Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 41 минути, Kitty каза:

При смъртта на Рейхан нямаше такива сцени. Но го имаше това. Помните ли го?:cry2: Денис също заслужава нещо такова!

https://www.vbox7.com/play:eefa441f

Което ми напомня че в интервю тогава Люси каза че в памет на Рейхан ще запише клип на другия им дует и така и не го направи...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 минути, Just_Me каза:

Което ми напомня че в интервю тогава Люси каза че в памет на Рейхан ще запише клип на другия им дует и така и не го направи...

Да, трябваше да е компютърна анимация.

Ето го втория им дует. Хич не ми хареса. "Имам нужда от теб" е просто the best!

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Данна, Малката и Робов потвърждават, че парите, работата и славата са над приятелството. 

Те са на принципа:

“За какво ни е да го защитим след като него така или иначе вече го няма и Пашев само ще ни остави гладни”

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Danger. каза:

Пашев защо все още мълчи? Чака утре нова доза защита от малките диаманти ли? 

Говори чрез трите си пионки, докато самият той уж тактично запазва мълчание.

Данка май ще си скубе екстейшъните, че не си седя мирно при Галин. Там поне не ги подтикват към самоубийство.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pacho каза:

"НА 14-ти МЕ ИЗБИРАТЕ!" 😂

 

 

 

 

Обичам я тая жена! Бруталнааааа е!!! ОБИЧАМ ТЕ, ЛУНААААААААААА!!!!! ДА ГЛАСУВАМЕ НАРОДЕЕЕЕЕЕ!!!

Луна, ПРЕЗИДЕНТ!!! ❤️ 😘 

  • Love 3
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Blueberry каза:

Не е имало и никога няма да има такъв глас... смешно или не, мога да нарека тоя вокал "моето щастливо място"! И докато някога ме беше срам, че не съм тийн, а така се прехласвам по тая енергия, която се лее от гласа му... сега се радвам, че съм я оценявала :ba: 

 

 

 

За жалост, освен невероятен глас, имаше и несравнима харизма.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, чушка. каза:

Спомням си, когато излезе за първи път на голямата сцена с Цветелина Янева, беше сензацията на концерта и всеки за него говореше, че един ден ще е голяма звезда. Да, стана много популярно име и рапознаваем, но не му дадоха щанса да бъде онази голяма звезда, която той заслужаваше да бъде.

 

Е много ясно, че печелиш повече, ако си пращаш 4-те пиленца на общи участия през ден, а не ако се съсредоточиш върху едната златна кокошка. Не е като да не го виждаме и при други уж добри продуценти, които са много добри приятели със служителите си... ;) 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DevilWish каза:

Обичам я тая жена! Бруталнааааа е!!! ОБИЧАМ ТЕ, ЛУНААААААААААА!!!!! ДА ГЛАСУВАМЕ НАРОДЕЕЕЕЕЕ!!!

Луна, ПРЕЗИДЕНТ!!! ❤️ 😘 

Ехооооо, изборите да не са ти гласуванията за музикалните награди на телевизия "Планета"? Я порасни! Президентските избори са мега сериозно нещо!:read:

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kitty каза:

Ехооооо, изборите да не са ти гласуванията за музикалните награди на телевизия "Планета"? Я порасни! Президентските избори са мега сериозно нещо!:read:

Ако не Луна, то една друга РУСА КРАЛИЦА можем мигом да короноваме за президенша:

 

  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Къде са били майка му и баща му питам аз ????????

И аз искам да знам! Родителите на Крисия са доста по - загрижени за нея! Не ми харесва в каква кифла се превръща, но поне има вниманието и грижата на мама и тати, дано да ги оцени.

А помните ли как Галена е разказвала, че се е явила на кастинга без да има нужната възраст и как е трябвало да изчака малко, за да навърши нужната възраст и да ходи по участия? То и Рейхан май стартира кариерата си на 15 - годишна възраст, но май не са я пускали веднага по участия.

Ако имате деца таланти, не ги пускайте веднага на музикалната сцена, изчакайте поне да навършат пълнолетие и да завършат училище. И бъдете много до тях в началото.

Да си дете звезда има плюсове и минуси. Аз сега се чудя Мартина Стоесел как е съчетавала записи на песни и албуми, снимки на сериала "Виолета", фотосесии, че и турнета.

Ще ми се да имахме музикална компания като "Дисни", продуцираща деца и младежи до 20 - годишна възраст. "Пайнер"  и Слави не са много подходящи за деца и тийнейджъри. Правили са хубави проекти с деца, но не ги развиват докрай.

Дано Крисия не тръгне по пътя на наркотиците.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, чушка. каза:

Престанате с малоумните въпроси за бащата и майката. На вас, винаги родителите ли ви знаят всяка подробност за вас, всеки ден ли се виждате и обсъждате всеки проблем, който е личен и деликатен. Просто минаване границата на лекомислието.

Кви малоумни въпроси, бе? Денис е бил още дете, когато е сключил неизгоден договор с тоя боклук Никой Пашев!

Съжалявам, но не мисля, че е редно да оставяме децата сами да се оправят в началото, когато започват работа, особено творческа кариера! Та много деца не си знаят правата, включително трудовите и са много лесни за експлоатация! Затова родителите трябва да са до тях в началото, иначе виж какво става!

То и Анелия е разказвала как в началото майка и ебила до нея, пътувала е с нея на участия. И Гергана е разказвала, че първия си договор не го е подписвала сама, а заедно с мама и тати! И с Камелия е било така! И така е правилно и редно!

Не ме разбирай погрешно, и аз се радвам за децата таланти, но не е редно да им се отнема детството. На мнение съм, че по добре е да започнат музикални кариери първо във вокални групи, да пеят по детски музикални фестивали,  или да има шоу като "Като лъвовете" (от това шоу е тръгнала кариерата на Мария, аз не я помня оттам де), или нещо като предаването "Бон - Бон". Чак като навършат пълнолетие и завършат училище, може да се мисли за сериозна кариера.

Крисия не искам да я чувам че работи по албум, докато не завърши гимназия. Д си гледа ученето и приятелите. Не разбирам закъде са се разбързали така да пораснат децата и всичко да опитат!

Симона поне започна кариера след училище, браво за което.  Дуетите с мама си бяха достатъчни за начало, но можеше Глория поне една самостоятелна песен да и направи, коледна поне.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...