Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Blueberry каза:

Константин ли пее беквокалите в “Единствено”?

Ако Зайка беше тук щяхме да знаем и с какво е бил облечен, докато ги записва… как ми липсва! :( 

Липсва ми Туци. Ам, Коци не толкова в интерес на истината.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 минути, Stela каза:

Амин! 😂

20220416_140157.jpg.d81ae89c55e5c00609a5b7a5177aa76d.jpg

Разочароващ отговор. Очаквах нещо по-в неин стил, например:

- Когато, тогава! Качеството изисква време! Животът ми не е чалга, за разлика от твоя, Колекцийо!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Разочароващ отговор. Очаквах нещо по-в неин стил, например:

- Когато, тогава! Качеството изисква време! Животът ми не е чалга, за разлика от твоя, Колекцийо!

Явно е омекнала. Поне за момента. 😂 Не го е написала, но може би си го е помислила. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

И да роди Махарджата от 2018-та хит не е помирисвала, така че...

 

Мило,не завиждай,че миналата година за Джен беше по-силна от тази на Преси.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Мило,не завиждай,че миналата година за Джен беше по-силна от тази на Преси.

Само Мушама номер 1 праща всички родилни напъни на Джеси от "Гот ми е" насам в рисайкъл бина.

преди 4 минути, Stela каза:
Ииии какви хора пишат коментари под снимките на Глория в инста:

20220416_142800.jpg.b676cf801ff4a16ee99991baf8ed6d56.jpg

Същите лели като нея, и като манталитет, излъчване и правопис.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само Мушама номер 1 праща всички родилни напъни на Джеси от "Гот ми е" насам в рисайкъл бина.

Същите лели като нея, и като манталитет, излъчване и правопис.

Е,мушата й да не е с нейни песни,че да се брои за неин успех? Машъпа на Джен също беше успешен.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Е,мушата й да не е с нейни песни,че да се брои за неин успех? Машъпа на Джен също беше успешен.

 Машъпа на Джена има 3,2 милиона срещу 17 (1-ви) и 4,6 (2-ри) от Преслава; 3,2 < 21,6М
Относно това коя имала по-силна 2021-ва година:
Преслава - 1 машъп + 1 дует + 1 самостоятелна = 4,6 + 4,4 + 10 = 19 М
Джена - 1 дует + 3 самостоятелни = 6,2 + (5,4+2,8+3,3) = 17,7М 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че Джен беше снимала мушамата си с професионална камера и се ротираше по Планета, а Пресис двете с нокия с фенерче...

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Да не говорим, че Джен беше снимала мушамата си с професионална камера и се ротираше по Планета, а Пресис двете с нокия с фенерче...

Машъпа на Преса се въртеше по DStv,която всички знаем че е по-гледана още повече в периода,в който излезе.

Ама защо смяташ гледания? Горчиви истини,Машъп 2 и Шушанита-флопове,В твоето легло-хит.

Твоят номер,Да си траят,Нощите на теб ми ухаят-хитове,Чуй ме-флоп.

Дори и да приемем Машъп 1 за успех на Преса пак Джена е с по-успешните проекти.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Машъпа на Преса се въртеше по DStv,която всички знаем че е по-гледана още повече в периода,в който излезе.

Ама защо смяташ гледания? Горчиви истини,Машъп 2 и Шушанита-флопове,В твоето легло-хит.

Твоят номер,Да си траят,Нощите на теб ми ухаят-хитове,Чуй ме-флоп.

Дори и да приемем Машъп 1 за успех на Преса пак Джена е с по-успешните проекти.

🤣
Истината е, че за нивото на Джена Горчиви истини би било супер успех.
Все залагаш, мило, на бити карти - първо Андрю, сега Нова Десислава

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис(2011,15,17), Галена(2015,21), Криско(2018) и Емилия(2020) са единствените български изпълнители направили над 100М на продукция издавана само през една година.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

🤣
Истината е, че за нивото на Джена Горчиви истини би било супер успех.
Все залагаш, мило, на бити карти - първо Андрю, сега Нова Десислава

Аз съм доволен от любимките ми мило. Както казах Джен беше с по-силна година от Преси,а Сими в топ 3 на чалгата за 2021. От шизофреничката Дора кой се интересува изобщо още?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, xroflx9 каза:

Аз съм доволен от любимките ми мило. Както казах Джен беше с по-силна година от Преси,а Сими в топ 3 на чалгата за 2021. От шизофреничката Дора кой се интересува изобщо още?

