Jump to content



Референдум: Съгласни ли сте българският лев да се запази като единствена официална валута до 2043 година?


FikLena

Съгласни ли сте българският лев да се запази като единствена официална валута до 2043 година?  

25 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Предвид това, което се случва в Хърватия в момента, мисля че всеки, който има категорично мнение, ще сбърка. На този етап аз не мога да преценя.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Подготвени сме по документи, защото сме обвързани с него, нищо че сме бедни, но аз не искам ни евро, ни ЕС, това е друга тема.

Сарийски е уникален, слушайте го, говори само истини.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно мисля, че хората все още могат да умножават и делят по две и на нашите търговци ще им е трудно да лъжат защо толкова рязко качват цените, ако решат да се излакомят.

Но пък го има моментът на спекулата и дори да си съвестен бизнесмен, когато някой повиши спекулативно цената на суровина, от която зависи твоят продукт, без съмнение и ти ще качиш цената.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

България де факто използва еврото от 97 година. Официалното влизане в еврозоната би циментирало външната ни политика. Аз съм за. Въпреки това си мисля че първите години ще бъде хаос, и адаптацията ще мине доста тромаво, но си струва заради дългосрочните ползи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Според мен българския пазар не е достатъчно подготвен за еврото. На този етап по-добре да запазим лева.

На същото мнение съм!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че отдавна не живея в България.

Да се задават въпроси без да имаш и най-малкото познание, че в левът от 24 години не е самостоятелна валута, че нямаме собствена парична политика и че имаме всички негативи на еврото, но без позитивите, е признак на умствения недъг на това общество.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , pacho каза:

Подготвени сме по документи, защото сме обвързани с него, нищо че сме бедни, но аз не искам ни евро, ни ЕС, това е друга тема.

Сарийски е уникален, слушайте го, говори само истини.

 

Разбира се, че не искаш. Така бихме били като любимата ти Сърбия. После ми говорете как какъв вид музика слушаш не значело нищо.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Lelqtian каза:

Аз съм съгласен със Сашката, марки вече няма, така че и евро става. 2026 би било подходящо, тъкмо да отбележим 30 години 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

Разбира се, че не искаш. Така бихме били като любимата ти Сърбия. После ми говорете как какъв вид музика слушаш не значело нищо.

Че те са по-добре от нас сърбите. Даже им виж само пътищата, в пъти по-качествени.

Явно и англичаните слушат српско. :D 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pacho каза:

Че те са по-добре от нас сърбите. Даже им виж само пътищата, в пъти по-качествени.

Явно и англичаните слушат српско. :D 

Англичаните щото цъфнаха и вързаха след Брекзит, я не говори глупости. 

А ако не може да си позволиш, само кажи за Белград или Москва искаш билет, ще те снабдим. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Англичаните щото цъфнаха и вързаха след Брекзит, я не говори глупости. 

А ако не може да си позволиш, само кажи за Белград или Москва искаш билет, ще те снабдим. 

Не са цъфнали след напускането. Скоро разговарях с мой приятел, който живее там от доста години и точно това ми каза, че в никакъв случай не се е отразило положително, както са очаквали англичаните. Не съм за излизане на България от ЕС, но за въвеждане на еврото наистина е по-добре да изчакаме. Поне на мен ми е трудно да кажа, че би било добре да го приемем при картинката в която се намираме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Lelqtian каза:

Англичаните щото цъфнаха и вързаха след Брекзит, я не говори глупости. 

А ако не може да си позволиш, само кажи за Белград или Москва искаш билет, ще те снабдим. 

Не съм казал, че са цъфнали, а че и те не са приели еврото, когато е трябвало. Приемем ли еврото - лев няма да видим никога в историята. Това ще бъде краят на нашата валута.

И за протокола, нито на БСП, нито на Възраждане съм фен. Говоря за нещо друго, за което явно балканите държавници не са дораснали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Не съм казал, че са цъфнали, а че и те не са приели еврото, когато е трябвало. Приемем ли еврото - лев няма да видим никога в историята. Това ще бъде краят на нашата валута.

И за протокола, нито на БСП, нито на Възраждане съм фен. Говоря за нещо друго, за което явно балканите държавници не са дораснали.

Собствена валута имаме само на заглавие. Приемането на еврото за задължение за всички страни членки на ЕС (с изключение на Дания)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключения и варианти може и да има, за БГ това обаче не е дневен ред. Особено след като вече сме повече от 2 години в "чакалнята" ЕРМ2. Въпрос на време е, към момента май покриваме 4 от 5те критерия и е въпрос на време. 

Почвай по-лека лека да свикваш с мисълта за български евро стотинки. Цялата Еврозона вече е свикнала с тая мисъл, повече от 10 години на вече всики банкноти пише "ЕВРО" 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Че те са по-добре от нас сърбите. Даже им виж само пътищата, в пъти по-качествени.

 

Асфалт нали не се ядеше?

Иначе по всеки показател са много по-назад.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, pacho каза:

Ми, ето, само го каза, винаги е имало изключения, може да се отложи и за БГ. Нека да си направят референдума, та да видим.

 

 

Референдум за такива въпроси с тъполюдието е изключено. Ако зависеше от вас, вече да сме станали част от РФ.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DarkChild каза:

Референдум за такива въпроси с тъполюдието е изключено. Ако зависеше от вас, вече да сме станали част от РФ.

Мда, не само валутен, време е да приключваме с настоящата пародия и Брюкселската диктатура да ни сложи и политически борд. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...