Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 40 минути, Danger. каза:

 

Десита дали се кефи в момента, че нослетата флопнаха така брутално :1000(29):

Въпроса е дали се е пребоядисала и на коя точно ще е Тройница този път :) 

А сега нека продължим с хитове и на тази страница! 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Screenshot-20210703-120422-Instagram.jpg

Define "все така успешна":

Screenshot-20210703-120548-You-Tube.jpg

Галена и Анелия не бяха ли в лоши отношения? Видя Галя, че Анелия пуска хит с Папилома и веднага да се подмаже! 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Галена и Анелия не бяха ли в лоши отношения? Видя Галя, че Анелия пуска хит с Папилома и веднага да се подмаже! 

 

Следват се и преди си бяха коментирали, защо да са в лоши отношения? 2013-14 имаше някакви статии в клюкарски сайтове, но нищo повече. Не са приятелки, но не са и скарани.

По-скоро с пепе да не са охладнели отношенията, щото с нея си бяха близки, а сега не са се канили на рождените дни?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

По-скоро с пепе да не са охладнели отношенията, щото с нея си бяха близки, а сега не са се канили на рождените дни?

Глупости, Преслава не спря да й честити цял ден. На стори я качва, всяка снимка й коментира, сигурно е била на работа, щом не е присъствала. 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , DarkChild каза:

Светльо не вярвам да иска да гледа на Благой детето, а и тя вече едва ли ще иска да ражда наново.

И най-вече Светльо едва ли ще иска лелката, погълнала бившата му. То първо да я разпознае в лице, пък после може да се мисли нататък... Мислех да сложа хилеща емотка, но то май не е смешно... 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

 

DDEE5E44-7796-410B-89CF-2ACAF4C5CE25.jpeg

Убавица е сЕстра й, мязат си у сурата. 

преди 36 минути, Willy каза:

Този хит защо беше изтрит?? Кой е оригинала?

 Ако е заради вокалите, тогава "Гот ми е" защо ощe си стои?!

 

Някъде бяха казали, че албанците тогава давали права само за една година. Същата съдба споделя хита на Роксана и Сина - Кукла стайл, от същия период. 

преди 8 минути, NazzkO каза:

Тук тя на 27 кърти…

 

 

Мислех, че е на 35 тогава. 

Липсва третият хит на тази страница. 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Hurricane каза:

Напълно възможно и правдоподобно. Тоя Галин голям глупак излезе. Добре, две деца му роди, но освен това е като бездънна яма. Нямат край разходите по лечение на дълбоките комплекси и травми. В Преди обед си пролича колко е болна в главата  - най-слушаната и харесваната била, 5 години я канели. Но ми се струва, че това ще ѝ изиграе мечешка услуга. Това е живо шоу и не може да се скриеш зад режисьори и гримьори (а освен това беше и като бито куче в лице, но това отделно). Тя изобщо не може да говори членоразделно, а освен това е напълно лишена от всякаква харизма и магнетизъм. Само ще се изложи.

  • Like 4
  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Надул съм Турболенция в колата на един светофар и до мен се доближава една друга кола, гърмяща в нея абсолютно същата песен. Започвам да се плаша вече, прекалено е. :helpsmilie:

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Надул съм Турболенция в колата на един светофар и до мен се доближава една друга кола, гърмяща в нея абсолютно същата песен. Започвам да се плаша вече, прекалено е. :helpsmilie:

И всичко излязохте от колите си да танцувате, нали?

  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...