Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Kriminal каза:

ааа..... горките български гейки. Но това не ги оправдава че не избухват на Десис

Само на тази Деси се избухва!

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.06.2021 г. от 23:56, omline каза:

Между другото ти преди години му сипваше с двойния черпак, че парите за образованието му в Париж идвали от ГЕРБ, сега не ти ли стана малко тъпо преди две години?

Да, сипвах му и за това, но както обикновенно пак не си разбрал, а видно много държиш да се правиш на "помнещ". 

Първо, образованието му е платено от баща му, който е брутална комунистическа номенклатура и не е бил в ГЕРБ.

Второ, понеже баща му е разведен с майка му, която пък е от сините комсомолци на Костов и ДСБ, Боби е профилиран и уреден от нея като кадър на "Отворено общество".

Трето, той твърдеше, че видиш ли в Сорбоната влизат и случайни, получават стипендия и това е достатъчно за 5 години в Париж. Който ви говори такива глупости така леко го пуснете по пързалката да ги говори на друг. 

Четвърто, нека не обсъждаме тези детайли, защото ще ни обявят за завистници. Истината е, че в "парижка" среда Боби се цивилизова и излезе от капсулата на синче на майка си. Развитието му е страхотно и видно изчисти от биографията си младежките увлечения по чалгата и Ивана. Няма да се появи никога тук, защото го е срам от чалгата. 

п.п. Боби не се е вясвал тук поне 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Чак пък от 10..беше писал 2-3 мнения като смениха дизайна на форума. Тоест преди 1-2 години.

ОК, и така да е, но аз не съм го засичал минимум 10 години. Просто загуби интерес с пропадането на Ивана. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, foxy_vd каза:

Да, сипвах му и за това, но както обикновенно пак не си разбрал, а видно много държиш да се правиш на "помнещ". 

Първо, образованието му е платено от баща му, който е брутална комунистическа номенклатура и не е бил в ГЕРБ.

Второ, понеже баща му е разведен с майка му, която пък е от сините комсомолци на Костов и ДСБ, Боби е профилиран и уреден от нея като кадър на "Отворено общество".

Трето, той твърдеше, че видиш ли в Сорбоната влизат и случайни, получават стипендия и това е достатъчно за 5 години в Париж. Който ви говори такива глупости така леко го пуснете по пързалката да ги говори на друг. 

Четвърто, нека не обсъждаме тези детайли, защото ще ни обявят за завистници. Истината е, че в "парижка" среда Боби се цивилизова и излезе от капсулата на синче на майка си. Развитието му е страхотно и видно изчисти от биографията си младежките увлечения по чалгата и Ивана. Няма да се появи никога тук, защото го е срам от чалгата. 

п.п. Боби не се е вясвал тук поне 10 години.

Писал е в края на 2019 и е питал защо не пишеш ти :D Бил си с бан тогава.

 

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, pacho каза:

 Съпругата на най-мастития продуцент в Сърбия (Саша Попович) и текстописецът й припадат по Алисия. 😀

 

Развали хита

  • Like 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Blueberry каза:

Писал е в края на 2019 и е питал защо не пишеш ти :D Бил си с бан тогава.

 

Нема лошо, но не съм го забелязал. Обаче, станал е вече политик. Върти се за прайда на всякакви посоки. 200 000 в България, 100 000 в София, какво да ги правим? :D

https://www.facebook.com/523466823/posts/2979225262398038/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Деси не беше зле на Прайда, но "Нека да е трайно" и народната песен накрая бяха напълно излишни. Виктория, Мишето, Рут и Прея също се представиха блестящо. 

И ти ли беше там ? И що толко попаджийки като чалга дивите са идолки на куп поколения хомосексуални хора. Да бяха викнали Глория, Галена, Камелия и Деса вместо тия.

Глора да им пее 100% жена, тяхната песен икона. Щяха всички да извадят роклите и дезодорантите да пеят.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Деси не беше зле на Прайда, но "Нека да е тайно" и народната песен накрая бяха напълно излишни.

Как песен с Гъбин ще е излишна на такъв парад? :D

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

И ти ли беше там ? И що толко попаджийки като чалга дивите са идолки на куп поколения хомосексуални хора. Да бяха викнали Глория, Галена, Камелия и Деса вместо тия.

Със сигурност са им предлагали, но повечето са отказвали. Мен попаджиите не ме дразнят. Нека има разнообразие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Със сигурност са им предлагали, но повечето са отказвали. Мен попаджиите не ме дразнят. Нека има разнообразие. 

Е, Галена едва ли ще им откаже, като вече пя веднъж и си ги подкрепя открито.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Е, Галена едва ли ще им откаже, като вече пя веднъж и си ги подкрепя открито.

Не визирах нея, а по-дъртите като Камелия и Глория. Въпреки че имат огромно количество gay-friendly музика, социалистическия манталитет трудно се изкоренява. 

  • Like 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Не визирах нея, а по-дъртите като Камелия и Глория. Въпреки че имат огромно количество gay-friendly музика, социалистическия манталитет трудно се изкоренява. 

Аз мисля, че биха се зарадвали до небесата, но вече идват ретро, еле па Гюра. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Поръчаха ни нещо на Ваня Великова, но само това имахме:

H8k7vnr.png

Постоянно я искат и по Фен. Трябва да си даде клиповете безплатно навсякъде. Не бива да лишава зажаднелите фенове така. 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...