Jump to content

Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

да ви питам май диърс едно нещо, що ви е толкоз проблема в закона думата "пол". Нямате ли отделни думи за секс и джендър? На сръбски са пол и род, аз си мислех, че и на български така се вика. Трансджендъри на сръбски са трансродни.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Пълен Гейо Педалински си е тоя автохомофоб. Прочех го кат книга! Плюс накрая кат взе няква картинка и я показва... И му се вижда в нискочелната му мутра, че е нагъл, невъзпитан и бавен.

краката ми са постоянно отворени за агресивната част от теб 😘 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kriminal каза:

Пълен Гейо Педалински си е тоя автохомофоб. Прочех го кат книга! Плюс накрая кат взе няква картинка и я показва... И му се вижда в нискочелната му мутра, че е нагъл, невъзпитан и бавен.

А аз искам някой да ми обясни - миналата вечер го бяха арестували и след ареста пред РПУ-то го чакаше линейка, защото му било прилошало. Чака го линейка все едно е такси, а в София казваха, че линейките изнемогват и има дори закъснения от по 4-5 часа при подаден сигнал. Колко е важен тоя, спрямо някой друг български гражданин, че ще ми го чака линейки за измисления му сигнал, само и само да не го задържат в ареста?

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

краката ми са постоянно отворени за агресивната част от теб 😘 

Пишеш го, сякаш аз не го знам вече, май диър💋

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

А аз искам някой да ми обясни - миналата вечер го бяха арестували и след ареста пред РПУ-то го чакаше линейка, защото му било прилошало. Чака го линейка все едно е такси, а в София казваха, че линейките изнемогват и има дори закъснения от по 4-5 часа при подаден сигнал. Колко е важен тоя, спрямо някой друг български гражданин, че ще ми го чака линейки за измисления му сигнал, само и само да не го задържат в ареста?

Кандидатирал се е за президент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Кандидатирал се е за президент.

Знам, ама егати двойния стандарт....много е важен, няма що, престъпник, даже по-зле - цървул!

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Знам, ама егати двойния стандарт....много е важен, няма що, престъпник, даже по-зле - цървул!

Хората, принадлежащи към неговата партия, са пълни олигофрени:

 

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хората, принадлежащи към неговата партия, са пълни олигофрени:

 

Нееееееееее, това е моят фаворит. Неееееееееееее. Всичките те са невероятни. Аз щях за тях да гласувам. 

Но това тук е топ-а:

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, WindWalkerMonk каза:

Нееееееееее, това е моят фаворит. Неееееееееееее. Всичките те са невероятни. Аз щях за тях да гласувам. 

Но това тук е топ-а:

 

Тоя канал КУБРАТОВА МЛАДЕЖ, те толкова ли го обичат Кубрат Пулев? Кво виждат в него толкова?

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Тоя канал КУБРАТОВА МЛАДЕЖ, те толкова ли го обичат Кубрат Пулев? Кво виждат в него толкова?

И аз не знам. Иначе за пореден път се убедих, че от наЩа родина няма да излезе нищо. Днес видях нещо за което ви говорих и се вкиснах. Дори на фитнес не ходим. Едвам се успокоих. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

И аз не знам. Иначе за пореден път се убедих, че от наЩа родина няма да излезе нищо. Днес видях нещо за което ви говорих и се вкиснах. Дори на фитнес не ходим. Едвам се успокоих. 

Нали щеше да го показваш тука онзи....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Не "кубратова младеж", а "К*Рбатова младеж". :) 

Не си ми се похвалила, че ше идеш за да поемеш управлението на Бавгария и да спреш грабежа?!

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Не си ми се похвалила, че ше идеш за да поемеш управлението на Бавгария и да спреш грабежа?!

Малкото ми пръстче на крака не стъпва в такива мизерни "организациики". 😵

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kriminal каза:

Тоя канал КУБРАТОВА МЛАДЕЖ, те толкова ли го обичат Кубрат Пулев? Кво виждат в него толкова?

