Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 7 часа , Willy каза:

Agapi mou, Нощите на теб ми ухаят, Чуй ме и другите бози ако са хитове, значи доста плодна година сме имали!!

Защо слагаме песента на Доня с гърчето в контекста на бози, които никой не им помни заглавията? 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 часа , THE IIconic каза:

В първия момент ми се стори, че е Дженифър Бенедикшън

Явно ще я приютяват в семейството! Дано поне я научат да си рисува носа като за пред хората, стига сме гледали нескопосанта ринопластика! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

Който излиза поне малко по заведения и в компании знае много добре за какво говоря. 

Чалга заведения. Те там ако не я знаят, къде? Говоря за масов българин, не за средностатистическия посетител на чалга дискотека. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Нарочно отделих време и прочетох всички коментари и намерих точно 1,в който авторът се чуди коя е. Феновете на Глория да не живеете в друго измерение?

Намери още време, прочети ги пак и виж колко хора ЗНАЯТ коя е, констатациите "симпатично момиче" не ми ги брой като показател, че са чували за съществуването й.

Факт е, че чалгата е завряна в дискотеките и никой извън обичайния посетител на тия места (а и за тях е съмнително, зорът е да има пиячка и някакъв ритъм) се вълнува от ставащото и лицата в тоя жанр. И от десет кладенеца вода да донесете, ситуацията е такава.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

За справка ти виж коментари под видеата в Гласът, такива под участията на Галена в предавания, които нямат нищо общо с чалга и ела пак да кажеш, че хората не я знаят как изглежда. 

Коментари под видеа от Гласът няма да гледам, защото тогава вече е показана в ефир. Ти виж коментарите, когато обявиха, че ще е треньор, преди старта на предаването

https://www.facebook.com/163256767069980/posts/4568207123241567/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, HIStory каза:

Намери още време, прочети ги пак и виж колко хора ЗНАЯТ коя е, констатациите "симпатично момиче" не ми ги брой като показател, че са чували за съществуването й.

Факт е, че чалгата е завряна в дискотеките и никой извън обичайния посетител на тия места (а и за тях е съмнително, зорът е да има пиячка и някакъв ритъм) се вълнува от ставащото и лицата в тоя жанр. И от десет кладенеца вода да донесете, ситуацията е такава.

Ами то важи и обратното. Констатациите "симпатично момиче" откъде знаеш че са от хора,които НЕ знаят коя е? Няма да намесвам факта,че публиката,която е в таргета 30-40 години, куфееше на Пак,защото може така да им е казано.

Как пък все за феновете на залезли певачки жанра е дъно... На кривата ракета,космосът й виновен. То ако никой не се интересуваше от тоя жанр нямаше в сумати предавания да се пеят чалга песни и да участват чалга изпълнители или пък,че статиите свързани с чалга да са най-коментирани.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

Говоря за целия проект - музика, текст, клипа копиран или не, пак са в пъти над "Горчиви истини". Самите Преса и Лида надали се гордеят с него. 

Ами да ти кажа честно с ръка на сърцето - на мен повече ми харесва "Горчиви истини" и не съм спрял да я въртя, откакто е излязла. Така не съм правил нито с дуета с Галин, нито с песните от албума или пък с "Пиян", соу... за всеки влак си има пътници. За сметка на това ВНЛ не съм я слушал повече от веднъж, Турбуленцията също не ми е кой знае колко на сърце.

преди 8 часа , Stela каза:

Може би в

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

ако ако никой не се интересуваше от тоя жанр нямаше в сумати предавания да се пеят чалга песни и да участват чалга изпълнители или пък,че статиите свързани с чалга да са най-коментирани.

 

Кои чалга песни на кои чалга изпълнители?  С едно-две изключения нищо на изпълнител, излязъл в последните десет години. Относно гостуванията - същата работа. Навсякъде основно се канят изпълнители с 15+ кариера. Че тя Нелина, дето уж не е актуална и никой не я слуша, има в пъти повече медийно присъствие от Симона, Лидия, Десита и прочие.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

Кои чалга песни на кои чалга изпълнители?  С едно-две изключения нищо на изпълнител, излязъл в последните десет години. Относно гостуванията - същата работа. Навсякъде основно се канят изпълнители с 15+ кариера. Че тя Нелина, дето уж не е актуална и никой не я слуша, има в пъти повече медийно присъствие от Симона, Лидия, Десита и прочие.

