Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Olay каза:

Взели ли са пари? Взели са. Дали директно от крайния потребител (чрез пейтриън) или чрез рекламодателите, на които после ти си дала пари като си купувала рекламираните стоки, все тая.

Не е точно така. Не е казано, че ще купя всяка рекламирана вещ. За телевизиите е ясно и рекламите. Цанов обаче имаше възможност да не иска пари или поне да ги дари както споменахте. Така поне наистина щеше да се покаже като герой. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 35 минути, foxy_vd каза:

Знаете ли кой рева най-много пред камерите и с кой имаше най-много снимки в пресата след погребението на Румяна? - Луна. ]

Но тя и до днес я споменава в интервюта като най-голямата звезда на фолка, пази й дисковете и т.н. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, asylum каза:

Но тя и до днес я споменава в интервюта като най-голямата звезда на фолка, пази й дисковете и т.н. 

Но реално е била Сашка Васева. Знаят я хора, които не знаят други чалгаджийки. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Но реално е била Сашка Васева. Знаят я хора, които не знаят други чалгаджийки. 

Бих казал Глора беше най-голямото и сериозно име тогава. Сашка Васева също я знаеха, но като точно като олицетворение на чалгаджийка.

Иначе аз тогава не се интересувах и не слушах тази музика и никога не бях чувал за Румяна.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дилдона пак песен щяла да изкарва.. аз се чудя на тоя транс защо бълва толкоз като само той си ги слуша тия малоумни песни… не знам кой пореден флоп вади.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заглавието - малоумно, визията на Счети - клоунска, песента - ЖЕСТОКА и НЕДООЦЕНЕНА, най-добрата й песен след "Тръгвай си".

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория, Сашка и Румяна бяха със сходна сила през 90-те. Реално погледнато трите бяха в различни ниши и комплексно обслужваха търсенията на ранно демократичния българин.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Stela каза:

И така да е защо е небходима толкова показност? Болката и страданието не би трябвало да се изживяват чрез сторита в инстаграм. 

Защото са елементарни хора, изцяло присобени към сегашния начин на живот - напълно и единствено чрез социалните медии, споделяйки най-елементарните си вълнения, но кому е нужно?! Комплексарщина и ниска интелигентност лъхат от тези действия.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

No description available.

Забравила е да напише "Разбра ли, ма, Десиславо?!" - обръщение в стилистиката на нейния иконичен изказ: "Не съм болна, Пламене!".

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG Румяна, мир на праха й е била голяма сигурно, но в чалга средите.  Глория като име може да е голяма за България, но ти гарантирам, че ако сложа нея, Преслава и Галена и питам баба ми няма да я познае коя е. Иначе е чувала за нея сигурно. Сашка Васева обаче всички я знаят и асоциират името със човека. В този контекст наистина могат да се съглася и с @DarkChild, че Глора е била най - голямата. Но като разпознаваемост Сашка според мен я бие. 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Andrew Cunanan. каза:

Забравила е да напише "Разбра ли, ма, Десиславо?!" - обръщение в стилистиката на нейния иконичен изказ: "Не съм болна, Пламене!".

Всъщност Джена има комплекс, свързан с бившето си име. Сега ще напада всяка Нова или Стара Десислава в нета! :D 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Всъщност Джена има комплекс, свързан с бившето си име. Сега ще напада всяка Нова или Стара Десислава в нета! :D 

E голяма селянка е. Не можем да й го отречем. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Всъщност Джена има комплекс, свързан с бившето си име. Сега ще напада всяка Нова или Стара Десислава в нета! :D 

Хайде да й хакнем профила във фейсбук и да сменим името на "Нова Десислава" 😂

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Хайде да й хакнем профила във фейсбук и да сменим името на "Стара Десислава" 😂

Ще й бръкне в гъзеца повече! 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

@SG Румяна, мир на праха й е била голяма сигурно, но в чалга средите.  Глория като име може да е голяма за България, но ти гарантирам, че ако сложа нея, Преслава и Галена и питам баба ми няма да я познае коя е. Иначе е чувала за нея сигурно. Сашка Васева обаче всички я знаят и асоциират името със човека. В този контекст наистина могат да се съглася и с @DarkChild, че Глора е била най - голямата. Но като разпознаваемост Сашка според мен я бие. 

По онова време на практика нямаше такова нещо като 'в чалга средите'. :D То се отнася предимно за последните десетина години, в които случващото се в жанра се знае от далеч по-малък процент от българите. Но през 90-те чалгата беше национална музика, а съответно и първите пробили в нея като самостоятелни имена (Глория, Сашка и Румяна) за нула време се превърнаха национални звезди, било то с добро или лошо. Вече дали понякога едната е била малко над другата е сложен въпрос, но за мен отговора не е от голямо значение, защото разликата наистина ще да е била супер малка.

Иначе за Сашка мога да се съглася в това, че при нея БУМа може и на дадени моменти действително да е бил най-голям заради скандала, който беше нещо съвсем ново за свикналите с коренно различен живот българи. Гло си беше повече като естрадна, а на Румяна по-комерсиалните песни нямаха силата на "Две очи разплакани". Същевременно Сашка скандализираше с визия, песни и поведение... първата ми кралица!❤️

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...