Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 53 минути, Willy каза:

PlanetaOfficial за последните 4 месеца имат 23 нови песни и само 2 от тях са над милион. 💀💀💀

deserved 🥰

Обаче, ако "Подводница" беше пусната в канала им щеше да гони 8-9 милиона вече. Най-сетне след години на лутане Емануелция извади хит/

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

deserved 🥰

Обаче, ако "Подводница" беше пусната в канала им щеше да гони 8-9 милиона вече. Най-сетне след години на лутане Емануелция извади хит/

Според мен остана само тик ток хит за месец-два. Каналът отдавна няма значение за нищo oсвен първите 2-3 дни.

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Stela каза:

Помните ли това представяне на Глория? Ако беше така по концертите... леле мале! Но не само с денс бозите де...

 

Тази песен дори не е денс, а дъпстеп и излезе точно в подема на тази вълна в България, просто тъпия текст развали проекта. Анелия извади къде - къде по-силно парче в същата музикална посока тогава. Гло ще не пробва с Драганински?

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

При алфите положението също не е розово. Галин яко е подхванал 4 поредни песни под 3М, като добавим и пълният провал Катакомба от преди година - съвсем си залезе.

image.png.3a6e4a7e7e85df54ecf435a73e946a97.png

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Stela каза:

Тя и Глория си има екип, но те са от тези, който просто подкрепят и приемат нейните решения. Даже и дават криле колко правилно постъпва... Разликите са огромни. Наистина едни комплекси и да не търпиш критика могат да те пратят на дъното.

Откога сбирщаин на индивиди с леви наклоности, нулеви познания относно бизнес и лизане на задници на килограм се нарича "екип"?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , NazzkO каза:

 

И си припомни червената рокля на Глория от една Българска Коледа преди да сипеш напред и назад. 

Глория тук изглежда по-добре от Деса през 99% от кариерата ѝ, обаче двете кючекчини за фон са пълен потрес.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Откога сбирщаин на индивиди с леви наклоности, нулеви познания относно бизнес и лизане на задници на килограм се нарича "екип"?

Помним ли преводача от сръбски, който беше замъкнала в студиото на Драгана да й превежда уж.. И опитите и да говори на българо-сръбски. "Имам хрему" :roll1:

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време от Trend бяха правили статистическо проучване за 24 часа кои са най-слушаните жанрове в БГ.

Slide4.png
 

Общо взето, за доминантен жанр не може да се говори. Вкусът на масовият българин е мешаница между попфолк, фолклор и поп/рок.

В последните рейтинги на музикалните канали (от февруари 2022), резултатите са сходни.

От 1.04.2022 г. от 12:33, Fast каза:

1. Планета Фолк (0,35)
2. Планета ТВ (0,33)
3. City TV (0,26)
4. Фен ТВ (0,13)
5. Фолклор ТВ (0,11)
6. The Voice (0,08)
7.  Balkanika (0.06)
8.  BG Music Channel (0,03)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Помним ли преводача от сръбски, който беше замъкнала в студиото на Драгана да й превежда уж.. И опитите и да говори на българо-сръбски. "Имам хрему" :roll1:

Каза имам "имам трему", което значи в превод сценична треска или вълнувам се. :)

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Каза имам "имам трему", което значи в превод сценична треска или вълнувам се. :)

Не е вярно, "хрему" казва. На записа се чува много добре. Пусни си и слушай. Казва го когато я накараха да пее и даже се хваща за гърлото и показва, че е болна. :)

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Just_Me каза:

Добре че беше рожденият ден на "C'est la vie", да видим някво мини събиране на хора от бранша 😅

FB_IMG_1649955656929.jpg

Само Софка и Сашка са без ринопластики от жените. 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Тази песен дори не е денс, а дъпстеп и излезе точно в подема на тази вълна в България, просто тъпия текст развали проекта. Анелия извади къде - къде по-силно парче в същата музикална посока тогава. Гло ще не пробва с Драганински?

 

"Аз и ти" е супер песен с много добър клип, но колко хора я чуха тогава? Остана в сянката на "май главата ти е пералня" и подобни тъпотии. После ходи прави читава музика.

В тая връзка една от любимите ми песни за цялата кариера на Галена е "Да ти олекне", която е с подобно звучене. Масово обаче се хейти и обявява за флоп дори от"феновете" й. Хората не искат такава музика, искат "изхвърлете го от тука на боклука". Толкова за масовия вкус.

На Драганински отдавна му мина модата, както и на Ленко, и на други подобни, за съжаление. Даже Кости ми долипсва от това еднообразие, което е в момента.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, HIStory каза:

 

В тая връзка една от любимите ми песни за цялата кариера на Галена е "Да ти олекне", която е с подобно звучене. Масово обаче се хейти и обявява за флоп дори от"феновете" й. Хората не искат такава музика, искат "изхвърлете го от тука на боклука". Толкова за масовия вкус.

 

Много ясно че предпочитаме ТИ НЕ СИ ЗА МЕН пред Да ти олекне, Аз и ти или денс бозите на бабиш. Стига сте се опитвали да се правите интересни, харесвайки само различното. Не всичко комерс е лошо...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върна се @Andrew Cunanan. и веднага изпаднаха чалга скелетоните от гардероба. Само остава и Кити да се активизира… 😗

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

Помните ли това представяне на Глория? Ако беше така по концертите... леле мале! Но не само с денс бозите де...

 

Разбира се че не го помним. Има едно единствено изпълнение на Гюрга което си стува помненето ;)

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Много ясно че предпочитаме ТИ НЕ СИ ЗА МЕН пред Да ти олекне, Аз и ти или денс бозите на бабиш. Стига сте се опитвали да се правите интересни, харесвайки само различното. Не всичко комерс е лошо...

Ми предпочитайте си я, лошо няма. То затова има и гурме, и джънк, въпрос на вкус. Няма как да убедиш мухата, че медът е по-сладък от л@йното. Между другото самата Галена неведнъж е казвала, че "Да ти олекне" е една от любимите й песни и една от малкото, които слуша. Явно има повече вкус от феновете си.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...