Е,аз какво да направя,че в Капките си избират по-стари песни? В Гласът и Маскирания певец се пеят по-новите песни.

Много ясно,че в предавания,в които се журира ще канят изпълнители с опит. Няма да поканят Симона,която няма и 10 песни и едвам говори от притеснение. За интервюта мисля,че Алфа доста често гостуват из предаванията на БТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, xroflx9 каза:

Е,аз какво да направя,че в Капките си избират по-стари песни? В Гласът и Маскирания певец се пеят по-новите песни.

Много ясно,че в предавания,в които се журира ще канят изпълнители с опит. Няма да поканят Симона,която няма и 10 песни и едвам говори от притеснение. За интервюта мисля,че Алфа доста често гостуват из предаванията на БТВ.

Щото Дара, Поли Генова и Михаела Филева са известни с безкрайния си опит и богата дискография към момента на журирането си...

Симона като едвам говори - ми има специалисти, които да й помогнат и да я научат как се говори пред камера. Нали си има продуцент уж. Ама нали всичко е с цел бързо печалбарство, на кой му се занимава да представи готов и завършен продукт, пара да пада.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолк певицата Юнона се похвали пред последователите си в социалната мрежа с луксозна придобивка.

Изпълнителката на „Пайнер“ се радва на чисто нов електрически автомобил, който е специален подарък от любимия й.

Сияеща от щастие, звездата позира пред червеното возило, като благодари на мъжа си за скъпия дар.

„Новата ми кола. Благодаря ти, любов моя“ – пише тя.

Феновете на Юнона побързаха наред с честитките си да й дадат и ценни напътствия кой е най-практичният автомобил. Тя им отговори, изтъквайки предимствата на своята придобивка.

Юнона разпали мрежата с гореща провокация/ ВИЖ

„Благодаря на всички за пожеланията! Не е толкова страшно да имаш електрическа кола. Даже е много приятно и просторно в нея. Опитваха се да ме разубедят. С едно зареждане минаваш цяла България. Станции има много, пътища няма все още“ – пише певицата.

Yunona-2.jpg.webp

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Фолк певицата Юнона се похвали пред последователите си в социалната мрежа с луксозна придобивка.

Изпълнителката на „Пайнер“ се радва на чисто нов електрически автомобил, който е специален подарък от любимия й.

Сияеща от щастие, звездата позира пред червеното возило, като благодари на мъжа си за скъпия дар.

„Новата ми кола. Благодаря ти, любов моя“ – пише тя.

Феновете на Юнона побързаха наред с честитките си да й дадат и ценни напътствия кой е най-практичният автомобил. Тя им отговори, изтъквайки предимствата на своята придобивка.

Юнона разпали мрежата с гореща провокация/ ВИЖ

„Благодаря на всички за пожеланията! Не е толкова страшно да имаш електрическа кола. Даже е много приятно и просторно в нея. Опитваха се да ме разубедят. С едно зареждане минаваш цяла България. Станции има много, пътища няма все още“ – пише певицата.

Yunona-2.jpg.webp

По големия шок е, че ще си пуска песните в собствен канал. Ако дори тя е избягала от Пайнер - хич не са надобре нещата 😅

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, HIStory каза:

Щото Дара, Поли Генова и Михаела Филева са известни с безкрайния си опит и богата дискография към момента на журирането си...

Симона като едвам говори - ми има специалисти, които да й помогнат и да я научат как се говори пред камера. Нали си има продуцент уж. Ама нали всичко е с цел бързо печалбарство, на кой му се занимава да представи готов и завършен продукт, пара да пада.

Пълен бошлаф е това предаванийце наречено "Гласът на България" - канят се някакви треторазрядки треньорки я с един хит в кариерата, я не - като Михаела, Поли, Любо Киркоров, Графа и т.н По една чалгарка за цвят или пееща - Глория, Ивана, Преслава, Деса или клубна терминаторка и имидж мейкър- Галош и Кама и един добър инструменталист и музиковед като Йордан Лечев. Колко звезди излязоха от това предаване? На колко талантливи певци започнаха кариера благодарение на участието си там? Май само Рокса и то въпреки него.

