Jump to content



Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !


FikLena

Избори 2 в 1 - на 14 ноември 2021 - ГЛАСУВАЙТЕ !  

68 потребители гласуваха

  1. 1. За коя партия/коалиция ще гласувате на предстоящите парламентарни избори ?

    • 17. „Движение за права и свободи – ДПС”
    • 24 - „Има такъв народ”
    • 25 - „Продължаваме Промяната”
    • 30 - „Демократична България”
    • 31 - „Изправи се БГ! Ние идваме”
    • 32 - ГЕРБ-СДС
    • 33 - „БСП за България”
    • Не подкрепям никого
    • Други
    • Няма да гласувам
  2. 2. За кого ще гласувате на Президентските Избори ?

    • 6 - Румен Радев
    • 15 - Анастас Герджиков
    • 16 - Луна Йорданова
    • 17 - Мустафа Карадайъ
    • 19 - Лозан Панов
    • Не подкрепям никого
    • Друг
      0
    • Няма да гласувам

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

@asylum @Lelqtian @WindWalkerMonk @Blueberry @penakavalli @FikLena
кОрица за вашия фейсбуц.

247996384_4803991329624540_8635608685354531954_n.jpg

Трябваше ФикЛена да бъде. Гранд дама и велика новаторка. 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

@asylum @Lelqtian @WindWalkerMonk @Blueberry @penakavalli @FikLena
кОрица за вашия фейсбуц.

247996384_4803991329624540_8635608685354531954_n.jpg

WordArt трепери.

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Добре де. От над месец се знае, че ще има нови избори и кога ще са. 5-6 партии ще снимаш, планирай си, заснеми си, монтирай си и си качвай клиповете периодично - например седмицата преди изборите качваш едно видео като това "Пресъздавам снимките на лидерите на партии", за да хайпнеш следващата седмица и почваш - понеделник - ИТН, вторник - ДБ, сряда, четвъртък - ГЕРБ, петък - БСП (примерно). Флора така като гледам ще качи поне един от клиповете след изборите. Яд ме е на Флора, иначе я харесвам.

Личи си афинитетът й към ДБ обезателно. Миналата година качи клипа с тях първи, сега са втори. Преди си мислех, че е ГЕРБ-аджийка :D 

Не е ли ясно, че миналият път нарочно забави на ББ, за да не влияе на резултата. Самото интервю беше кофти и за нея, и за ББ.  Аз пък я подозирам в социализъм. А не знам защо ми се струва, че харесва ИТН повече от необходимото.

преди 4 часа , Fast каза:

На някои хора ни е в кръвта да се бавим до последната секунда, когато трябва да свършим нещо. 

В което винаги или има психология на поведението или умисъл. :D  

преди 3 часа , Blueberry каза:

Много е як Христо! Жалко, че все не е в моя МИР и не мога да гласувам лично за него. 

Да, добре беше. Макар че представянето им в тези видеа хич не ме затрогват. О, Лорд! След две превъртания на избори, най-накрая са променили в програмата си частта с електронното здравеопазване. Жалко, че им отне около половин година, за да разберат, че вече са въведени в експлоатация електронните рецепти и досиета и тн.

Цитат
  • Приоритетно и ефективно доразвиване на електронното здравеопазване – (електронна рецепта, електронно направление и електронно пациентско досие), интегрирани с общодостъпни протоколи за сигурен обмен на информацията, улесняващи лекарите и пациентите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не е мъжко да се пускат нещата зад кулисите. Подляр!

Педал! Да му бе счупила техниката. Всъщност услуга й прави - показаха се като идиоти. Тя е мила и добра. Ангел! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Педал! Да му бе счупила техниката. Всъщност услуга й прави - показаха се като идиоти. Тя е мила и добра. Ангел! 

Коментар под клипа:
"Браво Любчо, така се вдига рейтинг, с куцо, кьораво и лудо. Следващия път покани Боко и си свали гащите да ти го набута пред всички, ще избиеш рибата, все пак трябва да се развиваш."

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Коментар под клипа:
"Браво Любчо, така се вдига рейтинг, с куцо, кьораво и лудо. Следващия път покани Боко и си свали гащите да ти го набута пред всички, ще избиеш рибата, все пак трябва да се развиваш."

image.png.39a2e21e4df22cafed902460ef90ee51.png

  • Sad 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Има излъчване на селски бек и хитрец на дребно. Абе тънкопи*ковец с две думи.

Прилича на дишащ лепило, чат-пат бачкащ по строежи и крадящ матрял. 

