Jump to content



Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !


FikLena

Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !  

68 потребители гласуваха

  1. 1. За коя партия/коалиция ще гласувате на предстоящите парламентарни избори ?

    • 17. „Движение за права и свободи – ДПС”
    • 24 - „Има такъв народ”
    • 25 - „Продължаваме Промяната”
    • 30 - „Демократична България”
    • 31 - „Изправи се БГ! Ние идваме”
    • 32 - ГЕРБ-СДС
    • 33 - „БСП за България”
    • Не подкрепям никого
    • Други
    • Няма да гласувам
  2. 2. За кого ще гласувате на Президентските Избори ?

    • 6 - Румен Радев
    • 15 - Анастас Герджиков
    • 16 - Луна Йорданова
    • 17 - Мустафа Карадайъ
    • 19 - Лозан Панов
    • Не подкрепям никого
    • Друг
      0
    • Няма да гласувам

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 10 часа , norton737 каза:

Е то щом ГЕРБ за 12 години хората не се научиха, няма за няколко месеца да се откажат от ИТН. Нека не забравяме, че голяма част от гласувалите за ИТН, са млади и гласуват реално за Слави, защото са му фенове. При положение, че се гласува на този принцип - няма причина да им се променят нагласите.

Което автоматично показва, че са ниско интелигентни, с липса на критично и аналитично мислене и политическо общообразование.

Ако утре любимата ми чалгарка направи партия и се кандидатира, по презумция НЯМА да гласувам за нея и ще я порицая за действията ѝ, тъй като аз като неин почитател съм следил развитието ѝ и съм установил, че тя не е многопластова личност, която умее да се справя на всички фронтове еднакво успешно - както на барабаните в Плаза, така и на трибуната на НС, и държавната структура, както и "суверенът" нямат ефективна полза от нейната кандидатура.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави захапа специална аудитория - на такива дето не бяха гласували отдавна, на българите в чужбина. На такъв електорат му харесват антисистемните действия. Това че искаха да правят правителство без другите, че се дръпнаха като госпожици. Че не се коалират с ГЕРБ и ДПС.

На 4април видяхме - 16%. Сега ще спадне тоя резултат, но едва ли с големи темпове. При все, че от харвард като че ли взеха каквото можаха. И те са лимитирани. Не знам къде бълнуват 27-30% :D Те ако вземат 15% ще е цяло събитие.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, FikLena каза:

Много нечисто плътен човек. Вижте му мръсните пети.

Намери на какво да вържеш кусур. Щото на другите са много чисти. Де и нашите да бяха тъй "мръсни". :D 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

Много нечисто плътен човек. Вижте му мръсните пети.

Мило, "нечистоплътен" е една дума.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А как разбрахме, че това е Борисов? 

Ама как продължавате да се вържете на един и същ сценарий. Това наистина е преброяване на наивниците. То и Борисов да е - нищо не доказва. 

Пак ще питам: нужна ви е спалнята на Борисов, че да оправдаете гласа си за Радев ли? :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пътища в лошо състояние са възложени като текущ вместо основен ремонт

 Под прикритието на текущ се прави основен ремонт на нашите пътища, защото текущият ремонт е два пъти по-скъп и без гаранция за строителството. Установени са текущи ремонти, които се правят по-скъпо, с по-малък контрол за качество и без гаранции. Това съобщи на пресконференция днес министърът на регионалното развитие и благоустройството арх. Виолета Комитова.

https://www.cross.bg/remont-tekysht-osnoven-1676412.html#.YYr85WBBzIU

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , asylum каза:

Намери на какво да вържеш кусур. Щото на другите са много чисти. Де и нашите да бяха тъй "мръсни". :D 

Аз лично няма да откажа нощното ми шкафче да е така мръсно с 500 еврови пачки :)

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А като сте пуснали тук снимки по дупе на ББ, явно толкова сте се впечатлили, че сте пропуснали да видите снимките от въвеждането на президентския съветник Пламен Узунов в масонска ложа на Георги Гергов "Слънце Ориент" в Пловдив. Та какво беше, а? Пилотът е "глътката свеж въздух".

image.png.20beb5ed09dee8bf4c7a46f40690ed43.png

image.png.f0bc30f9b144f1855d900d6b2b8546db.pngimage.png.182c1d78af170044e037a3172ee21ae8.png

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този най-вляво не е ли същият Георги Гергов, когото Корнелия Нинова изгони от БСП заради връзките си с ГЕРБ и ББ? Не ни ли е интересно какво прави на една маса с генерала-борец срещу мутрите?

 

Screenshot_20211110-111520-256.png

  • Like 3
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

Този най-вляво не е ли същият Георги Гергов, когото Корнелия Нинова изгони от БСП заради връзките си с ГЕРБ и ББ? Не ни ли е интересно какво прави на една маса с генерала-борец срещу мутрите?

 

Screenshot_20211110-111520-256.png

Не, не им е интересно, защото не е от фейк нюз сайтец :D 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Не, не им е интересно, защото не е от фейк нюз сайтец :D 

О, напротив - би трябвало да им е интересно защото иде точно от сайта, който и пръв публикува и снимките на ББ с кюлчетата и пачките - варненският afera.bg.

  • Like 1
  • Thanks 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Потрес. Ива Митева има нужда от спешната помощ на логопед.

леле, тия сериозно ли не са виждали гювече и други разни грънци ???????????????? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.btv.bg/video/shows/lice-v-lice/videos/bojko-borisov-radev-nalozhi-takava-omraza-takav-haos-v-darzhavata-che-az-ne-vizhdam-kak-mozhe-da-se-opravim.html

Чичо Бойко при Цветанка. Колко изненадващо участие. Време беше да проговори в някое студио. Ризова ми остана неутрална, което рядко се случва. Например Бенатова е супер насочена към антиГЕРБ, тук имаше хем анти-хем про. Макар да се знае, че е фенка на дъбъ.

ББ хубаво се накара :D 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де. От над месец се знае, че ще има нови избори и кога ще са. 5-6 партии ще снимаш, планирай си, заснеми си, монтирай си и си качвай клиповете периодично - например седмицата преди изборите качваш едно видео като това "Пресъздавам снимките на лидерите на партии", за да хайпнеш следващата седмица и почваш - понеделник - ИТН, вторник - ДБ, сряда, четвъртък - ГЕРБ, петък - БСП (примерно). Флора така като гледам ще качи поне един от клиповете след изборите. Яд ме е на Флора, иначе я харесвам.

Личи си афинитетът й към ДБ обезателно. Миналата година качи клипа с тях първи, сега са втори. Преди си мислех, че е ГЕРБ-аджийка :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...