с Coby, чалга хитовете с Галена, машъп и песен с Тони, мега хитовете до 2019 итн... има си голяма дискография, колкото и да го майтапим, все пак има повече слушания дори и от Преслава.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Nove Pare с Coby, чалга хитовете с Галена, машъп и песен с Тони, мега хитовете до 2019 итн... има си голяма дискография, колкото и да го майтапим, все пак има повече слушания дори и от Преслава.

Като не го виждам с такива гледания в дневния топ и ми стана чудно... 

Песента с Coby хит ли се води? В България не я чувам никъде. Гледам има 13 млн.  Яка е, на мен ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.04.2022 г. от 22:04, Stela каза:

Доника също няма. 

Моля?! Доника има ринопластика. Преди 3 години е клъцнато нослето, но очевидно неуспешно.
 

Между другото, Доника е единственият от мъжете на масата с подобен тип интервенция.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Моля?! Доника има ринопластика. Преди 3 години е клъцнато нослето, но очевидно неуспешно.
 

Между другото, Доника е единственият от мъжете на масата с подобен тип интервенция.

По-неуспешно от това на Преслава едва ли е. Все пак при Доника и да има нещо пипнато е незабележимо. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...