Jump to content



Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !


FikLena

Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !  

68 потребители гласуваха

  1. 1. За коя партия/коалиция ще гласувате на предстоящите парламентарни избори ?

    • 17. „Движение за права и свободи – ДПС”
    • 24 - „Има такъв народ”
    • 25 - „Продължаваме Промяната”
    • 30 - „Демократична България”
    • 31 - „Изправи се БГ! Ние идваме”
    • 32 - ГЕРБ-СДС
    • 33 - „БСП за България”
    • Не подкрепям никого
    • Други
    • Няма да гласувам
  2. 2. За кого ще гласувате на Президентските Избори ?

    • 6 - Румен Радев
    • 15 - Анастас Герджиков
    • 16 - Луна Йорданова
    • 17 - Мустафа Карадайъ
    • 19 - Лозан Панов
    • Не подкрепям никого
    • Друг
      0
    • Няма да гласувам

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

От 1.11.2021 г. от 17:33, xarax каза:

 meleto направи една анкета кой за кого е гласувал последните 3 пъти.

(преди дългия щеше да ги оправя,сега Киро почтения,а 2022г.-кой ще ги оправи?)

и кой за кого ще гласува на предсрочните избори пролет-лято 2022г.

 

675788.jpeg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

Отблъскващи грозници и плужеци, не бих ги докоснал и с пръчка.😩

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Милиони за "Хемус" са превеждани на кухи фирми и изчезнали в сакове и чували .

https://www.mediapool.bg/milioni-za-hemus-sa-prevezhdani-na-kuhi-firmi-i-izcheznali-v-sakove-i-chuvali-news328456.html

КРАЖБАТА НА ВЕКА !!

 

 ГЕРБ-СДС 24,44%
 
  • Like 2
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна вбеси Цветанка Ризова

Луна започна с въпрос към Ризова - "Знаете ли коя съм".

 "Не знам достатъчно… Но ви познавам отдавна. Вие сте герой от телевизията, от музиката, от шоубизнеса“, отвърна й Ризова.

В целия сегмент, продължил малко над 7 минути, диалог между двете нямаше. Ризова се опитваше да си зададе въпросите, а Луна четеше хвърчащи листове. На моменти даже тя правеше забележка на Ризова: "Искам да Ви помоля да не ме прекъсвате“, докато чета".

В частност написаното на тези листчета представляваше покана за двучасов публичен дебат към Анастас Герджиков, Мустафа Карадайъ, Лозан Панов и Румен Радев. Йорданова предложи той да е на  култовата дата 10 ноeмври.

По думите й ако някой от поканените отказва, "не е достоен да е президент. На опитите на водещата Цветанка Ризова гостът да отговори на някой от въпросите, Луна Йорданова продължаваше да чете от написани текст.

Според Йорданов след зелен сертификат за коронавирус може да последва син и накрая "червена комунистическа смърт"

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

Милиони за "Хемус" са превеждани на кухи фирми и изчезнали в сакове и чували .

https://www.mediapool.bg/milioni-za-hemus-sa-prevezhdani-na-kuhi-firmi-i-izcheznali-v-sakove-i-chuvali-news328456.html

КРАЖБАТА НА ВЕКА !!

 

 ГЕРБ-СДС 24,44%
 

Много достоверно. Една седмица преди изборите. Айде нЕма нужда. Дори няма да прочета тъпотиите на Рашков.

Абе да ви питам, вие гласувате за другите щото мразите ГЕРБ или заради нещо смислено харесвате антиГЕРБ партиите? Щото се нахъсвате само като се предполага чегъртане на ББ. ГЕРБ няма да управлява и без друго. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.11.2021 г. от 18:48, FikLena каза:

Искреният детски поглед говори много 😃

 

Screenshot_20211104-184810_Facebook.jpg

Що народ продължава да му вярва на тоя толуп и да се лъже по него, а реално и децата усещат що за стока е тоя. Страхотен кадър!

Относно Луна. Майтапът настрана. Ок, да кажем забавно е, интересно е появяването ѝ на президентските избори. Ок, в дебат (или по-скоро подобие на такъв) срещу други кандидати да си показва номерата и хвърпашите листове, да кажем, че го приемаме. Но, сорри, т'ва всичкото да продължава при всяка нейна поява, без значение по какъв повод е, в коя медия, пред кой журналист и т.н., е, вече идва доста в повече и доста несериозно. Това не е Биг Брадър, или поредният риалити формат. Тук се касае вече за цялата страна, за едно предполагаемо управление, и би следвало ти, като кандидат да заеме вече сериозна позиция и да се държиш подобаващо, отговаряйки на конкретни въпроси. Иначе, т'ва може да си го чете и в нета, ако иска и денонощно, и то без никой да я притеснява и прекъсва. 

И една хипотетична ситуация: Ок, да приемем, че Луна-Президент стане реалност, а не само песен, така ли ще управлява? Ще си мели там квото си е наумила, без да се съобразява с хората и това, което конкретно я питат. Ей, тая Цветанка явно е с железни нерви. Точно 5 мин. я изтрайвам аз и с това последващо неучастие в диалог, изритвам я от ефир и да ходи да си бърше гъза с тия листи. 