Всеки има различен идеал за евентуален секс партьор. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Нали щеше да го показваш тука онзи....

Днеска не ходих. Преди време ви разказах за едно момче от българския ни офис. Бяха почнали да му се подиграват и да му викат: ето го педеругата Х. 

Сега разбрах цялата история, имахме Коледно парти и той и един от американските ни мениджъри Итън са имали една вечер заедно и после са ги видели около НДК. От там се е разбрало. Както и да, наказахме двамата мениджъри и лайното дето му се подиграваха.

Проблема е, че Итън напусна преди два месеца и тогава понеже въпросния мениджър и лайното са близки със директора (едно мръсно прасе) са преместили момчето в проект, който той не е искал. Естествено там шефче е един техен приятел Антон. Голяма амеба. И човека започнал да получава ревюта за пърформанс, хоум офис проблеми и му спрели социалните. Той е напуснал фирмата. Аз се свързах с моята бивша шефка и пуснах бати доклада по имейла, тъй като въпросните двама ги повишават.

Тя ми отговори, че не съм в България и не зная какво се случва и това нямало нищо общо с предишния инцидент. Отделно, бившият мениджър на момчето ми писа по слак и ми казва: ше вземеш моята глава сега, нали бяхме приятели.

Не, не сме приятели, защото явно и той е бил амеба. Отделно човека беше топ специалиста им. Не знам кога това колко знаеш и можеш стана не дотам важно. Отново ви казвам: терминал 1/2. 

  • Like 1
  • Wow 2
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Днеска не ходих. Преди време ви разказах за едно момче от българския ни офис. Бяха почнали да му се подиграват и да му викат: ето го педеругата Х. 

Сега разбрах цялата история, имахме Коледно парти и той и един от американските ни мениджъри Итън са имали една вечер заедно и после са ги видели около НДК. От там се е разбрало. Както и да, наказахме двамата мениджъра и лайното дето му се подиграваха.

Проблема е, че Итън напусна преди два месеца и тогава понеже въпросния мениджър и лайното са близки със директора (едно мръсно прасе) са преместили момчето в проект, който той не е искал. Естествено там шефче е един техен приятел Антон. Голяма амеба. И човека започнал да получава ревюта за пърформанс, хоум офис проблеми и му спрели социалните. Той е напуснал фирмата. Аз се свързах с моята бивша шефка и пуснах бати доклада по имейла, тъй като въпросните двама ги повишават.

Тя ми отговори, че не съм в България и не зная какво се случва и това нямало нищо общо с предишния инцидент. Отделно, бившият мениджър на момчето ми писа по слак и ми казва: ше вземеш моята глава сега, нали бяхме приятели.

Не, не сме приятели, защото явно и той е бил амеба. Отделно човека беше топ специалиста им. Не знам кога това колко знаеш и можеш стана неважно. Отново ви казвам: терминал 1/2. 

Поуката от цялата работа е - внимавайте кого допускате до леглото си. Аз затова следвам максимата, че не си смъквам гащите на мястото, от което си изкарвам хляба. Ужас, дано момчето си е намерило добра работа и с по-малко токсична и отровна среда.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Поуката от цялата работа е - внимавайте кого допускате до леглото си. Аз затова следвам максимата, че не си смъквам гащите на мястото, от което си изкарвам хляба. Ужас, дано момчето си е намерило добра работа и с по-малко токсична и отровна среда.

Той ще си намери, но това не беше тяхна работа. Било е дори извън партито. Всеки има право да си ляга с когото си пожелае, просто ми приседна от връзкарщина. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е култово интервю, не знам как Виктор ми изтърпя бръщолевенето цял половин час - голям стоик, железни нерви.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Olay каза:

Тоя за да се аргументира верно ли цитира Библията 😅

Още ли не е унищожен тоя развращаващ и разделящ хората гнусен парцал?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...