Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

@presi_fen! Прави панахида по Девин и Доспат Преси да хване 75К днес. Аз ще правя за пловдивския регион панахида, надявам се ти да поемеш най-южните части на страната.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Земетрът обаче ще е по-зле и от Катакомба май. Това ще е тотален провал за алфите. Жалко че лятото пак ще избълват 10 песни и няма да ни спестят от присъствието си.

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

@presi_fen! Прави панахида по Девин и Доспат Преси да хване 75К днес. Аз ще правя за пловдивския регион панахида, надявам се ти да поемеш най-южните части на страната.

Аз ще поема южните софийски квартали, с разрешението на 

 

преди 2 минути, SG каза:

Гло е била 10 години по върховете, ама толкова непоклатимо, колкото малко имена са били. Но не е толкова от значение кой колко. И в световен мащаб е трудно да се правят хитове след 40-50 и примерите за такива са единици. Затова си опичат работата с концерти. Ама те там прибират печалба и от стари и нови албуми, де.

Чак 10 и чак непоклатимо - твърдо нье! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

То е било по телефона. Те така са им казвали кво ше земат. Ама ако е в тва в Маринела последното, по - добре, че не спечели. Вътре имаше само деца дето викаха за Галин и Преслава. Честно казано и Галена да беше щеше да го отнесе. 

%D0%97%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Земетрът обаче ще е по-зле и от Катакомба май. Това ще е тотален провал за алфите. Жалко че лятото пак ще избълват 10 песни и няма да ни спестят от присъствието си.

Какво да ни спестяват? Да си бълват колкото искат. Аз не ги забелязвам. Няма къде да ги чуя дори. 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Има шанс Гедя и Медя да са извън ТОП 3 утре. Кой бе, кой ги прокле така?

А Медя нямаше ли да прави песен с Кама? Явно се е отказала, след като той направи с кого ли не, та е викнала Робов, когото пък за смях го налазиха след нея. 

 

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Земетрът обаче ще е по-зле и от Катакомба май. Това ще е тотален провал за алфите. Жалко че лятото пак ще избълват 10 песни и няма да ни спестят от присъствието си.

Ти добре ли си, това е следващия голям хит. Остави Галин настрана, песента вече става хит. Ще изкърти дискотеките през лятото.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

%D0%97%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%

Ми права беше. В смисъл трябваше да й бутнат само певица. Идол трябваше да е Анелия. Не помня Преслава какво имаше тогава, аз й Галена не помня освен дуета с Деса дето взе незаслужено  дует. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Какво да ни спестяват? Да си бълват колкото искат. Аз не ги забелязвам. Няма къде да ги чуя дори. 

Из южните софийски квартали не ги ли пускат, коте? 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Чак 10 и чак непоклатимо - твърдо нье! 

От 1994 до 2004 включително, даже са 11. :D

Че как да не е била непоклатима? Дори когато други бяха над нея (Десислава и Камелия 2002, Ивана 2004) винаги си е било ясно, че тя също е по върховете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

От 1994 до 2004 включително, даже са 11. :D

Че как да не е била непоклатима? Дори когато други бяха над нея (Десислава и Камелия 2002, Ивана 2004) винаги си е било ясно, че тя също е по върховете.

Докато имаше екип. После изгони мъжа си, всички около нея и реши, че тя е човека оркестър и виждаме резултата последните 15 години. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ми права беше. В смисъл трябваше да й бутнат само певица. Идол трябваше да е Анелия. Не помня Преслава какво имаше тогава, аз й Галена не помня освен дуета с Деса дето взе незаслужено  дует. 

Не знам, брат. Ама си спомням едно изказване на Преслава, когато беше при доц. Емилия Микрофонска, на някакъв въпрос дали са се чули по телефона, а Галя беше в Америка, отговорът й беше "В Америка телефони няма ли".

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ти добре ли си, това е следващия голям хит. Остави Галин настрана, песента вече става хит. Ще изкърти дискотеките през лятото.

Е стой и гледай хаха
Поне малко усет ако имам, това ще е тотален флоп. Емануела ги разби трите, това говори доста. Много й е яка песента на Емануелция, стига да не й гледам клипа. Може да върви като предишните й т.е. 3-5 милиона за 3 месеца.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Не знам, брат. Ама си спомням едно изказване на Преслава, когато беше при доц. Емилия Микрофонска, на някакъв въпрос дали са се чули по телефона, а Галя беше в Америка, отговорът й беше "В Америка телефони няма ли".

Не се хвана на номера за дуета, исках да те бъзна. Ми честно казано Преслава като цяло е била по обрана. Галена имаше по големи и злобни изцепки. Аз не ги забелязах, но @VulkoIsTheBest беше възмутен веднъж когато беше казала, че има две награди вкъщи, а Преслава тогава нямаше още дете. И двете са си въртели мръснишки номера, но аз за тях нямам високо мнение. Ти за едната поне имаш. В смисъл за мен са си долни **рви и метреси. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Е стой и гледай хаха
Поне малко усет ако имам, това ще е тотален флоп. Емануела ги разби трите, това говори доста. Много й е яка песента на Емануелция, стига да не й гледам клипа. Може да върви като предишните й т.е. 3-5 милиона за 3 месеца.

Точно на обратното мнение съм. На Емануела песента ще писне много бързо, тя затова не зарибява много хора от първо слушане. Триото е много по-интересно и като изпяване, и като песен, и като замисъл.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@WindWalkerMonk права си че е незаслужено В твоите очи да е дует, да е САМО дует. Трябваше да вземе и ПЕСЕН. Никой не помни Генерал през 2021, отдавна е страшно забила.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

@WindWalkerMonk права си че е незаслужено В твоите очи да е дует, да е САМО дует. Трябваше да вземе и ПЕСЕН. Никой не помни Генерал през 2021, отдавна е страшно забила.

 

Десо ти ли си ? Нали тя се изцепи така. Освен това Генерал не беше по лошо ниво хит. Наградите се дават за конкретната година. И бтв, мен Генерал ме кефи повече :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не се хвана на номера за дуета, исках да те бъзна. Ми честно казано Преслава като цяло е била по обрана. Галена имаше по големи и злобни изцепки. Аз не ги забелязах, но @VulkoIsTheBest беше възмутен веднъж когато беше казала, че има две награди вкъщи, а Преслава тогава нямаше още дете. И двете са си въртели мръснишки номера, но аз за тях нямам високо мнение. Ти за едната поне имаш. В смисъл за мен са си долни **рви и метреси. 

Оле верно, че го беше казала това Галена, беше много долно, но натри носа на Толбухинската.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

@WindWalkerMonk права си че е незаслужено В твоите очи да е дует, да е САМО дует. Трябваше да вземе и ПЕСЕН. Никой не помни Генерал през 2021, отдавна е страшно забила.

 

Ама Аня мрънка всяка година, мама й дейба. И тогава й галеха егото с тази абсурдна награда! Шамарите!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А помним ли това жестоко интервю на Бренич?!

Лепа Брена докара Преслава до ИСТЕРИЯ: Не я знам коя е! От българските изпълнители знам само Галена и Азис!

Кристина Патрашкова й зададе въпрос дали е чувала кои са нашите звезди – Преслава, Галена, Алисия, на който Брена отговори искрено: 

 

 

За Галена съм чувала и тя пее изключително хубаво. За другите две – не. Но лицето, с които всички свързват България, е Азис!“, отговори сръбкинята.

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...