Много уместен коментар под видеото:

"Ти, страната ни е за приличала на тотален психодиспансер. Всеки си говори сам по нещо, без изобщо да обръща внимание на другите." 

@meleto, лично аз гласувам за другите, защото ми писна от това крайно нагло управление тип "лъжа те/грабя те/подигравам ти се, ти пак ме обичай и избирай, прости народе". Като тук да вметна само, че на последните два избора съм вотвал с голям зор, при все почти всеобщия облик на цялото политическо съсловие у нас. Единствено сега, за предстоящите ми е по-лесно, давайки шанс на новата формация, която пък, също като ДБ ме разочарова по темата "Македония", към която усещам супер голям либерализъм, който, ако се приложи на практика, би било равностойно на пореден национален погром. 

Иначе, това че няма да управлява ГЕРБ, съвсем не значи, че гербащината ще е от стъпила ввкорената си основа в цялата държавна структура. 

И последно - каквото и да си плещим по форумите и всяквите му видове виртуални и реални "седенки", няма ли някакво цялостно национално осъзнаване, че трябва коренна промяна не само в политиката, но и в самия ни манталитет, мислене, действие, няма как да станат нещата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ice_hot_sm каза:

 

@meleto, лично аз гласувам за другите, защото ми писна от това крайно нагло управление тип "лъжа те/грабя те/подигравам ти се, ти пак ме обичай и избирай, прости народе". Като тук да вметна само, че на последните два избора съм вотвал с голям зор, при все почти всеобщия облик на цялото политическо съсловие у нас. Единствено сега, за предстоящите ми е по-лесно, давайки шанс на новата формация, която пък, също като ДБ ме разочарова по темата "Македония", към която усещам супер голям либерализъм, който, ако се приложи на практика, би било равностойно на пореден национален погром. 

Иначе, това че няма да управлява ГЕРБ, съвсем не значи, че гербащината ще е от стъпила ввкорената си основа в цялата държавна структура. 

И последно - каквото и да си плещим по форумите и всяквите му видове виртуални и реални "седенки", няма ли някакво цялостно национално осъзнаване, че трябва коренна промяна не само в политиката, но и в самия ни манталитет, мислене, действие, няма как да станат нещата. 

Аз пък правя точно обратното. До 2021 съм гласувал винаги за "столичната десница" във всичките й проявления. Само 2009-та, когато за първи път можех да гласувам - вотнах за ГЕРБ.

Но като гледам колко са неадекватни всички други - не ми оставят друг избор. В момента дясна партия у нас няма. Най-близо до моята представа за водене на политика и данъци е ГЕРБ. Всички говорят за социални мерки, преизчисляване на пенсии и бонуси насам-натам. И това им бил изхода от кризата. Пънат се как имало невероятна събираемост на данъци, при все поскъпване на всичко и облагането с ДДС на всяка стока и услуга. Като тръгнат надолу цените, ще я видят тази събираемост и друга песен ще запеят - как нямало пари. Но нека да ги видим и антиГЕРБ партиите. Година ще повтарят, че ГЕРБ са виновни, но после ще лъсне истината. То вече започна този процес. 

ИТН не показаха ли колко са чисти като намериха Петър Илиев и разни други подлоги, а се кълняха, че били почтени. 

При ДБ не мога да преглътна левия им профил и заигравката с БСП. Буквално легитимират левицата като антисистемна партия. Да не говорим, че с невероятния си капацитет от специалисти не разбраха, че електронни рецепти и тн отдавна са въведени, а в програмата им още пише, че тепърва щели да ги въвеждат (за тези избори не съм гледал дали продължава да фигурира тая простотия и непознаване на системата).

ИБГНИ - тия са Волен Сидеров на колела. Толкова са компрометирани като лица. ТЯхното присъствие в политиката се оплътнява от леви социални мерки. Само разпределяне на помощи са им в главите. 

Продължаваме промянята - тук нивата на почтеност също са занижени, макар Кирил Петков да доказа, че няма значение нито Конституционния съд, нито който и да е орган. Ако бяхме в нормална държава щеше да лежи 1-5 години ефективно за попълване на декларация с невярно съдържание. Когато не се разследва ББ от Прокуратурата е много лошо, но когато е доказано срещу Петков - всички мълчат. Даже се намериха подкрепящи. Така ли започва почтеността? Програмата им е радикална и плоска. Инфантилно започваща с послание - "спираме течове". 

И да, твърдението, че ГЕРБ печели избори с администрацията е абсурдно. Какво ще стане ако сега си увеличат гласовете? Демек тия 600 хиляди тръгнат нагоре? Администрацията ли се е увеличила? В БГ сигурно има не повече от 250 хиляди души в политическата администрация. Но има не малко райони с кметове и администрация на ДПС и БСП. Малко е нелепо да се вярва, че повече от 50-100 хиляди могат да се осигурят по такъв начин и те се разпределят между всички партии в местната власт.