  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че няма да гласувам за Луна съм съгласен с нея. Подиграхте й се с монтажа на Пищова. Жената иска да я приемат сериозно. Това може, това прави.
Не симпатизирам на Луна и ще си спестя коментара относно нивото й като политик или като цяло, но плюенето по някой, не ни прави по-умни….На никой ли не му направи вчеталение, че всъщност това наистина е целенасочено злепоставяне, за което тя всъщност си личи че не знае…нейна грешка, да…Обаче и Любомир и казва, че това няма да го качи, “окей” “добре” и не знам си какво още… което погледнато обективно си е чисто подвеждане и лъжа, сори….Не е готино просто…. И пак подчертавам, плюенето и подигравките към някой, не ни правят нито по-умни, нито по-добри…..
Ще ти дам тема за размисъл докато си дръпкаш доволно от масура. Сигурно си мислиш, "че я насра таа"... Я кажи, ако беше дошъл някой с батки да го пазят, пак ли щеше да си толкова мил? Признавам, че имаше няколко добри попадения, но... Щеше ли някой да ти е виждал лицето ако не беше дошла? Попадал ли си в ситуация да ти задават "неудобни въпроси" различно от каквото сте се разбрали пред пусната камера?? Щото аз съм. Не е весело. Жената си каза, че е дошла за да си помогнете. Говори за неуважение от твоя страна, което е по-голям проблем от самите въпроси. Колко пъти ви помолиха да не го излъчвате? Колко? Сега като си много хитър - теб ако те пита някой "колко взе" за тая дискредитираща простотия какво ще отговориш бе байо? Можеш ли да докажеш, че не си? И понеже си професионалист и изгряваща (явно) звезда да те питам - имаш ли представа какво е нормално отношение към хора? Не я харесвам. И теб не те харесвам. Това не ни прави врагове и не желая нищо лошо никому. Просто се подиграваш на лошия вкус с още по-лош. Не се играе така тая игра. Писна ми "крадеца да вика дръжте крадеца" и всеки да си мисли, че е яко да си тарикат. Да си тарикат е тъпо. Доказва колко нисък таван си слагаш сам. Желая ти да не сте си убили току що сами бъдещето от простотия и алчност за 15минути слава.
  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да преразкаже разговора закратко. Нямам намерение да правя гледане на въпросния човек. Бях гледал скорошен подкаст с тази с германския акцент - много глупавичка беше горката, че и защити онзи пияния шеф... логиката й клони към -11 метра след дъното. Но и Луна ме разочарова с превръщането на кампанията в подигравка. Смилете се и систематизирайте с 2 изречения, щото не вярвам да се е случило повече от това.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, някой да преразкаже кво са качили, щото май и аз не искам да му правя гледания на тоя. 

преди 15 часа , Andrew Cunanan. каза:

@asylum @Lelqtian @WindWalkerMonk @Blueberry @penakavalli @FikLena
кОрица за вашия фейсбуц.

247996384_4803991329624540_8635608685354531954_n.jpg

За какво кОрица? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, нека и аз да отбележа защо няма да гласувам за никого освен за ДБ. Има една коака, един гнил вирус загнездил се в сърцевината на България. Този вирус се нарича агенди на ДС. В университетите едно 50% от големите постове, както и от академичните съвети са агенти на ДС. Те гласуват под строй, което като се вземе огромният им % прави невъзможно всяка една промяна.

Във всяка една политическа партия без ДБ има агенди на ДС. Хора, когато ви говорят за промяна се запитайте, наистина ли тя е там след като тези хора, които са като масони, това общество на принципа на илюминатите ще позволи да се случи промяната. Никога няма да гласувам за агенти на ДС. Просто повечето от вас явно не познават такива във истинският им смисъл. 

И чак като стана скандал Киро и Асен се взеха в ръце. Наистина много разочароващо:

Обявените за агенти на ДС кандидат-депутати от Продължаваме промяната се оттеглят | Избори | Новини от България и Света | OFFNews.bg

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

Никога няма да гласувам за агенти на ДС. Просто повечето от вас явно не познават такива във истинският им смисъл. 

 

Ти ще ни светнеш? Кого познаваш и какъв им е истинският смисъл?

Значи неналичието на кадри на ДС е достатъчно условие да гласуваш за дадена партия? Това ми е същият довод като: не харесвам ББ и затова гласувам за партиите на промяната или Радев.

Това е опорна точка.

Напомни ми на разговор между двама пенсионери пред блока от онзи ден. Уж не вярваш на конспирации за ваксините, а разви теория за масони и прочее. Мисля, че във всички партии бяха 10-15 кандидати с минало в ДС. На фона на хилядите номинирани - направо си е нищо. И да станат депутати ще имат силата на ИБГНИ и то ако действат в кооперация, което ме съмнява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...