Jump to content

Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

Току що, DarkChild каза:

Абе какво се занимавате с разни отрепки. Малик, Хадид, Доган - я, слезте на земята!

Расизъм ли усещам??? :yelling:Айде тогава ще ви занимая с личен проблем:

Леле, днес съм като пребита, нямам желание за нищо - снова от леглото до хола и обратно. Тая седмица съм направила над 15 часа overtime, което са си направо 2 работни дни отгоре.

Дайте идеи как да си дам малко пауър, да е легален, моля!

  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Расизъм ли усещам??? :yelling:Айде тогава ще ви занимая с личен проблем:

Леле, днес съм като пребита, нямам желание за нищо - снова от леглото до хола и обратно. Тая седмица съм направила над 15 часа overtime, което са си направо 2 работни дни отгоре.

Дайте идеи как да си дам малко пауър, да е легален, моля!

Счупи спалнята с някое татуирано бичме с голямо сочно пиш...

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Расизъм ли усещам??? :yelling:Айде тогава ще ви занимая с личен проблем:

Леле, днес съм като пребита, нямам желание за нищо - снова от леглото до хола и обратно. Тая седмица съм направила над 15 часа overtime, което са си направо 2 работни дни отгоре.

Дайте идеи как да си дам малко пауър, да е легален, моля!

Изпий един чайник черен чай, надуй си яка музика. Използвай слънцето през деня и се разходи в парка сред красивите листа. Пийни кафе с някого и си дрънкайте глупости. После си купи нещо яко. Не ми благодари! 

  • Like 1
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Blueberry каза:

Расизъм ли усещам??? :yelling:Айде тогава ще ви занимая с личен проблем:

Леле, днес съм като пребита, нямам желание за нищо - снова от леглото до хола и обратно. Тая седмица съм направила над 15 часа overtime, което са си направо 2 работни дни отгоре.

Дайте идеи как да си дам малко пауър, да е легален, моля!

Без да звучи цинично, но кой ти е виновен?

  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Blueberry каза:

Расизъм ли усещам??? :yelling:Айде тогава ще ви занимая с личен проблем:

Леле, днес съм като пребита, нямам желание за нищо - снова от леглото до хола и обратно. Тая седмица съм направила над 15 часа overtime, което са си направо 2 работни дни отгоре.

Дайте идеи как да си дам малко пауър, да е легален, моля!

Пий смути, прочети книга и изгледай романтичен филм.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Без да звучи цинично, но кой ти е виновен?

Имаме отсъстващи, а имаше много работа и шефовете ме помолиха, ще ми го платят. При нас поне в тва отношение няма шикалкавене.

 Аз съм си виновна като цяло, че още седя на тая токсична работа :D 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Имаме отсъстващи, а имаше много работа и шефовете ме помолиха, ще ми го платят. При нас поне в тва отношение няма шикалкавене.

 Аз съм си виновна като цяло, че още седя на тая токсична работа :D 

То ако те кефи това, което вършиш, извънредният труд не би те смазвал така, а напротив - сама ще искаш да правиш повече. Пожелавам ти да си намериш призванието (за предпочитане тотомилионерка или богаташка съпруга :D)

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люби ме на балкон,
пошляпвай ме с големия питон,
оглозгай душата ми във файтон,
може и под звуците на дъждовния ромон.

😘

  • Haha 2
  • Wow 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Люби ме на балкон,
пошляпвай ме с големия питон,
оглозгай душата ми във файтон,
може и под звуците на дъждовния ромон.

😘

Петя Радева трепери от уменията ти на текстописец.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Следващия хит на Джако! 

Или на Камелия, мислех преди време да напиша текст за песен и да ѝ го пратя. 🤣

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Расизъм ли усещам??? :yelling:Айде тогава ще ви занимая с личен проблем:

Леле, днес съм като пребита, нямам желание за нищо - снова от леглото до хола и обратно. Тая седмица съм направила над 15 часа overtime, което са си направо 2 работни дни отгоре.

Дайте идеи как да си дам малко пауър, да е легален, моля!

Миличка и на мен ми писна

Аз вече няма да работя за помяри и за жълти стотинки

 

 

  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора вий кво си мислите, къде е по-добре да се живее като цяло, на Близкия Изток или в Аврупастан? Аз вече си обмислям кат свърша с бакалавъра (а тъкмо започнах💀) къде ще ида, интересно ми е вие какво мислите.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Хора вий кво си мислите, къде е по-добре да се живее като цяло, на Близкия Изток или в Аврупастан? Аз вече си обмислям кат свърша с бакалавъра къде ще ида, интересно ми е вие какво мислите.

