Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

Какво толкова всички реват за “старата Джена”, тя жената след някоя друга годинка ще стане стара в истинския смисъл и тогава да ги видим дали ще са доволни. :D 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Не и аз да троля горкичката Джуди!

Untitдввдlдсдсed.png

Когато осъзнаеш, че дори Джена вече не е Нова Десислава. :D

Old Desislava е твърде заето обаче. Предлагам да ги разпределим по епохи веднъж завинаги:

Prehistoric Desislava - Деси Слава

Prehistoric Desi - Деси

Ancient Desislava - Джина Стоева

Medieval Desislava - Джена (тук пак ще има потенциални други претенденти, дебютирали в същата ера, не й върви на Джени)

Modern age Desislava - Десита

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето защо Пайнер не правят вече концерти в НДК - просто залата е в руини след като приемът на Камелия на този концерт буквално я взриви! КАМЕЙСЪН АКБАР!

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Danger. каза:

Какво толкова всички реват за “старата Джена”, тя жената след някоя друга годинка ще стане стара в истинския смисъл и тогава да ги видим дали ще са доволни. :D 

Ама тя и сега на близо 40 не е първа младост. 😳

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ето защо Пайнер не правят вече концерти в НДК - просто залата е в руини след като приемът на Камелия на този концерт буквално я взриви! КАМЕЙСЪН АКБАР!

 

Глория и Камелия бяха в топ 3, но най - аплодирана беше Анелия за целия концерт. Бях в залата и направо избухнахме.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Любо Киров е една от причините да съм 
EODaPgAU8AAs9cC.jpg

Не бях чувал за него и Иванка труп Лечева преди Гласът, но и двамата са страшно противни. Друго щеше да е, ако на тяхното място в журито бяха Мария и Пепа, примерно.

  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

 Добър ден мили дами! Как сме?

Screenshot-20211111-135945-Instagram.jpg

Тая превземка затова не следва Галена - нека си признае че го е яд! 😄

Тъкмо вчера гледах 35лв вход за негово участие в пиано бар в София, а то и 5 лева са му много! 😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не бях чувал за него и Иванка труп Лечева преди Гласът, но и двамата са страшно противни. Друго щеше да е, ако на тяхното място в журито бяха Мария и Пепа, примерно.

Всички ще се съгласим, че журито трябваше да е от Галена, Теди Александрова, Ванчето Великова и Наталия Кобилкина, последната не може да пее, но поне щеше да научи участниците на тънкостите на занаята още в етапа на ранното им професионално съзряване.

  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

По онова време на практика нямаше такова нещо като 'в чалга средите'. :D То се отнася предимно за последните десетина години, в които случващото се в жанра се знае от далеч по-малък процент от българите. Но през 90-те чалгата беше национална музика, а съответно и първите пробили в нея като самостоятелни имена (Глория, Сашка и Румяна) за нула време се превърнаха национални звезди, било то с добро или лошо. Вече дали понякога едната е била малко над другата е сложен въпрос, но за мен отговора не е от голямо значение, защото разликата наистина ще да е била супер малка.

Иначе за Сашка мога да се съглася в това, че при нея БУМа може и на дадени моменти действително да е бил най-голям заради скандала, който беше нещо съвсем ново за свикналите с коренно различен живот българи. Гло си беше повече като естрадна, а на Румяна по-комерсиалните песни нямаха силата на "Две очи разплакани". Същевременно Сашка скандализираше с визия, песни и поведение... първата ми кралица!❤️

 

Ей това на Сашка наистина ме кефи много, май е единственото:

Ако я изпее наново може и да й се получи, има някакво ретро течение в чалгата и може да се забележи. За масата със сигурност ще е непозната.

Няма да коментирам кой е бил най по онова време, че пак ще изляза пристрастен, макар че е ясно.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Ето защо Пайнер не правят вече концерти в НДК - просто залата е в руини след като приемът на Камелия на този концерт буквално я взриви! КАМЕЙСЪН АКБАР!

 

Бях там, май ми е последният пайнерски концерт -  никой не очакваше да се появи и  наистина срути залата. Някой тук обясняваше как "Къде си ти" не била хит? То си личи от първите акорди кво стана. Много беше доволна Камелия, видях я ден-два след това, още я държеше еуфорията. И е супер пич, между другото!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Каква е драмата между тях?

Не знам, няма драма хаха

Галенови си караме базик с него, той отговаря и не я следва.

20211111-150645.jpg

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Любимата ми песен на Преслава последните 10 години:

 

Тази, Лудата дойде, Не се изтриваш, Да гори и Право в очите са ми топ 5. 🥰 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, HIStory каза:

Ей това на Сашка наистина ме кефи много, май е единственото:

Ако я изпее наново може и да й се получи, има някакво ретро течение в чалгата и може да се забележи. За масата със сигурност ще е непозната.

Няма да коментирам кой е бил най по онова време, че пак ще изляза пристрастен, макар че е ясно.

Сашка твърде дълго време не се занимава сериозно с музика и за жалост не мисля че има особен шанс да й се възродят такива песни (освен евентуално някой да им направи кавър). Тя всъщност пробва с римейк на далеч по-запомнените Левове, но не се получи. Все пак поне те и Георги си й остават емблеми и се знаят.

Честно казано, аз въобще и не мисля, че тя би тръгнала пак да пее. Дори и целия процес по лечението да мине успешно (дано), мъжът й каза че зрението би могло да се върне чак след 2-3 години. А тепърва на 60 не я виждам да се завръща, на нея още от 35 не й се занимава...

Иначе и това можеше да остане във времето като стойностен златен хит и да се пее от всички възрасти, много ми е любимо:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, SG каза:

А тепърва на 60 не я виждам да се завръща, на нея още от 35 не й се занимава...

Би пяла по кръчмите, макар и на символичен хонорар. Според мен доста й се работи и ще й се работи още повече след преживения стрес. Дано се оправи по-скоро! 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка е абсолютна икона и в музикален план, докато вашите к*рвентии пеят върху ритми, повлияни от сръбските кафани, тя пее това:

2001-ва година.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Би пяла по кръчмите, макар и на символичен хонорар. Според мен доста й се работи и ще й се работи още повече след преживения стрес. Дано се оправи по-скоро! 

Е да, вероятно на участия би си ходила като я канят и ако се чувства добре. Но да прави нови песни или да възражда стари- надали.

Btw Сашка имаше шанс за стабилно завръщане покрай Брадъра и Хитът на сезона. Трябваше просто да пусне повечко песни, но нещо пак не й се занимаваше много- чакаше 'меценатите' да дадат зелена светлина, както и тя самата се беше изказала. :D Винаги е била уникална, няма как да не й се радва човек!

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях преди години на нейно участие в кръчма, за съжаление изпя само 3 нейни песни в микс. Другото беше народни, естрада, чужди някакви... А има поне 10 супер яки хитачки.

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...