Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 57 минути, Andrew Cunanan. каза:

Бритни има нисък, дълбок и плътен глас. Песента, която изпълнява за сключване на сделка със звукозаписния лейбъл Jive Records е I have nothing на Уитни. В началото е желаела да пее адълт кънтемпоръри песни, ала Шерил Кроу. Но нейният лейбъл я насочва към Ерик Фостър за работа по дебютният й албум, след като го изслушват от компания - половината от песните не са удобрени и вместо да излезе през средата на 1998, той се появява през януари 1999. Тогава от Джайв я изпращат при Макс Мартин и Рами Йакоб, за да преработят албума като искат от тях да направят гласът й неподражем и разпознаваем. Тогава се ражда и бейби гласът, който и до днес й е запазена марка.

Естествено някой от първите записани песни остават в крайният и издаден вариант на албума, но са преработени и презаписани - "Autumn Goodbye", "E-Mail My Heart", "From the Bottom of My Broken Heart", "I'm So Curious", "I Will Still Love You", "Soda Pop" и "Thinkin' About You".

Бритни пее на живо през първата година от кариерата си, но оттогава - не. Едвали някой може да пее изцяло на фалцет и то не със собствения си глас, а опитвайки се да пее в тоналности, които изобщо не се покриват от нейния диапазон, това увреди гласните й струни, но все още пее приемливо.

Бритни никога не е имала самостоятелни решения в кариерата си нито за имиджа си, а от 13 години и за личния си живот, след като е под попечителството на онзи тутманик баща й, който се издържа само и единствено от нейните пари, карайки я да работи, само и само за да трупа още за него. Дано пукне най-сетне и тя да бъде свободна, да може да кара кола самостоятелно без придружител, да има свободен достъп до децата си, да притежава компютър и мобилен телефон, свободно да разполага с парите, които е заработила с къртовски труд.

Амин!

Тук ясно си личи, че колко и да е обработен гласът й, все още може да удари високите ноти без проблем. И хич не ми я сравнявайте с врещящата краварка Агилера, чиято кариера погребахме преди повече от десетилетие.

 

Не знам от къде Бритни се появи в тази тема, но... Цялата история около free Britney, е много удобна на някои фенове, защото я оправдават че 13 години не си мръдна пръста за нищо. Аз съм фен от поне 17-18 години и много от нещата, които се твърдят са неверни. Като например е факт, че Бритни нямаше никакво право да вижда децата си преди баща й да поеме контрол над кариерата и живота, за разлика от сега когато споделя попечителство с бившия си мъж, за който странно никой не обелва и дума, а той и цялата му семейство живеят на гърба на Бритни, която е принудена да му плаща хиляди всеки месец и за разлика от баща й, Кевин не работи за нея. И споменавайки думата работи, нека отбележим, че Джейми се занимава на пълен работен ден с делата на Бритни и го оправдавам за това че си плаща, като е документирал официално и публично възнаграждението си, което по американските стандарти е средна работна заплата. 

Това е мое лично мнение, което е различно от масовото и не те ангажирам с него, но за мен Джейми Спиърс изобщо не е злодея, който е изкарван от медиите. Може би с Бритни имат своите проблеми, но за мен е безспорен факт, че той я измъкна от дупката в която беше през 2007ма и без него не се знае как щеше да свърши. 

П.п. Бритни издържа майка си, най-вероятно щеше да издържа и баща си ако имаше нужда така че финансовия мотив на Джейми е много спорен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, fearless` каза:

Не знам от къде Бритни се появи в тази тема, но... Цялата история около free Britney, е много удобна на някои фенове, защото я оправдават че 13 години не си мръдна пръста за нищо. Аз съм фен от поне 17-18 години и много от нещата, които се твърдят са неверни. Като например е факт, че Бритни нямаше никакво право да вижда децата си преди баща й да поеме контрол над кариерата и живота, за разлика от сега когато споделя попечителство с бившия си мъж, за който странно никой не обелва и дума, а той и цялата му семейство живеят на гърба на Бритни, която е принудена да му плаща хиляди всеки месец и за разлика от баща й, Кевин не работи за нея. И споменавайки думата работи, нека отбележим, че Джейми се занимава на пълен работен ден с делата на Бритни и го оправдавам за това че си плаща, като е документирал официално и публично възнаграждението си, което по американските стандарти е средна работна заплата. 

Това е мое лично мнение, което е различно от масовото и не те ангажирам с него, но за мен Джейми Спиърс изобщо не е злодея, който е изкарван от медиите. Може би с Бритни имат своите проблеми, но за мен е безспорен факт, че той я измъкна от дупката в която беше през 2007ма и без него не се знае как щеше да свърши. 

П.п. Бритни издържа и майка си и най-вероятно щеше да издържа и баща си ако имаш нужда така че финансовия мотив на Джейми е много спорен. 

За да не е спам, сподели фолкпарче, например такова на българската Бритни ❤️ 

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЕСИС УНД ЛИДИ 

Ja, ja, neues hit! Heil Lidia! Heil Preslava! Искам в клипа да се борят за Палестина и избиват е*реи🤲🤲🤲

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

На Преслава й писах дали й липсват наградите, ама не ми отговори на въпроса.

