Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ми и аз не мисля, че Алфа са на дъното въпреки, че не понасям нашата Галя. Напротив Симона цепи наравно с Галена/Преслава. Отделно ЗемеПръц не знам дали ще се наложи, но Грешници се пуска и се приема добре. Не мога да кажа, че Алфа са зле. 

Според мен трябва да им се правят повече смислени песни. На Лидия и Десита им е време и за балада. Ама той Галин на себе си едвам направи една балада за 10 години, та дали въобще да очакваме да извади и тях от типичната чалга рамка...

А Грешници всъщност все още е песента с най-добри цифри по платформите. Голям хит си е.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми и аз не мисля, че Алфа са на дъното въпреки, че не понасям нашата Галя. Напротив Симона цепи наравно с Галена/Преслава. Отделно ЗемеПръц не знам дали ще се наложи, но Грешници се пуска и се приема добре. Не мога да кажа, че Алфа са зле. 

Грешници пък е най-преекспонираната песен и изкарвана за хит, а си е най-обикновен химн на разваликъщите.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zai4eto82 каза:

Стига с тези маски също както майка ми. Знаеш ли кога маски вътре. Отиваме да се забавлqваме не да страним от хората. Невъзможно е да седиш далече от Коце. :P

Пък и аз съм ваксинирана. Цепи ме главата, а трябва да ходя на работа сега,. 

 

Какво пи бе Танче? Да не си взимала линии и ти моля ти се. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Грешници пък е най-преекспонираната песен и изкарвана за хит, а си е най-обикновен химн на разваликъщите.

Става. Приятна е песничката, няма да я изкарам връх, но й не пречи да си я слушаш. А и си е хит, не най - големия, но си е хитаченце. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Аз доброволно тая клизма не мисла да си я пускам, нали, но лично мен ми дойдоха мисли за барбекю с квиченето на Тройницата. 

Коя от всички ? Трябва да си дааалееееч по  конкретен, щото клизма може да се каже за почти всяка :D 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Става. Приятна е песничката, няма да я изкарам връх, но й не пречи да си я слушаш. А и си е хит, не най - големия, но си е хитаченце. 

За мен връх е клипът. Русата перхидролка е напръскана с толкова много спрей по косата, че не й се мърда нито един косъм, облечена с бални рокли, мятаща се из Шератон. Каква класа излъчва, нали. А за Кокаина, който е с очила вътре, с телефон в ръка, който не знае какво прави, няма да коментирам.

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Грешници пък е най-преекспонираната песен и изкарвана за хит, а си е най-обикновен химн на разваликъщите.

Песен с толкова добри показатели в YouTube, Spotify, Apple Music и такива силни приеми по клубове и кръчми няма как да не се води хит.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

За мен връх е клипът. Русата перхидролка е напръскана с толкова много спрей по косата, че не й се мърда нито един косъм, облечена с бални рокли, мятаща се из Шератон. Каква класа излъчва, нали. А за Кокаина, който е с очила вътре, с телефон в ръка, който не знае какво прави вътре, няма да коментирам.

Най - красивата жена в чалгата заедно със Симона :D 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Винаги си се отличавал с лош вкус, лошо няма. :bye2:

Ако лош вкус е да харесваш млади момичета, които са горе долу естествени - да. Няма да харесвам лелчоци, дето освен провиснали и трътлести, са разфасовани, сигурно само очите са им останали естествени.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Грешници стана хит защото беше суша откъм песни тогава, но към днешна дата е позабравена и дори не я чувам да я пускат по дискотеките.

Нали знаеш, че от край време е с по-силни показатели по платформите от Къде беше ти? :D

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Ако лош вкус е да харесваш млади момичета, които са горе долу естествени - да. Няма да харесвам лелчоци, дето освен провиснали и трътлести, са разфасовани, сигурно само очите са им останали естествени.

Всеки е бил естествен и без корекции на 18 години. И тяхното време ще дойде.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Всеки е бил естествен и без корекции на 18 години. И тяхното време ще дойде.

Факт, но освен Анелия другите изглеждат по - добре в момента на 40/50 отколкото на 18, което ти казва много. Повечето чалгарки си бяха изроди и затва се наложи да се посекат като прасе на заколение. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Факт, но освен Анелия другите изглеждат по - добре в момента на 40/50 отколкото на 18, което ти казва много. Повечето чалгарки си бяха изроди и затва се наложи да се посекат като прасе на заколение. 

Не виждам нещо лошо. Не се харесваш, променяш се. По-естествено от това няма.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, чушка. каза:

За мен връх е клипът. Русата перхидролка е напръскана с толкова много спрей по косата, че не й се мърда нито един косъм, облечена с бални рокли, мятаща се из Шератон. Каква класа излъчва, нали. А за Кокаина, който е с очила вътре, с телефон в ръка, който не знае какво прави, няма да коментирам.

Не съм го гледал, но в един лайв на Вулева я накараха да реагира на клипа и си пусна жената - отбеляза същото като теб, плюс баналните кадри как певицата слиза от кола и й показват чепика, после се кълчи в коридор на хотел. Като водила чалга предаване преди 20 години клиповете били същите. Как така не са мръднали оттогава - едно и също.

Абсолютно чалга клише. 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

Всеки е бил естествен и без корекции на 18 години. И тяхното време ще дойде.

Да не забравяме, че Галин заведе Сифонка при д-р Каляшева, още преди дебютът ѝ да се беше състоял. Повечето от тази генерация, стигнат ли 30-те, ще са като стафиди в лицата. Както повечето от тях на по 20 години изглеждат амортизирани, не ми се мисли какво ще е след още 10 години. Ще остаряват не като скъпо вино, ами като евтино сирене, пълно с палмово масло.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Факт, но освен Анелия другите изглеждат по - добре в момента на 40/50 отколкото на 18, което ти казва много. Повечето чалгарки си бяха изроди и затва се наложи да се посекат като прасе на заколение. 

Не и Анелия всеки ден да я roast-ваме в форума 🤣🤣🤣😭 милата

  • Like 1
  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Не и Анелия всеки ден да я roast-ваме в форума 🤣🤣🤣😭 милата

Тя няма корекции и е като булдог. В смисъл, не че е толкова грозна,но като млада беше голяма красавица. Една от малкото.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...