Всяко място си има плюсове и минуси. Зависи какъв тип човек си, с какви интереси и т.н.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Всяко място си има плюсове и минуси. Зависи какъв тип човек си, с какви интереси и т.н.

Аз обичам да имам доста свободно време, да не ми е като в Америка да работя по цял ден и да ми е само работата живота, да имам време излизам с приятели на питиета, да се разхождам из града, дето се вика монденски живот, моите са от Далмация а за тях говорят че са много лениви хора и че никой не знае как успяват да преживеят – нищо не правят и седят до морето по цял ден и пият и ядат – а аз съм баш репрезентативен пример, мразя да спортувам и квито активности други да има - само да се разхождам (но не в природата) обичам. И не обичам жегата квато е в Дубай примерно, щот ми прилошава и започва да ми тече кръв от носа... Ох аз ся сякаш Кити чета като си прочех пак поста... Обичам и да съм обкръжен от такива хора, шеговити, ийзигоуинг, като италианците и балканците например.

  • Like 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Аз обичам да имам доста свободно време, да не ми е като в Америка да работя по цял ден и да ми е само работата живота, да имам време излизам с приятели на питиета, да се разхождам из града, дето се вика монденски живот, моите са от Далмация а за тях говорят че са много лениви хора и че никой не знае как успяват да преживеят – нищо не правят и седят до морето по цял ден и пият и ядат – а аз съм баш репрезентативен пример, мразя да спортувам и квито активности други да има - само да се разхождам (но не в природата) обичам. И не обичам жегата квато е в Дубай примерно, щот ми прилошава и започва да ми тече кръв от носа... Ох аз ся сякаш Кити чета като си прочех пак поста... Обичам и да съм обкръжен от такива хора, шеговити, ийзигоуинг, като италианците и балканците например.

Избери си държава, чиято култура пасва на характера ти. Това ще ти помогне да се адаптираш по-лесно. 

Тук има информация по темата.
https://clearlycultural.com/geert-hofstede-cultural-dimensions/

А тук можеш да сравниш две или повече държави.
https://www.hofstede-insights.com/product/compare-countries/

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Fast каза:

Избери си държава, чиято култура пасва на характера ти. Това ще ти помогне да се адаптираш по-лесно. 

Тук има информация по темата.
https://clearlycultural.com/geert-hofstede-cultural-dimensions/

А тук можеш да сравниш две или повече държави.
https://www.hofstede-insights.com/product/compare-countries/

изисква Адоб Флаш Плеър, а в Хром повече не работи

 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

изисква Адоб Флаш Плеър, а в Хром повече не работи

 

Къде? Пробвах го и при мен работи ОК. Ето ти Сърбия vs. Швейцария примерно.
https://www.hofstede-insights.com/country-comparison/serbia,switzerland/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

image.png.5dcb3c5de79660e98aa3f5145c590294.png

първия линк, втория е добре

Не съм обърнал внимание. Това е първото което намерих :D Иначе са сортирани. Държавите с най-високи нива са най-отгоре. Открих и страница на български, за който не разбира английски.
https://interculturalskills.blogspot.com/2011/01/blog-post_23.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Fast каза:

Не съм обърнал внимание. Това е първото което намерих :D Иначе са сортирани. Държавите с най-високи нива са най-отгоре. Открих и страница на български, за който не разбира английски.
https://interculturalskills.blogspot.com/2011/01/blog-post_23.html

прекалено stiff ми е това. Аз реших отдавна, че по-северно от 46-тата паралела не идвам :D  

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Kriminal каза:

прекалено stiff ми е това. Аз реших отдавна, че по-северно от 46-тата паралела не идвам :D  

Според мен е доста е полезна обща информация. Аз например още от малък са ме привличали Канада и скандинавските държави, и същевременно не съм чувствал особена свързаност с България и покрай тези метри научих защо. Не понасям твърде колективистични общества, които слагат народът пред отделния индивид. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Fast каза:

Според мен е доста е полезна обща информация. Аз например още от малък са ме привличали Канада и скандинавските държави, и същевременно не съм чувствал особена свързаност с България и покрай тези метри научих защо. Не понасям твърде колективистични общества, които слагат народът пред отделния индивид. 

При мене пък обратното както виждаш, хахах

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...