Jump to content



Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , DarkChild каза:

Как е прическата? Горе и доле.

Дали фризьорката е използвала професионални продукти (професионални кристали, професионална маска и професионален шампоан, разбира се) при обработката на двете фризури?

  • Haha 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Шоуто на Рачков рие нови дъна - поканили Пацо от Биг Брадър 3 и му показват три снимки на модели и той трябва да познае кой е транссексуалният. Накрая Рачков застрелва с "и тримата са мъже". 

Той защо въобще продължава с това предаване - пълна простотия е. Само веднъж го гледах и през цялото предаване говориха за джуки, цици, пишки и то с мега кухите шеги. Май най-интересно е било Софка като е гостувала - клипчета с нея имаше във всички социални мрежи.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , penakavalli каза:

Дали фризьорката е използвала професионални продукти (професионални кристали, професионална маска и професионален шампоан, разбира се) при обработката на двете фризури?

И дали са в един цвят?

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DarkChild каза:

И дали са в един цвят?

Разбира се! В цвета на Валя, който обаче стои на Зайка мноооооого по-добре.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , omline каза:

Ванчо трябва да се боцне, щот това ще му гарантира здравето, не щот някаква западноевропейска утайка ще го помисли за изостанал, ако не го направи.

 

преди 3 часа , omline каза:

Не страдам от такива национални комплекси

Последно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Няма логика да твърдиш че нямаш национални комплекси, и в следващата минута да злобееш по западоноевройпейците. 

Гледам, че ти единствено се впечатли от моето "злобеене", а всички останали разбраха за какви образи говоря в контекста на разговора по-нататък.

Хубаво е преди да влизаш в спор за нещо, което няма общо с основната тема, да се увериш, че четенето ти с разбиране е на ниво.

Освен това ми прави впечатление с каква удивителна бързина ми отговаряш, когато решиш, че си ме хванал в крачка...толкова си бърз, че дори думите заваляш.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

Гледам, че ти единствено се впечатли от моето "злобеене", а всички останали разбраха за какви образи говоря в контекста на разговора по-нататък.

Хубаво е преди да влизаш в спор за нещо, което няма общо с основната тема, да се увериш, че четенето ти с разбиране е на ниво.

Освен това ми прави впечатление с каква удивителна бързина ми отговаряш, когато решиш, че си ме хванал в крачка...толкова си бърз, че дори думите заваляш.

Подтекста е важен. Опитал си се да кажеш "Какви са тия запядняци да ни казват че сме прости?" а това е непремерена гордост, която е признак на комплексарщина. Това е една причините толкова малко хора се ваксинират. Тук етноцентризма и въображаемите му врагове са нормата, за съжаление.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Подтекста е важен. Опитал си се да кажеш "Какви са тия запядняци да ни казват че сме прости?" а това е непремерена гордост, която е признак на комплексарщина. Това е една причините толкова малко хора се ваксинират. Тук етноцентризма и въображаемите му врагове са нормата, за съжаление.

Казал съм с всичките си изказвания следното: "Простотията нито на вас на запад, нито на нас на изток ни липсва - просто се проявява в различни ситуации и по различни начини. Затова да си имаме уважението преди да си лепим етикетите."

ПодтекстЪТ, както обикновено, е твоя лична интерпретация.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.11.2021 г. от 12:49, omline каза:

Казал съм с всичките си изказвания следното: "Простотията нито на вас на запад, нито на нас на изток ни липсва - просто се проявява в различни ситуации и по различни начини. Затова да си имаме уважението преди да си лепим етикетите."

ПодтекстЪТ, както обикновено, е твоя лична интерпретация.

Това е whataboutism. 
F6490ut.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

А дали можеш да предположиш кой подред ми е този пръст? 

image.png.8b8077a2a5635bc27e60da211e000f6b.png

 

Не е етично да базираш аргументите си върху логически грешки, защото е подвеждащо за ответната страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що си сложил снимка на@Andrew Cunanan. във форума, бе, меле? @meleto Нали ние като потребители имаме права и искаме нашия идентитет да е защитен и скрит?! И защо да му се подиграваш заради начина, по който се подмладява?

8BE26678-5C30-4D4C-AA8D-046270FA0611.jpeg

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Що си сложил снимка на@Andrew Cunanan. във форума, бе, меле? @meleto Нали ние като потребители имаме права и искаме нашия идентитет да е защитен и скрит?! И защо да му се подиграваш заради начина, по който се подмладява?

8BE26678-5C30-4D4C-AA8D-046270FA0611.jpeg

Мислех, че това си ти. Знаех, че имаш против, но и голямо желание за слава -  и затова си го позволих :D 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, zai4eto82 каза:
Пак се връщаш и Deja vu-то се повтаря,
пак се мъча тебе да забравя.
Пак сърцето вътре в мене ме предава,
ти си любовта, друга не признава!
 

Опаткахте се миналия ден и вече се влюби ли?

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Мислех, че това си ти. Знаех, че имаш против, но и голямо желание за слава -  и затова си го позволих :D 

аз викам да не ме разпознаят форумците та затова на моята сестричка да го сваля... що направи така? Ще те съдя за ксенофобия!

  • Like 1
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

Отишла е мигновено да прекрати няколко кариери, както аз със завръщането си тук. 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...