Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Danger. каза:

Забравих и въпросният влогър, който иска да му се заплати, за да му изгледаш цялото интервю за Денис. Такъв тип хора не заслужават и стотинки да видят през живота си. 

Интервюто с Мартин е генерирало над 660 000 преглеждания за 4 дни е второто му най-гледано видео в канала. Скоро може и да стане първото. 😕 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Ооо, ясно, Цанов... Той с всичките си клипове е така. 

След като си тръгнал да правиш интервю за починал човек е редно да направиш изключение и да не се възползваш от пари. Но преди малко баща му обяви публично, че в това интервю има лъжи, изречени от Мартин, така че всичко се обезмисля, дори да е безплатно.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

След като си тръгнал да правиш интервю за починал човек е редно да направиш изключение и да не се възползваш от пари. Но преди малко баща му обяви публично, че в това интервю има лъжи, изречени от Мартин, така че всичко се обезмисля, дори да е безплатно.

Да мрат в говна. Ако пукнат, на никого няма да му пука за тях. Денис е безсмъртен за феновете му. 

  • Like 4
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен наистина е време да се спре. Разбирам само Пашев, защото сигурно има огромен прешър върху него. Общо взето типична клюкарска история от началото до края, което показва, че хората просто няма с какво да се занимават. 

Тук полежението е същото, дъщерята на заместник консула се самоуби. Беше на 15 и това е невероятна трагедия. Писаха я във вестниците. Не знам защо, баща й е българо-немец, майка й американка. Но както и да е. Нон стоп чувам глупости и от българи и от чужденци. Нямат ли си друга работа се чудя. Трябва да ходя да ги видя, 10 дена минаха, ама кво да кажа като отида?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Danger. каза:

След като си тръгнал да правиш интервю за починал човек е редно да направиш изключение и да не се възползваш от пари. Но преди малко баща му обяви публично, че в това интервю има лъжи, изречени от Мартин, така че всичко се обезмисля, дори да е безплатно.

Естествено! Но явно и той е печалбарски мишок, който се прикрива зад маската на някакъв национален герой. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали разбирате, че каквото и да е Цанов все пак не се излъчва по нито една телевизия, направил е доста репортажи и интервюта по теми, които никога няма да видите по "свободните" ни медии и все пак това е студио, техника и неговото време. Той нали все от нещо трябва да се издържа? 

Сайтовете в които четете новините за него нямат реклами ли, на репортерите не се плаща ли? Нали все от нещо трябва да се издържаме?

Иначе кой лъже и кой-не никога няма да разберем - те си го знаят най-добре това. Сбогувахме се с едно уникално талантливо момче. Не мога да съм съдник на никой, нито на Пашев, нито на Димитров... не съм бил там, не знам. Гледам ги тия интервюта, но в крайна сметка винаги с едно на ум, че всеки може да преиначи истината или направо да излъже - слушайте, гледайте, но не вярвайте на 100%. И двамата лъжат (Мартин и Пашев), и двамата си гонят интереса. Само, че пък изобщо кой е Мартин...?!

А това да не си клиент там където си звезда мисля, че е валидно за шоубизнеса в целия свят и е нормално. И не разбирам защо Пашев да не е искал в дните без участия/запис/клип Денис да си ляга рано , да се наспива.... нали и без това работи нощем?! Организма се наспива най-добре нощем и това и децата го знаят. Изобщо има си неща за които съм съгласен с него. 

Каквото и да се чешем ей това е истината - изгубихме голям талант, младо пеещо момче. От там насетне и да се лъже, и да не се, и да се дават интервюта, и да не се това няма да го върне.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, alisali1234 каза:

Той нали все от нещо трябва да се издържа? 

 

Околовръстното и Борсата на труда го зоват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

То е просто тъжно всичко.

Гаджето му внезапно си показва любовта към него и качва хиляди снимки, тиктоци и видеа колко й било тъжно. Озвучителят му пък най-нагло прави сеири на погребението и се изкарва невинен. Продуцентът му най-нагло отива да дава интервю като казва куп лъжи и също се изкарва невинен. Псевдо-приятелят му две седмици спами със сторита как искат да го поканят на официално интервю и същевременно като му взеха интервюто излиза, че половината неща са били лъжи. 

Човек оценява нещо истински, чак когато го загуби!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И друго нещо ще засегна... 

