Jump to content



Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Fast каза:

Квадратната му физиономия издава колко е ограничен.

По - скоро не знае как да се аргументира. Не смятам да гледам видеото обаче.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, WindWalkerMonk каза:

По - скоро не знае как да се аргументира. Не смятам да гледам видеото обаче.

Аз само като го видях ми беше ясно какво ще каже. Има разни изследвания че мъжете с по-широки лица са агресивни, а високите нива на агресия са признак на нисък фактор отвореност (т.е. ограниченост). 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

Хората са изчадия, но въпреки тях и кофите с лайна, които ще излеят върху вас - се борете за щастието си!

Абсолютно! Човек трябва да гледа в своята паничка и щастието си, а не да се интересува и да робува на чуждо мнение. От любовта и щастието между двама души няма нищо по-красиво, особено когато и двамата имат чувства и мислят еднакво! Имам честта в момента да изживявам най-голямата си любов, като разликата в годините ни е само 4, горе-долу сме едно поколение и се разбираме прекрасно! Всичко прави за мен и ми промени мнението за любовта като цяло. От една година сме заедно и  сме живяли заедно. Прекрасно е да си едно цяло с някого и да сте си семейство! :) По едно време гледах по-повърхностно на нещата и мислех, че няма как да обичам някого, но в най-лошия момент за мен съдбата ми обърка плановете. Мога да кажа, че в този момент съм много щастливо момче! Даже най-щастливото! 

  • Like 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 21 часа , Andrew Cunanan. каза:

Това е култово интервю, не знам как Виктор ми изтърпя бръщолевенето цял половин час - голям стоик, железни нерви.

Ти си Петър Илиев?:Jumpy:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтърпял му го е, защото в слушалката му казват да мълчи и тоя капут да блесне в цялата си светлина.

Иначе Виктор е мега слабият водещ, няколко сутрини подред го хващам да спори за ваксини и за статистики и като не му приемат мнението и казва "Аз повече няма да говоря с вас" и млъква като женчо. Голям палячо е.

Ето с Мая от днес, не я харесвам, но говореше абсолютно логични неща и тоя не спря да спори и накрая млъкна.

 

Манолова: "Това, че вие сте в системата, не ви прави по-защитен!"

Или е малоумен, че не разбира, или се прави на такъв.

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вакантен пост се оказа доста добра книга. Изключително реалистична картина на английската действителност. Определено Парминдер ми е любимият персонаж. Сега мисля обаче да нагазя дебело с Хиперион. После ще видим дали ше стигнем до втората част. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се мъча да прочета продължението на "Игрите на глада", то май всъщност се води prequel, де. И не мога да чета просто, преумората си казва всичко. Трите книги ги изчетох за броени дни, аз бях залепена за книгата тогава, но и си бях young adult де, сега съм working class adult или на бг - бедна женица от народа!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, pacho каза:

"Давид е заченат на:     "

hay-5567743_960_720.jpg

Мега специалното чаве, щото е заченато на Бали...

И бащ в тоя момент се разрева. Нелепо и смешно ми стана. Дори да страда, получи се смешно :D

  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Аз пък се мъча да прочета продължението на "Игрите на глада", то май всъщност се води prequel, де. И не мога да чета просто, преумората си казва всичко. Трите книги ги изчетох за броени дни, аз бях залепена за книгата тогава, но и си бях young adult де, сега съм working class adult или на бг - бедна женица от народа!

Прелюдието не го знам, но и аз ги изчетох на един дъх. Бяха си добри книжлета. Аз като цяло харесват такъв тип летиратура. И не си бедна женица, не го вкарвай в ума си. По - скоро си свободна млада жена, която има времето да реши какво иска. Винаги го гледай от позитивната страна.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , pacho каза:

"Давид е заченат на:     "

hay-5567743_960_720.jpg

Мега специалното чаве, щото е заченато на Бали...

Майка на годината! Давид е с гнойна ангина температура, а Тя се чука в Монако

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , pacho каза:

"Давид е заченат на:     "

hay-5567743_960_720.jpg

Мега специалното чаве, щото е заченато на Бали...

Когато обичаш да усещаш боцкането на наболите косъмчета от брадата му по интимните си части по време на играта му с език, но той току що се е избръснал с Жилет. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, FikLena каза:

Майка на годината! Давид е с гнойна ангина температура, а Тя се чука в Монако

Из наръчника по майчинство на Емилия от 2009-та:

"Ангината не разбира дали майката е там или не"

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Дайте ми едно проучване, което изобщо показва връзка на ваксина със стерилитет, господин експерт по всичко? Нищо не съм намерила, ама ти по "достоверните" сайтове с по 40 реклами на страница и неплатени домейни може и да си попадал.

То по тая логика аз мога да кажа, че от ваксината се активира трето око с всичките му ясновидски способности, но отнема 2 години да се прояви.  Иди докажи, че не е така!

Чакам с нетърпение ... да го прочета това по въпросните "достоверни" сайтове. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy

няма такива дето да пее на английски, само една дето е изцяло на анг и тая дето пее бай бай на анг...

ама Love не звучи като балканска въобще

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз само за един приятел да попитам - ако се ваксинирам ще мога ли да родя дете от Меди?

Само ако си сложиш и буустер. Останеш ли без буустер, ще родиш дете от Боян Расате.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...