Сими залезе, последните й 3 песни са флоп и едвам ще вържат 3 милиона, Джен принадлежи на десетилетието 10-19 и съответно от тогава никой не я брой за жива. Андрушка макар и флоп - поне си докарва някакво медийно внимание. Джена, откакто се ожени, а Сими изобщо никога - не влизат в тази графа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Сими залезе, последните й 3 песни са флоп и едвам ще вържат 3 милиона, Джен принадлежи на десетилетието 10-19 и съответно от тогава никой не я брой за жива. Андрушка макар и флоп - поне си докарва някакво медийно внимание. Джена, откакто се ожени, а Сими изобщо никога - не влизат в тази графа.

Кои са трите флопа на Сими?😂😂😂 Стига глупости. Навик наистина не стана голям хит,но от всички песни,които излязоха в последните дни е втората най-гледана. Вторият дует с Адам определено има по голям staying power и ще бъде по-голям хит от дуета с безносата. Agapi mou си беше сезонно хитче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Кои са трите флопа на Сими?😂😂😂 Стига глупости. Навик наистина не стана голям хит,но от всички песни,които излязоха в последните дни е втората най-гледана. Вторият дует с Адам определено има по голям staying power и ще бъде по-голям хит от дуета с безносата. Agapi mou си беше сезонно хитче.

двата дуета с Адам и дуета с Лидл, при такава никаква конкуренция - такива слаби цифри.

А Пак едвали ще чукне 10 милиона в обозримо бъдеще.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

двата дуета с Адам и дуета с Лидл, при такава никаква конкуренция - такива слаби цифри.

А Пак едвали ще чукне 10 милиона в обозримо бъдеще.

Първият дует с Адам има над 4 милиона гледания и над 300к стрийма. Това ако е флоп здраве му кажи.

И да ги направи,и да не ги направи Пак си беше един от хитовете на есента. То и Момиче от лед е забила на 10 милиона ама я пяха в национален ефир дори. Вече гледанията отдавна не са такъв фактор за успеха на една песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Първият дует с Адам има над 4 милиона гледания и над 300к стрийма. Това ако е флоп здраве му кажи.

И да ги направи,и да не ги направи Пак си беше един от хитовете на есента. То и Момиче от лед е забила на 10 милиона ама я пяха в национален ефир дори. Вече гледанията отдавна не са такъв фактор за успеха на една песен.

Значи песента на Пресис и Лидл е хит, защото има същото количество прегледи и стриймове като тази на Адам и прегракналото врабче?
Аз не се сещам някой друг, камоли топ име, да е вадил песен около Пак; Галена и Азо пуснаха след месец. Имаше суша и липса на какво да се слуша. Иначе Симона към момента буди абсолютно същия нулев интерес като преди година по същото време.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

БТВ може да е национален ефир, ама никой дето слуша чалга не е гледал онова бозаво лишено смисъл предаване, че да се отрази по някакъв начин на гледаемостта на Добиче от лед.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Значи песента на Пресис и Лидл е хит, защото има същото количество прегледи и стриймове като тази на Адам и прегракналото врабче?
Аз не се сещам някой друг, камоли топ име, да е вадил песен около Пак; Галена и Азо пуснаха след месец. Имаше суша и липса на какво да се слуша. Иначе Симона към момента буди абсолютно същия нулев интерес като преди година по същото време.

Е как ще е имало суша? Точно тогава стана популярна новата версия на 1000 пъти,която все още гърми и впрочем също няма много гледания,а е мегахит. 

Горчиви истини е излязла преди кажи  речи 9-10 месеца,а Agapi mou преди 4.  Няма логика да сравняваме песни излезли през половин година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Е как ще е имало суша? Точно тогава стана популярна новата версия на 1000 пъти,която все още гърми и впрочем също няма много гледания,а е мегахит. 

Горчиви истини е излязла преди кажи  речи 9-10 месеца,а Agapi mou преди 4.  Няма логика да сравняваме песни излезли през половин година.

Мило, по-добре да се нае б е м, отколкото да спорим за глупости 😘 

  • Haha 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона може да е забила леко с гледанията, дуета с Лидия не е някакъв голям хит, НО песните, които пуснаха са в пъти по-качествени от бозите дето се вадят в последно време. Изобщо Симона е сред топ любимките на младите в момента. И е жалко да сравняваме "Горчиви истини" и "Навик". Дуета на Лидия и Преса си е потрес отвсякъде. Качеството е нулево, докато при "Навик" поне са се постарали и поработили върху целия проект. При дуета с Пресис са си отбили номера. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И не знам дали "Пак" ще направи 10млн, но това не е най-важното нещо в момента. Песента заби с гледанията, но по заведенията си се слуша. Скоро присъствах на един рожден ден и "Пак" я поръчаха няколко пъти, пееше се и хората избухваха на нея. Другата най-поръчвана беше ВНЛ, но тя е по-нова, хит е и беше нормално. За Симона ще кажа, че хората, които поръчваха бяха на възраст от 25-30+ годишни, което ще рече, че я харесват не само тийн таргета, макар и да е тяхна любимка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...