Не защитавам абсолютно когото и да било и не взимам страна, защото нито съм видял, нито съм присъствал за да съдя така доброволно, но по въпроса с Пашев и погребението... ако беше там щяхте да кажете "не стига, че си убиец, заради теб си отиде това момче, ами дойде да скверниш и гроба му!" а като не дойде пък "не дойде даже да се сбогува с него, значи не му е пукало...". Българската черта - нито му е топло, нито му е студено. 

И къде бяха тия PR-ки на FGM и оная другата докато се случваха тия неща, как изведнъж решиха да залеят пространството с всякакви "истини" за шоубизнеса? Защо не го направихте докато момчето беше живо? Защо си мълчахте досега, та тръгнали сега да обясняват...

Оная Джорджия и тя щяла да обяснява за тайните на шоубизнеса. Ама жено, и най-върлите почитатели на жанра не те знаят коя си, обиколи всичко що телевизии имаше да пускаш някакви песньовки коя от коя по-смотани. Не беше при Касъмови, не беше къде ли не. До оняден в Hit Mix, сега пък някаква загубена песен по Планета... за кой шоубизнес ще обясняваш точно ти и каква си ти в него? Никоя, предполагам...

Да обяснява Галена, да обяснява Азис... това са хора, дето могат да ги говорят за шоубизнес. Даже ако щеш Венета Райкова. Тез кои бяха , че ги чухме едва след смъртта на момчето?

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, alisali1234 каза:

Нали разбирате, че каквото и да е Цанов все пак не се излъчва по нито една телевизия, направил е доста репортажи и интервюта по теми, които никога няма да видите по "свободните" ни медии и все пак това е студио, техника и неговото време. Той нали все от нещо трябва да се издържа? 

Сайтовете в които четете новините за него нямат реклами ли, на репортерите не се плаща ли? Нали все от нещо трябва да се издържаме?

Според мен, ако беше мъж на място можеше да каже така - пускам клипа в Пейтриън, а средствата, които се съберат от него ще даря на фондацията, която бащата на Денис е основал, или ще ги даря на семейството му за да ги подпомогна в тоя тежък момент.Да, ама не!Тоя коз коджа ми ти мъж си гледа неговия интерес и е поканил тоя Мартин от немай къде, щото нито една медия не прояви интерес към него въпреки, че ревеше във всяко стори за интервю като вдовица за.. знаете.
Не забравяйте, че Цанов взима пари от гледанията в тубата!Нека си разправя, че канала няма монетизация, ама на някой друг!От всички клипове дето качва, можеше поне за това видео да не проси пари.Не знам...аз не ги разбирам тия неща може би, но не мога да приема, че има хора (или не знам как да ги нарека) които искат да печелят пари от скръбта и мъката на другите!Просто ума не ми го побира това!

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , nikitrz каза:

„По повод интервюто на Мартин – шофьора на Денис, искам да изясня, че аз и моята съпруга не сме разчитали детето ни да тръгне по участия, за да си купим диван или да си платим тока."

Ама Мартин не е казвал, че родителите му са разчитали на Денис за да им плати тока или за да им купи диван. Или се преиначават думите на Мартин или той даже не е гледал интервюто, а му е било разказано от трето лице.

преди 7 минути, nikitrz каза:

Според мен, ако беше мъж на място можеше да каже така - пускам клипа в Пейтриън, а средствата, които се съберат от него ще даря на фондацията, която бащата на Денис е основал, или ще ги даря на семейството му за да ги подпомогна в тоя тежък момент.

bTV и Нова дариха ли парите от рекламите, които излъчиха преди и след интервютата с Пашев, Есил и  Кали?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, alisali1234 каза:

И друго нещо ще засегна... 

Не защитавам абсолютно когото и да било и не взимам страна, защото нито съм видял, нито съм присъствал за да съдя така доброволно, но по въпроса с Пашев и погребението... ако беше там щяхте да кажете "не стига, че си убиец, заради теб си отиде това момче, ами дойде да скверниш и гроба му!" а като не дойде пък "не дойде даже да се сбогува с него, значи не му е пукало...". Българската черта - нито му е топло, нито му е студено. 

И къде бяха тия PR-ки на FGM и оная другата докато се случваха тия неща, как изведнъж решиха да залеят пространството с всякакви "истини" за шоубизнеса? Защо не го направихте докато момчето беше живо? Защо си мълчахте досега, та тръгнали сега да обясняват...