И да, аз говоря за тази промяна в манталитета (отдолу-нагоре) много отдавна, но не мисля, че скоро ще сме свидетели на подобен катарзис.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , FikLena каза:

След скандала "Хемус"

 

 

20211106_153030.jpg

Това е т.н. скрит потенциал на партиите, не реалните нагласи на обществото.

Айде сега да влезем в реалността.

gallup-offnews-parliament-october.png

 

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , ice_hot_sm каза:

Що народ продължава да му вярва на тоя толуп и да се лъже по него, а реално и децата усещат що за стока е тоя. Страхотен кадър!

Относно Луна. Майтапът настрана. Ок, да кажем забавно е, интересно е появяването ѝ на президентските избори. Ок, в дебат (или по-скоро подобие на такъв) срещу други кандидати да си показва номерата и хвърпашите листове, да кажем, че го приемаме. Но, сорри, т'ва всичкото да продължава при всяка нейна поява, без значение по какъв повод е, в коя медия, пред кой журналист и т.н., е, вече идва доста в повече и доста несериозно. Това не е Биг Брадър, или поредният риалити формат. Тук се касае вече за цялата страна, за едно предполагаемо управление, и би следвало ти, като кандидат да заеме вече сериозна позиция и да се държиш подобаващо, отговаряйки на конкретни въпроси. Иначе, т'ва може да си го чете и в нета, ако иска и денонощно, и то без никой да я притеснява и прекъсва. 

И една хипотетична ситуация: Ок, да приемем, че Луна-Президент стане реалност, а не само песен, така ли ще управлява? Ще си мели там квото си е наумила, без да се съобразява с хората и това, което конкретно я питат. Ей, тая Цветанка явно е с железни нерви. Точно 5 мин. я изтрайвам аз и с това последващо неучастие в диалог, изритвам я от ефир и да ходи да си бърше гъза с тия листи. 

Много уместен коментар под видеото:

"Ти, страната ни е за приличала на тотален психодиспансер. Всеки си говори сам по нещо, без изобщо да обръща внимание на другите." 

@meleto, лично аз гласувам за другите, защото ми писна от това крайно нагло управление тип "лъжа те/грабя те/подигравам ти се, ти пак ме обичай и избирай, прости народе". Като тук да вметна само, че на последните два избора съм вотвал с голям зор, при все почти всеобщия облик на цялото политическо съсловие у нас. Единствено сега, за предстоящите ми е по-лесно, давайки шанс на новата формация, която пък, също като ДБ ме разочарова по темата "Македония", към която усещам супер голям либерализъм, който, ако се приложи на практика, би било равностойно на пореден национален погром. 

Иначе, това че няма да управлява ГЕРБ, съвсем не значи, че гербащината ще е от стъпила ввкорената си основа в цялата държавна структура. 

И последно - каквото и да си плещим по форумите и всяквите му видове виртуални и реални "седенки", няма ли някакво цялостно национално осъзнаване, че трябва коренна промяна не само в политиката, но и в самия ни манталитет, мислене, действие, няма как да станат нещата. 

Не сме президентска република и съответно президента има повече представителни, и почти никакви управленски функции. 

Но да, дори при евентуална промяна, предпочитам антиваксърката Луна пред бити карти или изчерпани фигури като остатъка. 

НОМЕР 16 - ЛУНА ЙОРДАНОВА! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

mvr-buhovo-magistrala-4.jpg

 

В края на огледа ст. Комисар Мариан Михайлов, директор на ОДМВР-Шумен, съобщи, че предстои да бъде изяснено пропадането на пътен участък, „подготвен за въвеждане в експлоатация и с вече положени асфалтово покритие, маркировка и мантинели“.

За БНР ръководителят на обекта инж. Асен Тодоров обяви, че в момента се отстранява открито несъвършенство в основата на насипа. „Нямало е свличане, нямало е срутище. Става въпрос за допълнителни отводнителни мероприятия – дренажни ребра и откопаване на насип“, поясни той.

Преценихме, че е по-добре да се направят допълнителни отводнителни мероприятия, за да не може това впоследствие да компрометира пуснатата в експлоатация магистрала“, каза още инж. Тодоров и допълни, че разходите се поемат от фирмата изпълнител.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

По тази логика почти всички са десни, защото подкрепят въпросното решение. 

Икономическата им политика е далеч от дясна. Както и в образователната, здравната, социалната и финансовата сфера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Andrew Cunanan. каза:

Аз съм потресен от твърде високия процент на ИТН. Наистина ли има още хора, които им гласуват доверието си?!

Е то щом ГЕРБ за 12 години хората не се научиха, няма за няколко месеца да се откажат от ИТН. Нека не забравяме, че голяма част от гласувалите за ИТН, са млади и гласуват реално за Слави, защото са му фенове. При положение, че се гласува на този принцип - няма причина да им се променят нагласите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...