Jump to content

За коя партия/коалиция ще гласувате на предстоящите парламентарни избори 2024?


За коя партия/коалиция ще гласувате на предстоящите парламентарни избори?   

12 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

ПП-ДБ. Ако са разделени, ДБ. Не разбирам избирателите на ГЕРБ. Бойко за пореден път показа дебелокожие и недиалогичност. Сякаш изпитва удоволствие от това да го молят.  Потресен съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, FikLena каза:

като кон   капаци сте

Аз лично търся партия която не мишкува по въпросите с ЛГБТ правата и десегрегацията, независимо какво мисли населението, но за съжаление няма и ДБ ми идва най-близката + никога не са имали общо с Радев, който ми е анти от самото начало, и никога не съм го подкрепял в избори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

ПП-ДБ. Ако са разделени, ДБ. Не разбирам избирателите на ГЕРБ. Бойко за пореден път показа дебелокожие и недиалогичност. Сякаш изпитва удоволствие от това да го молят.  Потресен съм.

За тези избори нямам фаворит. Омръзнаха ми. Трябваше сглобката да си изкара 4 години. Просто няма логика да ходим на избори непрекъснато. Но е ясно от самото начало, че целта беше да се изперат. Борисов каза още в началото, че няма да има ротация. 

Също така явно ПП-ДБ вече са се свили достатъчно. А и трябва да има ясно разделение за евроизборите. Това развитие грам не ме изненадва. Искат да повишат активността.

Иначе, Фаст, мисля че всеки вижда нещата, както му отърва. Няма как да управляваш 4 години, всички министерства да твои, да се правиш на почтен, а да си втора политическа сила. И какво стана? Разтуриха седянката, разглобиха се и пак се почна плюенето. 

Мария-Габриел била лице на мафията :D Кога точно го разбраха тия шушумиги от ПП-ДБ. 6 месеца беше квилатитет европейски политик с добра репутация. Работиха толкова диалогично и...

Просто са прозрачни. Е, за съжаление, когато не чегъртат ГЕРБ, вече не ми се гласува и за ГЕРБ. Но е факт, че единствената възможна и най-щадяща коалиция е ГЕРБ-ПП. Сега на тия избори, струва ми се, ПП ще имат 15-17% и гласовете на ДПС вече ще бъдат с особена тежест и без тях няма да може. 

По-интересно е къде ще се прелеят тия 5%. Няма нови играчи или поне забележими такива. Даже ИТН ми станаха симпатични haha.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Асен специално е ясно че му е развързан езика, още от онзи негов цитат на трибуна относно финансовата политика на ГЕРБ. Доколкото разбрах приказките му за Габриел не били съгласувани с централата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...