Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 40 минути, AndreaForever каза:

и пак не променя факта,че галена едвам едвам връзва 2 тона и грачи като гарга. ВИКНЕТЕ ЕМИЛИЯ В ТОВА ШОУ!

А тази на профилната ти като колко гарги грачи? Цяло ято ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 20 минути, Gentleman. каза:

Бая големи са и.. 😂

A81073AB-0BF9-4877-89BA-4C386570D816.jpeg

Големи вимета има факт. Ама ето, днес говорих за Лизо. Ето някой който ще заеме тази ниша. Стига само манекенки, толко са изкуствени. Време е за нещо голямо! 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Blueberry каза:

По темата The voice - доскоро мислех, че Галена е добър ментор, докато не видях вокалните двубои и тъпите песни, които им даваше. Говорехме си със @Starboy и той вика - Тя какви песни им дава, Set fire to the rain на Адел ли и аз - Ми не, Hello на Адел. Супер клишета изпълнявани по 100 пъти във всички формати. Направи и тъпи избори при гоненето. Не ми харесва никак, иначе като поведение е супер, очаксвах да е по-скована.

"It's my life", "Bang, bang", "Жива рана", "Hello" и "Черната овца". Нещо след 2015 или поне да не е от саундтрака на "Съдби на кръстопът" може ли?

Следващата седмица очаквай "Feeling Good" на Michael Buble, още една до припадък клиширана песен - значи ще я избере.

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, omline каза:

Супер, ама това чудо дори за три дни не беше в България, а Балканите все пак не са само бившите юго републики. 

Това го казваш все едно България има по-успешен филм и нали виж не са взели предвид цялата конкуренция.

Правеха премиери и в Германия, Австрия и Швейцария и им се получи с това нещо, колкото и да не харесвам сръбската кино продукция.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Това го казваш все едно България има по-успешен филм и нали виж не са взели предвид цялата конкуренция.

Правеха премиери и в Германия, Австрия и Швейцария и им се получи с това нещо, колкото и да не харесвам сръбската кино продукция.

Има. Чакаме след премиерата "Щрак" да мине "Сен тропе" по гледания.

1:33

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Южен вятър" си е мини-феномен, нещо като "Под прикритие", но за Балканите. Имам приятели сърби и направо са луднали. Гледал съм първия филм, после и сериала, доста добро ниво, наистина има взаимствани неща от "Под Прикритие", но играта на Бикович е брутална, не като Иво Захариев. Според мен Ускорението ще има успех и в България, все пак каста на "Под прикритие" е в него. Галена и Криско ще намажат във всички случаи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Това го казваш все едно България има по-успешен филм и нали виж не са взели предвид цялата конкуренция.

Казах го като напомнянка първо, че Балканите не са само югославския курник, а те често обичат да си присвояват полуострова.

Второ - като намек към онзи потребител, който изглежда нелеп (поне в моите очи), когато обявява с такъв патос факта, че в балкански филм щяла да звучи песен на Галена - със същия успех родата на всеки статист във филма трябва е горда, че е представена в този "най-популярен филм на Балканите".

Времената са такива като цяло, че и да е имала най-успешната година, Бога ми, на никого в тази държава в момента не му пука за това.

  • Like 5
  • Dislike 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Споко - нито си първия, нито ще си последния незнаещ какво приказва тук, така че пирувай на воля за успеха на Галя. Ние ти разрешаваме! 😂

Аз не съм гледал нито Хари Потър, нито Властелините, нито Матрицата и т.н. По твоята логика, това не са хитови филми щото аз не ги знам :D

Първата част на Южен вятър се излъчваше по всички комерсиални (и фестивални) кина в България. Даже не помня кога друг път не само сръбски но и балкански филм като цяло е бил излъчван в комерсиално кино в България. Южен вятър 2 също ще се излъчва (но това е очаквано заради българския каст).

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Второ - като намек към онзи потребител, който изглежда нелеп (поне в моите очи), когато обявява с такъв патос факта, че в балкански филм щяла да звучи песен на Галена - със същия успех родата на всеки статист във филма трябва е горда, че е представена в този "най-популярен филм на Балканите".

:suicide_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

 

Очаквах нещо предизвикателно. След Банана на Хоанг и Чики-чики на Луна, с морков ли ще ни впечатли Ваня? При това знаем, че едва се е удържала да не го гризне като заек.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gentleman. каза:

Бая големи са и.. 😂

A81073AB-0BF9-4877-89BA-4C386570D816.jpeg

Няма лошо да са големи, но като увиснат... а тоя процес твърде рано е тръгнал. На 60 годишните баби им висят до пъпа. Малко остана :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

:suicide_anim:

И да се стреляш и да не се стреляш, просто ще е все тая това участие на Галена в този иначе толкова популярен балкански боксофис трепач. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Очаквах нещо предизвикателно. След Банана на Хоанг и Чики-чики на Луна, с морков ли ще ни впечатли Ваня? При това знаем, че едва се е удържала да не го гризне като заек.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Olay каза:

Аз не съм гледал нито Хари Потър, нито Властелините, нито Матрицата и т.н. По твоята логика, това не са хитови филми щото аз не ги знам :D

И аз не съм!

 

на нас! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Olay каза:

Аз не съм гледал нито Хари Потър, нито Властелините, нито Матрицата и т.н. По твоята логика, това не са хитови филми щото аз не ги знам.

Като не ги знаеш, как пришиваш техния успех към този, когото харесваш?

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ми каза ,че е ТВ версия , но просто удари в десятката с това красиво видео и избора на песен от нейния репертоар. Тя ми беше споделила ,че подготвя такава изненада с нейна стара песен, просто не очаквах ,че ще е “Какво съм за теб”! Мн съм доволен 🔝❤️
 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_fen! каза:

Тя ми каза ,че е ТВ версия , но просто удари в десятката с това красиво видео и избора на песен от нейния репертоар. Тя ми беше споделила ,че подготвя такава изненада с нейна стара песен, просто не очаквах ,че ще е “Какво съм за теб”! Мн съм доволен 🔝❤️
 

 

Предполагам, че тази ТВ версия е подготвена само и единствено за личния ѝ телевизор.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Това го казваш все едно България има по-успешен филм и нали виж не са взели предвид цялата конкуренция.

 

Правеха премиери и в Германия, Австрия и Швейцария и им се получи с това нещо, колкото и да не харесвам сръбската кино продукция.

За копието на Под прикритие ли говорим?

И какво съвпадение. Точно там, където им са бачкаторските общности.

А в Кан участва ли?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...