Аз и писах кога ще запише нова балада и Дали баба Вече и е простила за където се направи на Майкъл? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, чушка. каза:

На Преслава й писах дали й липсват наградите, ама не ми отговори на въпроса.

Разревал си я. Ще се нагълта с хапчета под душа. 

преди 2 минути, чушка. каза:

194238913_4070572972981824_7122219667348

Джена няма да ни удостои с честта да пусне нова песен скоро, ако се питате.

Хубаво, Пламене! 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, plambata каза:

Знаех си, че някой ще се хване за Камелия. Аз под "глас" разбирам много неща. Всеки от изброените изпъква с нещо - я с височини (Глория), я с техника (старата Десислава), я с емоция (Ивана, Азис). Камелия, от своя страна, има 2 много силни предимства в своето пеене - мощта и изключително специфичната бленда. Би ли я сбъркал някога с друга? 

Глория няма висок глас, тя е контра алт, което е най - ниският глас на жена. Преди време жените с контра алт са ги използвали за мъжки беквокали. Галена също беше контра алт преди операциите. Сега е за съжаление отвратително грачене и дране. И не е вярно, че не е технична. Напротив, Галош има техника, просто няма останал глас. Затова и дава на публиката да пее толкова, затова и се чува едно дране като пее.

Няма стара/нова Деси Слава, гласът й е същият, просто имай предвид, че след раждането Деса се набъка с хормони и анти депресанти. Тя затова й разко качва и сваля, защото има тотален хормонален дисбаланс. Това се отразява на гласа й. Затова и в капките виждахме това, което вие казвате "различен" глас. Азис и Преслава имат най - запазените гласове, но мисля, че тук няма нужда от обяснение защо. Макар да гълтат дим у шмъркотеките, те просто не си отварят белите дробове така, както наистина на живо пеещ изпълнител като Галена, Глория (на която гласа също се деформира и тя също има 1 операция, затова й е толкова груб), Анелия и т.н. 

Анелия е другият пример за деформиран глас, но там е една идея по - добре момента.

Ето пример, при това тук Галена е горе долу добре. Не давам най - тегавите й изпълнения. Няма как да имаш глас като всеки ти пуши в лицето. Медицински не е възможно. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

Не знам от къде Бритни се появи в тази тема, но... Цялата история около free Britney, е много удобна на някои фенове, защото я оправдават че 13 години не си мръдна пръста за нищо. Аз съм фен от поне 17-18 години и много от нещата, които се твърдят са неверни. Като например е факт, че Бритни нямаше никакво право да вижда децата си преди баща й да поеме контрол над кариерата и живота, за разлика от сега когато споделя попечителство с бившия си мъж, за който странно никой не обелва и дума, а той и цялата му семейство живеят на гърба на Бритни, която е принудена да му плаща хиляди всеки месец и за разлика от баща й, Кевин не работи за нея. И споменавайки думата работи, нека отбележим, че Джейми се занимава на пълен работен ден с делата на Бритни и го оправдавам за това че си плаща, като е документирал официално и публично възнаграждението си, което по американските стандарти е средна работна заплата. 

Това е мое лично мнение, което е различно от масовото и не те ангажирам с него, но за мен Джейми Спиърс изобщо не е злодея, който е изкарван от медиите. Може би с Бритни имат своите проблеми, но за мен е безспорен факт, че той я измъкна от дупката в която беше през 2007ма и без него не се знае как щеше да свърши. 

П.п. Бритни издържа майка си, най-вероятно щеше да издържа и баща си ако имаше нужда така че финансовия мотив на Джейми е много спорен. 

Как ще коментираш, че Блекаут е най-добрият цялостен албум в дискографията й и единствения над който е имала пълен контрол? Роулинг стоунс го споменаха като един от най-влиятелните и импактни през изминалото десетилетие.
И за да не е спам:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Кой прокле Кица ни Бодурова? Тия дни я споменахме и ето, че няма да я видите скоро на местна почвичка.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10226555721670152&set=a.10207798018899306&type=3

канселиран, емАйли, припинателни знаци - йок :mf_surrender:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандал може да е хита на годината, но най-яката песен за мен тази година е при Биляниш. “Няма оле, няма моле” ще се утешава с второто място! !

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как ще коментираш, че Блекаут е най-добрият цялостен албум в дискографията й и единствения над който е имала пълен контрол? Роулинг стоунс го споменаха като един от най-влиятелните и импактни през изминалото десетилетие.
И за да не е спам:

 

Ох, ти я харесваш явно. Сега предполагам всеки има право на guilty pleasure, ти Бритни,аз нито яУ, нито спаУ.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ох, ти я харесваш явно. Сега предполагам всеки има право на guilty pleasure, ти Бритни,аз нито яУ, нито спаУ.

Бритни ми е любимка, а нито Яу, нито Спау я скъсвах от въртене февруари и март.:pepsi:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...