Jump to content



Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !


FikLena

Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !  

68 потребители гласуваха

  1. 1. За коя партия/коалиция ще гласувате на предстоящите парламентарни избори ?

    • 17. „Движение за права и свободи – ДПС”
    • 24 - „Има такъв народ”
    • 25 - „Продължаваме Промяната”
    • 30 - „Демократична България”
    • 31 - „Изправи се БГ! Ние идваме”
    • 32 - ГЕРБ-СДС
    • 33 - „БСП за България”
    • Не подкрепям никого
    • Други
    • Няма да гласувам
  2. 2. За кого ще гласувате на Президентските Избори ?

    • 6 - Румен Радев
    • 15 - Анастас Герджиков
    • 16 - Луна Йорданова
    • 17 - Мустафа Карадайъ
    • 19 - Лозан Панов
    • Не подкрепям никого
    • Друг
      0
    • Няма да гласувам

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Държавата на ГЕРБ: премиер - мутра, медии - компаньонки, правосъдие - поръчково, държава - унищожена, народ - "робове"?

Изправени сме пред избор, каква страна искаме да имаме !

ТОЗИ ИЗБОР Е В НАШИТЕ РЪЦЕ !

glasuvaj-i-promeni-blgariya-1024x576.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FikLena каза:

 

Изправени сме пред избор, каква страна искаме да имаме !

 

Такава с Бойко - премиер. 😘

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Аз пък съм обнадеждена за управление на ПП и ДБ. Да се свършва тоя кошмар, в който живеем от година и повече насам. Нека сме оптимисти.

Без БСП или ГЕРБ няма начин да направят мнозинство. Все повече се съмнявам, че ПП е отроче на ДБ и го създадоха, за да разширят електоралната си тежест, защото самите те никога няма да излязат от столицата.

преди 1 час, Blueberry каза:

Той вече не се кандидатира. Най-много Дани Митов 😄

Не. Каза, че ще предложи за премиер еднакво отдалечена фигура от всички партии, който да преговаря за съставяне на кабинет. Демек - премиер, предложен от ГЕРБ и министри от всички останали. Не че ще се случи, но ако все пак се навият - ГЕРБ нищо няма да спечели от подобна неизгодна сделка и ще бъде потопен за нула време от вихрушката.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Без БСП или ГЕРБ няма начин да направят мнозинство. Все повече се съмнявам, че ПП е отроче на ДБ и го създадоха, за да разширят електоралната си тежест, защото самите те никога няма да излязат от столицата.

Не. Каза, че ще предложи за премиер еднакво отдалечена фигура от всички партии, който да преговаря за съставяне на кабинет. Демек - премиер, предложен от ГЕРБ и министри от всички останали. Не че ще се случи, но ако все пак се навият - ГЕРБ нищо няма да спечели от подобна неизгодна сделка и ще бъде потопен за нула време от вихрушката.

ПП са отворени да работят с БСП, те са и тяхно отроче, ще оберат от електората на ИТН. Има как да съставят мнозинство.

А ти си на мнение, че пак няма да се състави правителство, така ли? Според мен най-малкото от кумова срама ще съставят нещо, което да изкара поне година. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

ПП са отворени да работят с БСП, те са и тяхно отроче, ще оберат от електората на ИТН. Има как да съставят мнозинство.

А ти си на мнение, че пак няма да се състави правителство, така ли? Според мен най-малкото от кумова срама ще съставят нещо, което да изкара поне година. 

Според мен ще бъде болезнена история, която едва ли ще изкара и половин година. Може да няма мнозинство. 

ПП се натискат за постове, ИТН са хлъзгави. ДБ ще реват какви експерти са. Накрая може и да направят нещо заедно, но ще е с любезната подкрепа или на ГЕРБ или на БСП.  

И да... струва ми се, че хич няма да са близо ИТН, ДБ, ПП до 121 места. Да не говорим, че провиждам Възраждане на мястото на ИБГНИ. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

Така, нека и аз да отбележа защо няма да гласувам за никого освен за ДБ. Има една коака, един гнил вирус загнездил се в сърцевината на България. Този вирус се нарича агенди на ДС. В университетите едно 50% от големите постове, както и от академичните съвети са агенти на ДС. Те гласуват под строй, което като се вземе огромният им % прави невъзможно всяка една промяна.

Във всяка една политическа партия без ДБ има агенди на ДС. Хора, когато ви говорят за промяна се запитайте, наистина ли тя е там след като тези хора, които са като масони, това общество на принципа на илюминатите ще позволи да се случи промяната. Никога няма да гласувам за агенти на ДС. Просто повечето от вас явно не познават такива във истинският им смисъл. 

И чак като стана скандал Киро и Асен се взеха в ръце. Наистина много разочароващо:

Обявените за агенти на ДС кандидат-депутати от Продължаваме промяната се оттеглят | Избори | Новини от България и Света | OFFNews.bg

Зависи какъв тип масони. Регулярната синя ложа и отделните ритуали по желание се различават драстично по ценностна система. На предната предизборна кампания, ГЕРБ използваха лозунг на Шотландския ритуал, които са известни с това че автора на повечето им церемонии, Албърт Пайк се е бил на страната на Конфедрацията по време на цивилната война в САЩ (т.е. искал е да се запази робството в южните щати), и изфабрикувания цитат от книгата му "Морал и Догма" за трите световни войни, който е база за огромна част от масонските конспирации. За съжаление мисля че точно този ритуал е пуснал дълбоки корени тук, защото на надгробната плоча на Иван Ведър, първият БГ масон пише че е бил 33та степен. В регулярното масонство има само три степени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.11.2021 г. от 18:38, Blueberry каза:

 

Тоя пък водещия — абсолютен нискочелец и неандерталец. Вижте му челото какво му е. И не са ли могли да доведат неина колежка Соня Немска вместо тая Розмари Германска, дет не може да говори?

  • Like 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не изберете Луна за президент утре аз лично ще я доведа в Сърбия и ще убия нашия президент! Не ме карайте да правя такива неща, надявам се на Дженнет!

  • Haha 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Коментирали ли сте, че микс на Candy shop x Феноменален е станал тренд в немския тикток 💀

https://vm.tiktok.com/ZM8VHVNLf/

Не, това е тема за Луна Президент ❤️ 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам кому са нужни тези избори, пък и за президент, след като всяко следващо правителство в аритметична прогресия е по-зле от предишното. Пари хвърлени абсолютно на вятъра. Вместо да бъдат инвестирани в нещо смислено като проектите на Цветелина Янева. Животът е изключително нечестен, ТРИ пъти избори, а САМО един проект от Цвети Янева за година! А сега надуйте този интерпланетарен химн:


Послеслов: Когато Цвети Янева пускаше по повече от един музикален проект на година - 2019, 2018, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010 - икономиката на държавата бе в разцвета си, а сигурността - на ниво! Правете си сами изводите!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, RumyanaFen каза:

Дори Лейди Гага е дошла да гласува, за да спаси България!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.24chasa.bg/mnenia/article/10394014

Изглежда, че ДБ катастрофираха на тези избори. Само се напъваха излишно.  ИТН очаквахме да получат срив, ама... при това обстоятелство май ще е неизбежно ГЕРБ+ПП.  Ама да видим.

Image_10394337_302_0.gif

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...