Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Stela каза:

Какви са усложненията и колко годишен? Кажи му директно да оставя цигарите, ако пуши и да избягва полуфабрикати, да заложи на витаминозни храни. Смята ли да се ваксинира?

Ще се ваксинира есента, сега има антитела.

Иначе е 20 годишен, който води здрав живот, не пуши и пие доста рядко. Даже само по 1-2 пъти годишно е бил с обикновена настинка, а усложненията са болка в дробовете, кашлица след дори малко активност и се чувства доста слабо. Също така и нещо което не е от толкова много значение и може да се случи при всеки, дори и леко прекарал вируса, но вече месец не може да върне вкусът.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Hurricane каза:

Не сменяй темата! В момента се обсъжда покъртителния вид на Галя Педигрито :D 

Какво има за обсъждане? Че нито Преслава, нито Ивана, нито ти изглеждате по-добре от Галена в предаването ли? Съдбата такива шеги играе, че няма да се учудя ако простачката от Толбухин си бръкне в гърлото да имитира повръщане след теб, както вече е правила зад гърба на други фенове. Или пък Павел да те довърши с няколко ритника - също факт от реалността. Издигаш в култ една мръсна, тъпа селянка, което не би трябвало да ни учудва де.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Какво има за обсъждане? Че нито Преслава, нито Ивана, нито ти изглеждате по-добре от Галена в предаването ли? Съдбата такива шеги играе, че няма да се учудя ако простачката от Толбухин си бръкне в гърлото да имитира повръщане след теб, както вече е правила зад гърба на други фенове. Или пък Павел да те довърши с няколко ритника - също факт от реалността. Издигаш в култ една мръсна, тъпа селянка, което не би трябвало да ни учудва де.

Ти си тази, която издига в култ една селска смядовска циганка, която след като изпрати с “усмивка” побеснелите си фенчета, които все не са се наснимали с нея след участие, казва на шофьора си: “Оф, най-накрая свършиха...” Лицемерка! Не знам как още не сте го осъзнали... Не знам?!!

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

А допускаш ли, че може да са заслужени и за двете ? Да се обезобразиш, защото няма какво да правиш с парите си от мутрите в бедна държава какво очакваш да породи ? Позитивизъм ? Издигане в култ ? 

По-важното е че ги коментират и не са ги забравили. Ще цитирам философката Пресиета I "Жива съм и още ме бива!"

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Ти си тази, която издига в култ една селска смядовска циганка, която след като изпрати с “усмивка” побеснелите си фенчета, които все не са се наснимали с нея след участие, казва на шофьора си: “Оф, най-накрая свършиха...” Лицемерка! Не знам как още не сте го осъзнали... Не знам?!!

То за всяка е отегчително, като се случва всеки ден и са вече потни и уморени. Ама барем се снимат там. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

По-важното е че ги коментират и не са ги забравили. Ще цитирам философката Пресиета I "Жива съм и още ме бива!"

Ти би ли искал така да те коментират ? Иначе да, за тях двете и техният капацитет е комплимент. Между нас казано и двете много олекнаха като образи. Айде Галена никога не е била високо, но Преслава се срина в очите на хората. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Ти си тази, която издига в култ една селска смядовска циганка, която след като изпрати с “усмивка” побеснелите си фенчета, които все не са се наснимали с нея след участие, казва на шофьора си: “Оф, най-накрая свършиха...” Лицемерка! Не знам как още не сте го осъзнали... Не знам?!!

Умората и досадата са човешки състояния съвсем разбираеми. Особено след десетилетие + занимаване с едно и също. И все пак виж сравнението - едната просто възкликва Охх, свършиха - пред шофьора си. Другата подигравателно имитира повръщане пред трети лица, които я виждат. Гаджето пък пребива хората наред. Казвам "сравнение", но всъщност е несравнимо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Умората и досадата са човешки състояния съвсем разбираеми. Особено след десетилетие + занимаване с едно и също. И все пак виж сравнението - едната просто възкликва Охх, свършиха - пред шофьора си. Другата подигравателно имитира повръщане пред трети лица, които я виждат. Гаджето пък пребива хората наред. Казвам "сравнение", но всъщност е несравнимо.