Оная Джорджия и тя щяла да обяснява за тайните на шоубизнеса. Ама жено, и най-върлите почитатели на жанра не те знаят коя си, обиколи всичко що телевизии имаше да пускаш някакви песньовки коя от коя по-смотани. Не беше при Касъмови, не беше къде ли не. До оняден в Hit Mix, сега пък някаква загубена песен по Планета... за кой шоубизнес ще обясняваш точно ти и каква си ти в него? Никоя, предполагам...

Да обяснява Галена, да обяснява Азис... това са хора, дето могат да ги говорят за шоубизнес. Даже ако щеш Венета Райкова. Тез кои бяха , че ги чухме едва след смъртта на момчето?

 

Абсолютно съм съгласна с всичко, което написа. На Джорджия й олекна думата като между сторитата за Денис си качваше песента, на Екатерина с бомбите - като се жалваше, че на Денис не му давали да пее песните на Илиян, на когото - съвсем случайно - е пи ар.

Очевидно истината е, че Денис сложи край на живота си поради депресивната си натура и факта, че в последно време не е виждал смисъл в нищо. Очевидно нито Пашев, нито Цеци имат еднолична вина, иначе отдавна щяха да са в ареста, защото подбуда за самоубийство си е сериозна причина. 

Иска ми се да можем да върнем времето назад и да го заключим тоя проклет балкон, да му покажем огромната си обич на това момче, но... не можем. Намирането на виновник не би спасило неговият живот, а само би накарало други да се почувстват по-зле, което не трябва да ни е цел.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, foxy_vd каза:

Може ли Азис да не обяснява, че вече го направи в книга, в която водещият сюжет бе как са му го вкарали без да искат?

Какво мислиш за ситуацията с Денис Теофиков?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Какво мислиш за ситуацията с Денис Теофиков?

Същата като с Румяна. Навлеците за минутка слава излизат от своята анонимност и започват да си придават значимост, която никога не са имали. Знаете ли кой рева най-много пред камерите и с кой имаше най-много снимки в пресата след погребението на Румяна? - Луна. Публичната и медийна хигиена е особено важна в такива моменти. Траурът е лично изживяване, а не повод да дириш съжаление или бонуси от публичната си изява. И аз правих няколко погребения на близки хора в последните месеци, но не си сложих траурни лентички на всички профили във всички възможни социални мрежи.

Иначе, за самият Денис и фактологията около смъртта му така, от професионална гледна точка мога да кажа, че не е много приятно да се каже, че това е младеж, който е употребявал някакъв вид стимуланти и просто е загубил равновесие в момент, когато стимулантите са били по-силни от разсъдъкът му. Но най-добре може да ни разкаже как е станало неговата приятелка, а не шофьора му. Жалко е, когато си отиват млади хора. Не е добре родителите да погребват децата си. Някак не е ОК в договора с онзи горе.... 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, alisali1234 каза:

Нали разбирате, че каквото и да е Цанов все пак не се излъчва по нито една телевизия, направил е доста репортажи и интервюта по теми, които никога няма да видите по "свободните" ни медии и все пак това е студио, техника и неговото време. Той нали все от нещо трябва да се издържа? 

Сайтовете в които четете новините за него нямат реклами ли, на репортерите не се плаща ли? Нали все от нещо трябва да се издържаме?

 

Разбирам, че трябва да се издържа и че има разходи по предаването си. Тук говорим, че можеше да направи компромис в тази ситуация. Все пак става на въпрос за загубата на млад човек! Надали ще изгуби толкова от един епизод. Обаче той е наясно с огромния интерес към тази история и просто се възползва от това. Наясно е че от това може да изкара повече пари. Трябва да сме хора преди всичко. Парите не са най- важното нещо. Това не са му предаванията с политическа насоченост все пак. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Човек оценява нещо истински, чак когато го загуби!

И така да е защо е небходима толкова показност? Болката и страданието не би трябвало да се изживяват чрез сторита в инстаграм. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Olay каза:

bTV и Нова дариха ли парите от рекламите, които излъчиха преди и след интервютата с Пашев, Есил и  Кали?

Ама не са искали и да си платиш за да доизгледаш интервютата нали? Различно е ... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Ама не са искали и да си платиш за да доизгледаш интервютата нали? Различно е ... 

Взели ли са пари? Взели са. Дали директно от крайния потребител (чрез пейтриън) или чрез рекламодателите, на които после ти си дала пари като си купувала рекламираните стоки, все тая.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...