преди 6 минути, HIStory каза:

По големия шок е, че ще си пуска песните в собствен канал. Ако дори тя е избягала от Пайнер - хич не са надобре нещата 😅

Юнона счупи пайнерската система - терминаторка и революционерка!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, HIStory каза:

По големия шок е, че ще си пуска песните в собствен канал. Ако дори тя е избягала от Пайнер - хич не са надобре нещата 😅

права е жената

повече от година тя качва своите видеа в собствен канал

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

права е жената

повече от година тя качва своите видеа в собствен канал

Как съм пропуснал... Тя и мърчандайз имала, че и поне един доказан фен. Днес представата ми за заобикалящия свят стана на пух и прах. Само не разбрах що на календара изглежда около 2,50.

FB_IMG_1650193568483.jpg

  • Haha 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , HIStory каза:

Чалга заведения. Те там ако не я знаят, къде? Говоря за масов българин, не за средностатистическия посетител на чалга дискотека. 

Масовия българин слуша чалга така или иначе. Дори и да не слуша, то със сигурност знае големите имена и е чувал за тях. Не знам ти какво се опитваш да докажеш, при положение, че се намираш точно в чалга форум, имаш фолк певица на аватара и подписа си, а се опитваш да ми обясняваш как масовия българин не се вълнува от тази музика. Ти се причисляваш в момента към чалга групата и в същото време си противоречиш, казвайки "ама то нормалните хора не ги знаят". Сигурно ще кажеш и, че всичките 50 човека от твоя офис ходят само на работа и не излизат, сред тях няма слушатели на фолка и като пийнат 3-4 питиета не се поклащат на масата и не си щракат с пръсти. Знаем ги такива. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Пълен бошлаф е това предаванийце наречено "Гласът на България" - канят се някакви треторазрядки треньорки я с един хит в кариерата, я не - като Михаела, Поли, Любо Киркоров, Графа и т.н По една чалгарка за цвят или пееща - Глория, Ивана, Преслава, Деса или клубна терминаторка и имидж мейкър- Галош и Кама и един добър инструменталист и музиковед като Йордан Лечев. Колко звезди излязоха от това предаване? На колко талантливи певци започнаха кариера благодарение на участието си там? Май само Рокса и то въпреки него.

Юнона счупи пайнерската система - терминаторка и революционерка!

Проблема е, че отношението към чалгаджийките там е под всякаква критика. Изхвърлят ги като пълни боклуци без да им кажат. Супер неуважително е отношението. Докато към останалите си личи, че има повече респект. 

В капките е същшата история - дори Глория, Азис и Деса го отнесоха с подигравки. За Преслава да не говорим, сега й към Анелия. Все едно са некви от средно ниво. Това са големи звезди. 

Относно спора Галена/Глория/Лидия, първите две са известни и се знаят. Без грим не мисля, че е лесно да ги познаеш защото Галена и Глория са много еднакви. Глория е позната сред таргета 40+ повече от Галена и обратното. Сега Глория е от повече време и е нормално хора от 10+ години зад граница да я знаят повече. Но и двете са достатъчно популярни. 

Лидия, Симона и т.н. са много нови и нямат масов интерес към себе си какъвто имаше в чалгата до 2013. Няма как да се знаят масово. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , HIStory каза:

Намери още време, прочети ги пак и виж колко хора ЗНАЯТ коя е, констатациите "симпатично момиче" не ми ги брой като показател, че са чували за съществуването й.

 

😂😂😂

И това, че някой написал "симпатично момиче" как по-точно доказва, че не я знаят коя е? Не винаги използваме имената на хората когато искаме да кажем нещо. В този случай пишат под клипа от участието й, ясно е, че говорят за нея. Надали са го написали за Цитиридис. Аз мога да напиша под клип или снимка на Галена, Глория, Преслава или някоя друга -  "красива жена", "симпатична жена" или нещо подобно и това значи, че не ги знам ли? Разбери това с коментарите е много смешен довод. Освен това съм чела под клипове, снимки и публикации на Преса коментари "коя е тая", но дори там примерно е ясно, че са написани нарочно заради променената визия, а не защото не я знаят. Това беше просто пример. Ако деня ти придобива повече смисъл като твърдиш, че Симона, Лидия и Галена са незнайни женици, ок, продължавай да се самонавиваш. ;)

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...