А на теб не знам как не ти омръзна да си измисляш... Била имитирала повръщане. Относно това с Павел, добре ги е пребил Весо Фена и компания. Заслужават го тези досади!

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

То за всяка е отегчително, като се случва всеки ден и са вече потни и уморени. Ама барем се снимат там. 

Той просто не може да защити любимката си с равни аргументи. А правилните са:

Да, гаджето на Преслава, бившия й също са боклуци. Пребиват, грабят. и вършат престъпления и ТРЯБВА и двамата да са в затвора. Но Галена не е по -стока като лапа дъртия кожен кокал на Доган и още некви гнусни мутри, които правят същото:

Hotnews.bg

При това докато е женена. В този спор е катастрофално трудно да се каже коя е по - големият боклук от двете. Доган е най - големият престъпник в държавата. 

  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Hurricane каза:

Ти си тази, която издига в култ една селска смядовска циганка, която след като изпрати с “усмивка” побеснелите си фенчета, които все не са се наснимали с нея след участие, казва на шофьора си: “Оф, най-накрая свършиха...” Лицемерка! Не знам как още не сте го осъзнали... Не знам?!!

Галена стои почти всеки път след участие да се снима със всеки желаещ, правила го е и на минусови температури. Бил съм и на двете на участие и виждам как едната казва “Има ли някой с когото не се снимах, защото тръгвам”, а другата хваща Павел за ръка и директно бяга към колата. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

А на теб не знам как не ти омръзна да си измисляш... Била имитирала повръщане. Относно това с Павел, добре ги е пребил Весо Фена и компания. Заслужават го тези досади!

Там е работата, че не съм си го измисляла аз, нито аз съм била свидетелка. За случката призна самият Слави Минчев в момент на откровение. Слави - човекът, който години наред я защитава. Така, че скъпа ми любителке на виното, лягай да спиш, че утре те чака нова бутилка.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена защо си е направила зъби като на Благо... Беше. Свежа играта накрая, доста е весела и в добро настроение, но и двете с преслава се окепазиха здравата. И докато на Галя зъбите могат да се барнат, за да придобият по-естествен вид, ако пожелае, то петя ще си остане завинаги джако. И двете са селски пръчки с пари и без образование и висока обща култура, а това си личи отвсякъде. Което пък не пречи да имат брутални песни. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментари във фейсбук са най-вече на 50+ недоклатени лелки и не могат да бъдат коректив. Аз не разбирам какъв интелект се очаква от чалгарките, които на 18 вече са били извьесни -  всички са кухи лейки, само Камелия е изключение, може би. Обаче Галена е пич. Затова винаги я, и ще я подкрепям. Веднъж ѝ бях на участие в Студентски град, декември месец,  -5 градуса. Жената 40 минути се снима пред дискотеката с хората, говореше си глупости, а вътре беше направила два часа страшен купон. 
 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Kriminal каза:

ImmagineImmagine

Иълл ква е грозна, нищо общо с инстаграма ѝ

Отвратителна е наистина... не знам какви нови операции си е правила,но изглежда като плашило. 🤮

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто има нови зъби и операции. ЗАЩО ? Какво й беше преди това, какво й беше ? Беше като кукла, вижте сега устата й, вижте й бузите. Като ви питат за пари хвърлени на вятъра - ето.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какъв и защо е този хейт по Галена ... Кой от вас би се държал по-добре в този или който и да било ефир или сцена от нея, та я подлагате на подобна критика! Супер си беше!

  • Like 5
  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

99% от хейт коментарите са от бумери, които са забили, по-прости и от Емануела и мислят че проблемите в живота им ще изчезнат като нахейтят някой в фб. 

Критични коментари видях единствено в инстаграм, които пишат че не им харесва какво е направила с зъбите, но все пак е нейно тяло и с нищо не пречи на никой.

Същото важи и за Преслава, Азис и всеки по който се сипе хейт в последно време.

  • Like 4
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...